הבנק הבינלאומי למשכנתאות

הבנק הבינלאומי הוא אחד הבנקים הגדולים והמוכרים בישראל. בשנים האחרונות קבוצת הבנק הבינלאומי מתרחבת וכיום היא כוללת בתוכה גם את בנק מסד, בנק אוצר החייל, יו-בנק ובנק פועלי אגודת ישראל – מה שמגדיל עוד יותר את מאגר הלקוחות ורמת הפעילות של הבנק בתחומים הפיננסיים השונים.

שני אנשים מעבירים בינהם יורו - מעבר למסלול יורו במשכנתא

הפעילות של הבנק מתרחבת גם בתחום המשכנתאות, כאשר הבנק הבינלאומי עצמו והבנקים האחרים בקבוצה מתחילים להציע מסלולים והצעות משתלמות יותר במטרה להגדיל את כמות הלקוחות. מאמצי ההתרחבות של הבנק מביאים לירידות מחירים ולכן משתלמים במיוחד ללקוח הפרטי.

תחום המשכנתאות אומנם לא נחשב לרווחי במיוחד לבנקים, אך הוא מאפשר ליצור מערכת יחסים בין הלקוח של הבנק ונהנה ממוניטין רב. אתר הבנק הבינלאומי הראשון למשכנתאות מציג אופציות מרובות למתעניינים במשכנתא. ניתן למצוא מדריך משכנתא, מידע על סוגים שונים של משכנתאות, מחשבון של החזר חודשי שיעזור לכם לתכנן את המשכנתא, מילון מונחים וגם אפשרות להגיש בקשה באופן מקוון.

מסלולי המשכנתאות שמוצעים דרך הבנק הבינלאומי למשכנתאות

  • ·         משכנתא בריבית שקלית קבועה שמאפשרת לכם להחזיר את המשכנתא בתשלומים קבועים ולתכנן את עתידכם הכלכלי בצורה נוחה יותר.
  • ·         משכנתא צמודה למדד בריבית משתנה שמתעדכנת בטווחים לפי בחירתכם וניתנת לפירעון מוקדם ללא עמלה על הפרש ריבית.
  • ·         משכנתא צמודה למט”ח שמתאימה בעיקר למי שהכנסתו קשורה למטבע זר.
  • ·         משכנתא צמודה למדד בריבית צמודה שמתעדכנת מידי חודש רק לפי השינויים של עליה במדד.

הבנק הבינלאומי למשכנתאות – סניפים

לבנק הבינלאומי למשכנתאות סניפים רבים בכל רחבי הארץ שמיואשים על ידי עובדי בנק שמכירים את נושא המשכנתאות מקרוב וישמחו לסייע לכם. כדי למצוא את הסניף הקרוב לביתכם, תבחרו את הישוב שלכם ותסמנו את השורה של “דלפק משכנתאות” כדי לוודא שאתם מסננים את החיפוש לפי סניפים עם שירות משכנתאות.

הבנק הבינלאומי למשכנתאות – טלפון

בנוסף לשירותי המשכנתאות שניתנים בסניפים, תוכלו תמיד להתקשר למוקד הטלפוני של הבנק הבינלאומי למשכנתאות בטלפון *3533. לבנק הבינלאומי למשכנתאות טלפון נפרד לנושאים של משכנתאות וטלפון נוסף לנושאים בנקאיים אחרים. עניין זה מהווה שירות בנקאי ייחודי שמראה עד כמה מייחסים לנושא המשכנתאות חשיבות בבנק. תוכלו גם לפנות לבנק עם שאלות בדואר או בפקס בדף יצירת קשר של אתר הבנק.

יועצי האתר שלנו ישמחו לסייע לך לקבל את המשכנתא הטובה ביותר בשבילך. השאר פרטים ונחזור אליך עוד היום

בפנייה בטופס הינכם פונים לחברת ייעוץ המשכנתאות הגדולה בישראל
אשר תדאג לכם למשכנתא הזולה ביותר

אתר זה הינו אתר מאובטח ופרטיכם ישמשו אך ורק למטרת קבלת שירותי ייעוץ מהאתר