משכנתא חוץ בנקאית למוגבלים

משכנתא היא הלוואה גדולה שניתנת על ידי בנקים לאנשים אשר מעוניינים לרכוש בית או נכס נדל”ן. אך יש אנשים רבים שהבנקים מסרבים לתת להם הלוואות או משכנתאות, מסיבות כאלה ואחרות. בפורטל משכנתא גורו נסייע לכם לאתר פתרון מימון חלופי לזה המוצע על ידי הבנק.

הרמה של 20 שקלים

מוגבלים בבנקים

ישנן מספר סיבות לכך שאנשים נמצאים במצב בו הם מוגבלים בחשבון הבנק שלהם. יכול להיות שחזרו להם צ’קים, יכול להיות שלא עמדו בהתחייבויות קודמות שלהם (החזרי הלוואות שלא שולמו) ויכול להיות שיש להם חוב שלא שולם בהוצאה לפועל. סיבות אלה הובילו לכך שהבנק חסם אפשרויות אשראי ללקוח מוגבל ולכן, אין באפשרות הלקוח לקבל הלוואות נוספות או משכנתא.

משכנתא חוץ בנקאית למוגבלים

בדומה להלוואות, הבנקים הם כבר לא המקור הבלעדי לקבלת מימון. גם משכנתאות ניתנות על ידי גורמים וגופים פיננסיים חוץ בנקאיים. משכנתא חוץ בנקאית תינתן במידה וניתן לשעבד את הנכס, זאת כמובן לאחר שמחירו הוערך. במידה וניתן לשעבד את הנכס, עברו הכלכלי של הלקוח לא יקבל משמעות וכך הלקוח יקבל את המשכנתא המבוקשת.

רוצים לבדוק מה אפשרויות המימון שעומדות בפניכם? השאירו פרטים בפורטל משכנתא גורו ואנו נדאג לחזור אליכם עם כל המידע המבוקש, בתוך זמן קצר, ללא עלות וללא התחייבות.


אתר זה הינו אתר מאובטח ופרטיכם ישמשו אך ורק למטרת קבלת שירותי ייעוץ מהאתר