ריבית משתנה על בסיס אירו של בנק לאומי

אם אתם מעוניינים לרכוש דירה בקרוב וביררתם על האפשרויות שיש לפניכם, בוודאי ראיתם את המגוון הגדול של מסלולי המשכנתא הקיימים. אחד המאפיינים שמשתנה בין מסלול אחד של משכנתא למשנהו, זוהי הדרך בה גובים הבנקים את הריבית על המשכנתא. ניתן לבחור לגבי תשלום זה בין אופציות רבות וביניהן ריבית משתנה על בסיס אירו.

סופר שטרות, מחשב איך לפרוס משכנתא

מאפייני משכנתא עם ריבית משתנה על בסיס אירו – בנק לאומי

משכנתא עם ריבית משתנה על בסיס אירו הופכת את התשלומים החודשיים של הלוואת הנדל"ן שלכם לתלויה בשער האירו. מכיוון שסכום המשכנתא יוערך כעת באירו והתשלומים נעשים בשקלים, התשלום מושפע מהתנודות במטבע האירו. כאשר שער האירו לעומת השקל עולה, כך יעלה גם סכום המשכנתא וגובה התשלום החודשי בהתאם. אם שער האירו יורד, גם הריבית של המשכנתא וגובה התשלום החודשי יורדים.

מכיוון ששער האירו לעומת השקל יכול להיות תנודתי למדי ולהשתנות בצורה משמעותית, מסלול משכנתא עם ריבית משתנה על בסיס אירו נחשב לבעל סיכון מסוים. עם זאת, הוא מתאים מאד לאנשים שמקבלים את הכנסתם במטבע האירו וגם לאנשים שרוצים להרוויח על שער אירו נמוך.

במידה ואתה מתכנן לרכוש דירה בקרוב ומעוניין לברר עוד על משכנתא עם ריבית משתנה על בסיס אירו, אתר משכנתא גורו ישמח לספק לך את כל המידע הנחוץ ללא שום עלות או התחייבות. השאר את הפרטים שלך מטה ונחזור אליך בהקדם.

בפנייה בטופס הינכם פונים לחברת ייעוץ המשכנתאות הגדולה בישראל
אשר תדאג לכם למשכנתא הזולה ביותר