מחיר למשתכן משרד הבינוי והשיכון

תוכנית מחיר למשתכן של משרד הבינוי והשיכון נועדה להגדיל את היצע הדירות בארץ ולאפשר לזוגות צעירים ולחסרי דירה לרכוש דירה ראשונה למגורים במיקומים אטרקטיביים בכל הארץ. תוכנית הדגל של השר כחלון נועדה להילחם גם במחירי הדיור הגבוהים באמצעות הגדלת היצע הדירות, כיום גם משפרי דיור יכולים להשתתף בתוכנית.

דגם בית במסגרת מחיר למשתכן

מחיר למשתכן משרד השיכון

תוכנית הדגל של משרד הבינוי והשיכון מחיר למשתכן מובילה מהפכה בשיטת שיווק קרקעות המדינה. עד לתחילת הפרויקט המדינה שיווקה קרקעות בבעלותה ליזמי בנייה במחיר הגבוה ביותר, בתוכנית מחיר למשתכן המדינה שינתה את הכללים, קבלנים ויזמים משתתפים במכרז ועליהם להציע את המחיר הנמוך ביותר למטר רבוע של דירה בנויה, וכך הם יכולים לזכות במכרז ולקבל קרקע במחיר מוזל ואטרקטיבי עבורם.

כדאי לדעת כי בחוברת של משרד הבינוי והשיכון מכרזים לבנייה רוויה על קרקעות בכל הארץ, ביישובי המרכז, בצפון, בירושלים והסביבה, בשרון, בשפלה ובמיקומים רבים ביישובי הפריפריה. יש להוציא תעודת זכאות באתר של משרד הבינוי והשיכון על מנת להשתתף בהגרלות. באתר משרד השיכון יש הגרלות פתוחות בהן ניתן לעיין ולהשתתף, כ-10 ימים לאחר ההגרלה יכולים המשתתפים לבדוק באתר האם הם בין הזוכים, כמו כן מקבלים הודעה בדואר אלקטרוני.

משרד השיכון תעודת זכאות

כדי להשתתף בהגרלות משרד השיכון מחיר למשתכן יש להוציא אישור זכאות באופן מקוון באינטרנט. אפשר גם להגיע פיזית לאחד מסניפי חברות ההרשמה- אלונים, עמידר ומילגם. זכאים מקבלים את האישור במייל תוך כ-10 ימי עסקים.

כדי להשתתף בהגרלות של משרד הבינוי השיכון יש לעמוד בתנאים הנדרשים כגון חסרי דיור שאין להם או לא היה להם נכס למגורים ב-6 השנים האחרונות או שהיו להם זכויות כלשהן בדירה בשיעור גבוה משליש, או שהם בעלי זכויות בקרקע לבנייה. חסרי דיור הם זוגות בכל הגילאים ללא דירה, יחידים מעל גיל 35, הורים עצמאיים (חד הוריים) עם לפחות ילד אחד עד גיל 21 המתגורר באופן קבוע עם ההורה, נכים לצמיתות בגפיים תחתונות בני 21 ומעלה וכן זוגות צעירים שנרשמו לנישואים ועומדים להתחתן בתוך 3 חודשים ממועד הגשת הבקשה.

ראוי לציין כי הוצאת אישור זכאות ממשרד הבינוי והשיכון כרוכה באגרה בגובה 240 ₪. ברוב המקרים אפשר להוציא את אישור באתר המקוון, במקרים מסוימים יש להגיע לאחד מסניפי חברות ההרשמה עם כל המסמכים הנדרשים.

משרד השיכון מחיר למשתכן טלפון: 5442*

הרשמה לפרויקט באתר מחיר למשתכן משרד השיכון

כדי להשתתף בהגרלות מחיר למשתכן של משרד הבינוי והשיכון יש להוציא אישור זכאות ולאחר מכן אפשר להירשם להגדלות הפתוחות. מועדי ההרשמה להגרלות מפורסמים בעיתונות, באתר משרד הבינוי והשיכון ובמדיה החברתית.

במידה ואין לכם מחשב בבית או בעבודה תוכלו להשתתף בהגרלה באמצעות רישום בעמדות מחשב שהותקנו במחלקות סיוע בדיור במשרדים של משרד הבינוי והשיכון ברחבי הארץ.

לאחר שזכיתם בהגרלה בפרויקט מחיר למשתכן עליכם לגייס את ההון הנדרש ולחתום על משכנתא. עד לאחרונה הבנקים הקשיחו תנאים עם זוכי התכונית, לכן חשוב לפנות לייעוץ מקצועי על מנת לקבל אישור למשכנתא וליהנות מהלוואה בתנאים נוחים ומועדפים. צוות היועצים של משכנתא גורו יסייע לכם לערוך מכרז בין הבנקים כדי לקבל הצעה למשכנתא אטרקטיבית, כמו כן נסייע לכם להרכיב תמהיל משכנתא מותאם אישית, ונלווה אתכם לכל אורך הדרך.

השאירו פרטים באתר ונחזור אליכם עם מידע נוסף והצעה אטרקטיבית למשכנתא, השירות ללא עלות או התחייבות מצדכם.

אתר זה הינו אתר מאובטח ופרטיכם ישמשו אך ורק למטרת קבלת שירותי ייעוץ מהאתר