ריבית קבועה צמודה למדד של בנק לאומי

בנק לאומי הוא אחד משני הבנקים הגדולים בישראל שמעניק שירותים פיננסיים ללקוחות בתחומים כגון אשראי, השקעות בשוק ההון, מטבע חוץ, בנקאות עסקית וגם משכנתאות. בין מגוון המסלולים השונים שמציע הבנק ללווי המשכנתא הפוטנציאליים, ישנו גם מסלול המשכנתא עם ריבית קבועה.

חישוב הריבית צמודה למדד

מסלול משכנתא עם ריבית קבועה צמודה למדד של בנק לאומי

היתרון הגדול של אופציה זו למשכנתא, היא היציבות והביטחון בתשלומים החודשיים. מכיוון שהריבית היא קבועה ולא צמודה לריבית הפריים, ניתן לעשות חישובים ארוכי טווח לגבי ההוצאות שלכם ולבצע תכנון של עתידכם הפיננסי. אמנם התשלום עדיין מושפע ממדד המחירים לצרכן, אבל השינויים הם דרסטיים הרבה פחות מהמסלולים הצמודים לפריים.

תקופת המשכנתא שניתן לקחת במסגרת מסלול זה היא בין ארבע לשלושים שנה, כאשר הריבית היא גבוהה יותר מאשר במסלולים אחרים כדי לפצות על הפסדים פוטנציאליים של הבנק מעליות ריבית בעתיד.

יש לציין, כי מסלול זה מתאים במיוחד ללווים שלא מתכוונים לבצע פירעון מוקדם או מחזור של משכנתא, שכן פעולות כאלו טומנות בחובן תשלום גבוה עבור קנס יציאה. מעבר לכך, המסלול משתלם במיוחד כעת, בסביבת ריבית נמוכה באופן קיצוני, בגלל שיש אפשרות לקבע את הריבית האטרקטיבית של היום לטווח ארוך.

אנו באתר משכנתא גורו למשכנתאות עובדים עם בנקים רבים, כמו גם בנק לאומי, ונשמח לספק לך אינפורמציה נוספת על מסלול עם ריבית קבועה צמודה למדד של בנק לאומי. השאר את פרטי ההתקשרות שלך באתר שלנו ונחזור אליך בהקדם האפשרי.

 

בפנייה בטופס הינכם פונים לחברת ייעוץ המשכנתאות הגדולה בישראל
אשר תדאג לכם למשכנתא הזולה ביותר