ריבית משתנה על בסיס הפריים של בנק לאומי

אחד המרכיבים החשובים ביותר שיש לשים אליהם בזמן לקיחת משכנתא בבנק לאומי הוא הריבית שלה. ריבית המשכנתא הוא בעצם התשלום שמשלם הלווה על הזכות להשתמש בכסף של הבנק ותשלום זה יכול להיגבות במגוון של דרכים.

דולרים - ריבית משתנה

כאשר מדברים על ריבית משתנה על בסיס הפריים, מדובר על כך שתשלומי המשכנתא החודשיים שלכם יהיו צמודים בריבית שנקבעת במשק על ידי בנק ישראל. ריבית הפריים היא 1.5% מעל הריבית במשק וכיום עומדת על 1.75%.

אם בחרתם לקחת משכנתא בריבית משתנה על בסיס הפריים, כאשר הריבית במשק עולה, כך גם תעלה ריבית הפריים וגובה תשלומי המשכנתא שלכם. אם לעומת זאת גובה הריבית יורד, כמו בשנים האחרונות, לדוגמא, אז גם תשלמו פחות בתשלומי המשכנתא החודשיים.

למי מתאימה ריבית משתנה על בסיס פריים

אם, לדוגמא, לוקחי המשכנתא הפוטנציאליים צופים שסביבת הריביות הנמוכות תמשיך להיות כזו בתקופה הקרובה, הם יכולים לנצל את הריבית הנמוכה ולקחת משכנתא בריבית משתנה על בסיס הפריים. בנוסף, יש לציין, כי משכנתא עם ריבית משתנה על בסיס הפריים מתאימה במיוחד למי שרוצה לעשות פירעון מוקדם של משכנתא בשלב עתידי מכיוון שאין במסלול זה קנס יציאה על הפרשי ריביות. זה מאפשר לצאת ממסלול המשכנתא כאשר הריביות הופכות להיות לגבוהות יותר.

אתר משכנתא גורו ישמח לספק לך מידע נוסף על מסלולי משכנתא בריבית משתנה על בסיס פריים. השאר את הפרטים שלך בעמוד זה ואנו נחזור אליך במהירות האפשרית.

בפנייה בטופס הינכם פונים לחברת ייעוץ המשכנתאות הגדולה בישראל
אשר תדאג לכם למשכנתא הזולה ביותר