ריבית משתנה כל שנתיים צמודה למדד של בנק לאומי

כאשר באים לבחור את מסלול המשכנתא המשתלם ביותר מבחינתכם, אחד הפרמטרים העיקריים שלו הוא הצורה בה נגבית הריבית. ריבית משכנתא היא למעשה תשלום שלנו לבנק עבור ההלוואה המוצעת לנו לרכישת דירה וקיימות לגביה אפשרויות מרובות של גבייה. לכל לוקח משכנתא פוטנציאלי מומלץ ללמוד על המאפיינים והסוגים המגוונים של גביית ריבית כדי שיוכל להתאים את המסלול למאפיינים האישיים שלו.

דוחף דולר - הרחבה והגבלה של אחוזי המימון של המשכנתא

מסלול עם ריבית משתנה כל שנתיים צמודה למדד של בנק לאומי

כאשר מדברים על ריבית משתנה כל שנתיים צמודה למדד, קודם כל יש לזכור שבגלל האופי של ההצמדה, ריבית במסלול כזה תהיה יותר נמוכה מאשר במסלולים אחרים. מדובר למעשה על תשלומים שתלויים במדד המחירים לצרכן וגם בריבית הפריים. כאשר המדד בחודש מסוים יורד, גם התשלום החודשי נהיה קטן יותר. כאשר יש אינפלציה והמחירים במשק עולים, כך עולים גם התשלומים והחוב הכולל של המשכנתא.

לגבי ההצמדה לריבית הפריים, הרי שהיא לא משתנה מידי חודש אלא כל שנתיים. אם לקחנו הלוואה כאשר הריבית במשק הייתה 0.5% וכעבור שנתיים היא כבר עומדת על 1.5%, הרי שהתשלומים גדלים ב-1%. בנוסף לכך, יתרונו של מסלול כזה, שכל שנתיים ניתן לפרוע ולמחזר את המשכנתא ללא קנסות.

אתר משכנתא גורו עומד לרשותך וישמח לענות על שאלות נוספות שיש לך בקשר למסלולים עם ריבית משתנה כל שנתיים צמודה למדד. השאר את הפרטים שלך בעמוד זה ונחזור אליך בהקדם האפשרי.

בפנייה בטופס הינכם פונים לחברת ייעוץ המשכנתאות הגדולה בישראל
אשר תדאג לכם למשכנתא הזולה ביותר