מחיר למשתכן הרשמה באינטרנט ופרטים כלליים

תכנית הדגל של משרד האוצר ומשרד השיכון, שמטרתה לייצב את מחירי הנדל״ן בישראל, מבוססת באופן מלא על אתר אינטרנט שבו ניתן לבצע פעולות ולקבל את האינפורמציה החיונית לגבי זכאות, הרשמה לפרויקט מחיר למשתכן והשתתפות בהגרלות. הכוונה של מובילי התכנית, היא להנגיש את הפרויקט עבור כל הצדדים המעורבים ולהגדיל את השקיפות מול הציבור.

זוג צעיר מקבל מפתחות דירה במסגרת מחיר למשתכן

איך נרשמים למחיר למשתכן?

כבר מתחילתו של פרויקט מחיר למשתכן ובגלל הדרישה הגבוהה שהייתה צפויה מצד הציבור שמעוניין להשתתף, היה ברור כי ישנו צורך להפוך את התכנית למקוונת ונגישה לכולם. למעשה, כל אדם שמעוניין להירשם להגרלה מסוימת של מחיר למשתכן, יכול לפנות לאתר האינטרנט המיועד ולבצע באמצעותו את כל התהליך מראשיתו ועד סופו. צורת עבודה זו מייתרת את כל התהליך הארוך והמיידע של שליחת פקסים, מילוי טפסים, פגישות עם נציגים ועוד.

תהליך הוצאת תעודת הזכאות, שהוא השלב הראשון והחיוני לצורך ההשתתפות בהגרלה, עבר גם הוא באופן מלא לגרסה ממוחשבת. בשלבים המאוחרים יותר של מחיר למשתכן, רישום להגרלה מתבצע בתוך זמן מוקצב מפורטל הקשור לפרויקט הספציפי ואילו התשובות מגיעות לדואר האלקטרוני. מעבר לכך, ניתן כמובן לקבל ייעוץ והדרכה מהמומחים של משכנתא גורו וזאת כדי להירשם בצורה נכונה ולהימנע מפסילה בהגרלה בגלל פרטים טכניים כאלה או אחרים.

מאפייני הרשמה למחיר למשתכןהרשמה באינטרנט ופרטים כלליים

פרויקט מחיר למשתכן מבטא למעשה ניסיון נוסף לסייע לאנשים חסרי דירה לרכוש נכס נדל”ן בתנאים משתלמים יותר. בבסיס התכנית עומד מכרז, שנערך בין יזמים שונים, המקבלים הנחה גדולה על מחיר הקרקע שמוצעת על ידי משרד הבינוי והשיכון. בצורה כזו, למעשה, מביאה המדינה להורדת מחירי הדיור – היזם שמביא את ההצעה הזולה ביותר עבור מ”ר של דירה, הוא הזוכה במכרז.

לאחר עריכת המכרז ליזמים וקביעת מחירי הדירות, מפורסמים באמצעי התקשורת התאריכים שבהם יכולים הרוכשים הפוטנציאליים להירשם לפרויקט במטרה להגיש הצעה, ולאחריו נפתחת ההרשמה לפרק זמן מוקצב של 28 ימים בלבד. ההרשמה נעשית בצורה מקוונת דרך אתר האינטרנט המיועד לתכנית, כאשר על משתתפים לוודא בעצמם, האם הם עומדים בקריטריונים שנדרשים על ידי משרד הבינוי והשיכון.

לאחר שהזמן הקבוע חולף, נערכת הגרלה בין כל הנרשמים, שכן הביקוש לדיור מוזל הוא כמובן תמיד יהיה גבוה יותר ממספר הדירות שמשווקות בפרויקט. בשלב האחרון, נבדקות התוצאות של ההגרלה ונשלחות הודעות לזוכים, שיכולים להתחיל את תהליך המימון ולהיפגש עם הקבלנים במטרה לסגור דברים באופן סופי.

אנו בפורטל משכנתא גורו שמנו לנו למטרה לבנות פלטפורמה חדשה ואובייקטיבית עבור הציבור שמתעניין בתחום הנדל“ן, רישום להגרלה מחיר למשתכן,  הגרלה באינטרנט ונושא המשכנתאות בישראל באופן כללי. במסגרת הפורטל, המומחים שלנו יכולים לבחון את הצרכים של נוטלי משכנתאות מסוגים שונים ובהמשך לבצע התאמה אופטימאלית לאפיקים הזמינים באותה עת.

הסכומים הגבוהים שמוציאים משקי הבית על הלוואות דיור מידי חודש ופריסת התשלומים הארוכה, שיכולה להגיע אף עד לשלושים שנה, הופכים את ההחלטה על רכישת דירה ונטילת הלוואת דיור לאחת ההחלטות הכלכליות החשובות ביותר בחייו של כל אדם. זאת בדיוק הסיבה שחשוב לקבל את מרב האינפורמציה ולהתייעץ עם אנשי מקצוע.

חייבים לציין, כי פרטי להשוואה בין מסלולים משתלמים של משכנתא בשוק, היועצים המומחים של משכנתא גורו ילוו אותך גם בשלבים המאוחרים יותר של משא ומתן מול הבנק והחתימה הסופית. אם יש לך שאלות נוספות שקשורות לתכנית מחיר למשתכן, נשמח להפנות אותך למומחים בתחום ללא שום עלות או התחייבות. כל מה שעליך לעשות, זה להשאיר את פרטי ההתקשרות עמך בעמוד זה ואנו מבטיחים שהנציגים הטלפוניים שלנו יחזרו אליך במהירות האפשרית.