משכנתא לזוגות צעירים

זוגות צעירים בארץ חולקים את החלום המשותף לרכוש דירת מגורים בשכונה טובה וליהנות מאיכות חיים גבוהה. אמנם, יש זוגות צעירים המעדיפים לחיות בדירה שכורה כל עוד הם לא החליטו על אזור המגורים המועדף עליהם, אך בשלב זה או אחר גם הם מעוניינים לרכוש נכס העונה על הצרכים הייחודיים שלהם.

זוג מברר על האופציות שלהם למיחזור משכנתא במסלול המהיר

מדינת ישראל מנסה לסייע לזוגות הצעירים להגשים את חלומם לכן היא מציעה באמצעות משרד הבינוי והשיכון משכנתא לזוגות צעירים בתנאי זכאות. עם זאת, לא כל הזוגות עומדים בדרישות של תכנית הזכאות, ולעתים מתגלה כי המשכנתא אינה אטרקטיבית בהשוואה למסלולי המשכנתא שהבנקים מציעים.

פחות ופחות זוגות צעירים מצליחים לרכוש דירה

בשנים האחרונות מחירי הדירות בארץ קפצו מעלה בעוד המשכורות נותרו על כנן. לכן, החלום לרכוש דירת מגורים הולך ומתרחק מזוגות צעירים רבים. גם בנק ישראל הטיל בשנים האחרונות מגבלות המקשות על הזוגות הצעירים לרכוש נכס למגורים, בין השאר הבנק קבע כי על זוג צעיר המעוניין לרוכש דירה ראשונה לגייס לפחות 25% הון עצמי, ומגבלה זו מקשה על רבים.

תכנית מחיר למשתכן

שרי האוצר בשנים האחרונות מנסים לסייע לזוגות הצעירים לרכוש דירה ולממש את חלומם. שר האוצר כחלון מקדם את התכנית מחיר למשתכן המאפשרת לזוגות צעירים לרכוש דירה חדשה בתנאים מועדפים. עם זאת לא כל הזוגות הצעירים עומדים בדרישות התכנית וגם המיקומים של הדירות לא עונים על הצורך של זוגות רבים. למעשה, התכנית מתאימה בעיקר לזוגות צעירים המעוניינים להעתיק את מקום מגורם לפריפריה, אך מרבית הזוגות מעוניינים לגור במרכז בגלל מקום עבודתם, אפשרויות התעסוקה ומסיבות נוספות.

למידע נוסף על מחיר למשתכן לחץ כאן

משכנתא אטרקטיבית לזוגות צעירים

צוות יועצי המשכנתא של משכנתא גורו מסייע לזוגות צעירים לקבל הלוואה לרכישת דירה בתנאים נוחים ומשתלמים. ראוי לציין כי מומחי משכנתא גורו מכירים היטב את מערכת הבנקאות בארץ והם בקיאים בכל מסלולי המשכנתא ופתרונות המימון מחברות מימון חוץ בנקאיות, לכן הם מסייעים לזוגות צעירים לקבל משכנתא בתנאים מועדפים.

השאירו פרטים באתר ונשמח לסייע גם לכם לקבל הצעות אטרקטיביות למשכנתא מכל הבנקים, בהתאמה ליכולת ההחזר שלכם ושווי הנכס שברצונכם לקנות.

אתר זה הינו אתר מאובטח ופרטיכם ישמשו אך ורק למטרת קבלת שירותי ייעוץ מהאתר