משכנתא בטוחה של בנק לאומי

אם אתם מעוניינים לקחת משכנתא לצורך רכישת דירה בקרוב, ייתכן שכבר עשיתם סקר שוק או ביקרתם במספר בנקים למשכנתאות. במהלך הבדיקה הראשונית שלכם, בוודאי ראיתם שהבנקים מציעים מגוון רחב של מסלולי משכנתא ששונים אחד מהשני בצורה מהותית. אחד ממסלולי המשכנתא המוצעים על ידי הבנקים הוא מסלול משכנתא בטוחה עם ריבית קבועה לא צמודה למדד.

שני אנשים עסקים לוחצים ידים לסגירת עסקה

למי מתאים מסלול משכנתא בטוחה עם ריבית קבועה לא צמודה למדד?

מסלול ריבית קבועה מאפשר את מקסימום היציבות והביטחון ללווי המשכנתא. התשלומים החודשיים הם שווים מידי חודש, לכן קל יותר לעשות תכנון פיננסי לעתידכם לאחר לקיחת המשכנתא. אין שום הצמדה ואינכם צריכים לחשוש משינויים במדד המחירים או ריבית הפריים במשק – המסלול מבטיח לכם שכל חודש תהיו חייבים פחות לבנק.

חסרונות המשכנתא הבטוחה

יחד עם הביטחון שמאפשר המסלול, בא גם חיסרון – תצטרכו לשלם ריבית גבוהה יותר ממסלולים בעלי ריבית משתנה. גם אם ריבית הפריים תרד לעיתים בתקופת המשכנתא, עדיין תמשיכו לשלם את אותם הסכומים. חיסרון נוסף הוא עמלת הפירעון המוקדם הגבוהה שהבנקים דורשים במקרה של מחזור או פירעון משכנתא.

אם כן, מסלול משכנתא בטוחה עם ריבית קבועה לא צמודה יכול להתאים לאנשים שמחפשים שקט, ביטחון ואפשרות לתכנן קדימה בצורה יציבה. אם המסלול הזה מעניין אותך או שמא אתה מעוניין לברר לגבי מסלולי משכנתא אחרים, אנו באתר משכנתא גורו עומדים לשירותך. השאר את פרטיך בעמוד זה ונחזור אליך בהקדם.

בפנייה בטופס הינכם פונים לחברת ייעוץ המשכנתאות הגדולה בישראל
אשר תדאג לכם למשכנתא הזולה ביותר