ייעוץ לנטילת משכנתא

הבחירה לשכור שירותי ייעוץ משכנתא עשויה להתגלות כאחד הצעדים החכמים, שהמשמעות העיקרית שלה היא חיסכון אפשרי, הן בטווח המיידי והן בטווח הארוך.

טפסים למחזור משכנתא

בטווח המיידי עשוי מי שנטל משכנתא לגלות שהיועץ סייע לו להקטין את ההחזרים החודשיים במידה ניכרת. עם זאת, הבחירה של יועץ משכנתאות איננה דבר של מה בכך והבחירה של איש המקצוע צריכה להיעשות בזהירות הראויה.

מה הוא תפקידו של היועץ

ייעוץ משכנתא כולל את כל שלבי ההלוואה – השלב הראשון הוא החלטה על הגוף הנכון שממנו נוטלים את ההלוואה. ההחלטה הזאת צריכה להתבסס על התנאים הטובים ביותר שמוצעים, תוך בדיקה במקביל של גופים אחרים.

השלב השני הוא התמקחות על התנאים עם הגוף שהוחלט עליו. היועץ מציג בפני נוטלי המשכנתא המלצות שונות ומאפשר להם להחליט על המסלול הנראה להם. משנבחר המסלול הרצוי, ינסה היועץ לשפר עוד יותר את התנאים. היועץ מלווה את נוטלי המשכנתא לכל אורך הדרך, עד לביצוע ספוי של המשכנתא וסיום מוצלח של עסקת הרכישה.

בחירת היועץ והשגת תוצאות איכותיות

ישנם כמה פרמטרים לבחירה נכונה של יועץ משכנתאות: ראשית – כדאי לבחור יועץ השקעות מומלץ על ידי מכר או חבר. מי שהיה לו ניסיון טוב עם יועץ כזה, ישמח לחלוק את הידיעות שלו עם אחרים. הפרמטר השני החשוב הוא הניסיון של היועץ. חשוב לבדוק בכמה תיקים הוא טיפל. אפשר ואפילו כדאי לבקש ממנו רשימת לקוחות.

אמת מידה נוספת היא ההשתייכות של היועץ לארגונים כמו לשכת יועצי המשכנתאות. יש שני ארגונים המאגדים בתוכם את היועצים הטובים. המלצה חמה – לא לעבוד עם יועץ שאיננו חבר באחד הגופים הללו.

פורטל משכנתא גורו מביא לגולשים רשימת יועצים מנוסים ואיכותיים היכולים לתת מענה לצרכים שלהם ולהביא להם חיסכון משמעותי. החיסכון הזה יכול להתבטא בעשרות אלפי שקלים, לאורך חיי המשכנתא. בחירת יועץ משכנתא מומלץ צריכה להיעשות בזהירות הראויה ופורטל משכנתא גורו יסייע לכם בבחירת האדם המתאים למשימה.

רוצים לקבל הצעות אטרקטיביות ממספר גופים חוץ בנקאיים? מלאו כעת פרטיכם בטופס המצורף!