משכנתא משתנה כל 5 שנים

לקחת משכנתא זהו צעד גדול ומשמעותי בחיים, המאפשר לכם לא רק רכישה של הנכס הגדול ביותר בחייכם, אלא גם משאיר אתכם מחויבים לחוזה לאורך תקופה ארוכת שנים. המשכנתאות מוצעות במגוון מסלולים שונים, כאשר ניתן לקחת משכנתא במסלול מסוים או שניתן לשלב ביניהם. על כל אדם המבקש משכנתא לקבל ייעוץ מקצועי מיועץ משכנתאות בכדי שזה, יתאים לו את סוג המשכנתא המתאים לו ביותר. בין סוגי המשכנתא, ניתן למצוא משכנתא משתנה כל 5 שנים.

מחשבון לתכנון משכנתא ל5 שנים

משכנתא משתנה כל 5 שנים – שני סוגים

קודם כל נציין כי משכנתא משתנה – הכוונה היא למשכנתא אשר הריבית שלה משתנה בכל 5 שנים, לפי מה שהוסכם מראש בין הבנק לבין הלווה. למשכנתא זו 2 אפשרויות והן:

  1. משכנתא משתנה כל 5 שנים צמודת מדד – משכנתא זו נושאת תשלומים קבועים, כאשר כל 5 שנים הריבית משתנה בהתאם לעוגן משכנתאות צמודות מדד. כלומר, העוגן מתבסס על הריבית הממוצעת על המשכנתאות צמודות המדד שניתנו במהלך החודש.
  2. משכנתא משתנה כל 5 שנים לא צמודת מדד – משכנתא זו בעצם משלבת בין יציבות בהחזר החודשי (לאורך 5 שנים בכל פעם) לבין אפשרות לפרוע או לערוך שינויים במשכנתא, ללא עמלות וקנסות, בכל 5 שנים.

לא בטוחים איזה משכנתא מתאימה לכם? צריכים ייעוץ נוסף? רוצים לקבל מידע בלי לשלם כסף ובלי להתחייב? השאירו פרטים בפורטל משכנתא גורו ואנו ניצור אתכם קשר בהקדם וניתן לכם מענה מקצועי ללא עלות.