ריבית משכנתא בנק לאומי

בנק לאומי הוא בין שני הבנקים הגדולים בארץ ומספק מגוון שירותים פיננסיים בנושאי משכנתאות. במחלקת המשכנתאות של בנק לאומי קיים מבחר גדול של מסלולים שיכול להתאים ללווים בעלי מאפיינים שונים. יש לציין כי בגלל גודלו של הבנק, ריבית משכנתא בנק לאומי במסלולים השונים מוצעת בדרך כלל בצורה אטרקטיבית יותר בהשוואה לבנקים אחרים. אחד המסלולים הפופולאריים הוא מסלול משכנתא עם ריבית קבועה.

מחשבון שאיתו מחשבים את מדד המחירים

מאפייני משכנתא בריבית קבועה בנק לאומי

קיימים שני מסלולים של משכנתא ריבית קבועה בבנק לאומי – מסלול צמוד למדד ומסלול ללא הצמדה. המסלול הצמוד כרוך בכך, כי התשלומים החודשיים וקרן המשכנתא יהיו תלויים בשינויים החודשיים של מדד המחירים לצרכן ולכן נחשב למסוכן יותר מהמסלול הלא צמוד. עם זאת, במסלול הצמוד הריבית החודשית תהיה נמוכה יותר מאשר במסלול הלא צמוד.

מסלול משכנתא בריבית קבועה בבנק לאומי מוצע לתקופה של 4-30 שנה ומתאים במיוחד לאנשים שמחפשים ביטחון ויציבות לאורך כל תקופת החזר המשכנתא. אמנם הריבית במסלול הקבוע היא גבוהה יותר מהמסלולים המשתנים, אך היא מאפשרת ללווים לתכנן טוב יותר את עתידם הכלכלי בהתאם לתשלומים החודשיים והקבועים של המשכנתא.

אתר משכנתא גורו עובד עם בנק לאומי משכנתאות זמן רב ויכול לספק לך מידע נוסף על המסלולים המוצעים על ידי הבנק ללא שום עלות או התחייבות. השאר את הפרטים שלך בעמוד זה ואנו נדאג שהנציגים שלנו יחזרו אליך בהקדם האפשרי.

בפנייה בטופס הינכם פונים לחברת ייעוץ המשכנתאות הגדולה בישראל
אשר תדאג לכם למשכנתא הזולה ביותר