בנק למשכנתאות

לקראת רכישת בית יש התרגשות גדולה מאוד. זה אכן מעמד מרגש, לקנות בית בישראל, אך בשל המשכנתא, זוהי גם תקופה מבלבלת מאוד. לקיחת משכנתא כרוכה בשיקולים שונים אשר משפיעים על עלות הריבית ועל גובה סכומי ההחזר החודשיים של המשכנתא. לפיכך, שאלות רבות עולות טרם לקיחת המשכנתא כגון: באיזה מסלול ריבית לקחת את המשכנתא, איזה סוג משכנתא לקחת, באיזה אחוז מימון לקחת את המשכנתא וכמובן, שאלת השאלות, מאיזה בנק למשכנתאות לקחת את המשכנתא.

זוג בודקים האם הם זכאים למשכנתא

בנקים למשכנתאות

בישראל ישנם מספר בנקים, אשר רובם מציעים משכנתאות ללקוחותיהם, חלק ישירות דרך הבנק וחלק דרך סניפי הבנק אשר מיועדים למתן משכנתאות. כשאתם מחליטים לפנות לבנק לקבל הצעה למשכנתא, כדאי קודם כל לפנות לסניף הבנק בו מתנהל חשבונכם. בסניף הבנק שלכם יש את כל המידע הפיננסי שלכם וכך יכולים להתאים לכם משכנתא באופן אישי ולפי היכולות שלכם. אך כל זאת לא מחייב ויכול להיות שתקבלו הצעה טובה יותר דווקא בזכות מומחה משכנתאות שתפגשו בבנק אחר.

לפיכך ישנם שני דברים שצריך לזכור לפני לקיחת משכנתא: האחד, התייעצו עם יועץ משכנתאות לפני לקיחת המשכנתא, והשני, קבלו מספר הצעות לפני שאתם מחליטים מהיכן לקחת את המשכנתא.

בפורטל משכנתא גורו תמצאו את רשימת הבנקים בישראל המציעים משכנתא ותוכלו גם לקבל ייעוץ ראשוני מהמומחים שלנו בתחום המשכנתאות. לפני שאתם מתחילים במסע למציאת המשכנתא הטובה ביותר ולפני שאתם מתחילים להתרוצץ בין הבנקים השונים, תוכלו לשמוע מספר הצעות ולהתרשם, בלי לשלם ובלי להתחייב מראש. כך תוכלו להחליט האם יש הצעה שמתאימה לכם, וגם אם לא, לפחות תקבלו רושם על סוגי ההצעות הזמינות עבורכם.

אם אתם מעוניינים לקבל את השירות שלנו, או להתייעץ בנושא המשכנתא עם המומחים, השאירו פרטים באתר וההצעות הטובות ביותר יופנו אליכם.

 

בפנייה בטופס הינכם פונים לחברת ייעוץ המשכנתאות הגדולה בישראל
אשר תדאג לכם למשכנתא הזולה ביותר