הלוואות לבעלי נכס – משכון בית כנגד הלוואה

ככל שסכום ההלוואה בה אתם מעוניינים הא גבוה יותר, כך הבטחונות שתדרשו להציג לבנק, כנגד אותה הלוואה, יהיו רבים יותר. אם יש לכם נכס בבעלותכם הוא יכול להוות ערבה מצוינת לבקשת ההלוואה ותגלו שהבנקים יקלו עליכם בקבלתה.

בעלי נכס שמעוניינים לקנות נכס נוסף

הלוואה כנגד שיעבוד נכס

משמעות הלוואות לבעלי נכס היא שהבנק שמבקש להבטיח לעצמו את החזר ההלוואה, מבלי להתקל בקשיים מצד הלווה, משעבד לטובתו את הנכס שלכם. הדבר דומה להלוואה לצרכי משכנתא, שאז, הדירה שאתם קונים היא בשעבוד הבנק שיכול להשתמש בה במקרים של אי תשלום המשכנתא.

הלוואה כנגד נכס קיים היא גם הלוואה שקל יותר לקבל אותה בבנקים, שמרגישים בטוחים למדי ביכולת ההחזר שלכם, או לפחות בידיעה שיש להם נכס ממשי בו יוכלו לעשות שימוש במקרה הצורך.

הלוואה כנגד נכס – משכון בית כנגד הלוואה

חשוב לזכור כי בעצם משכנתא כנגד שעבוד נכס, מקבל הגורם המלווה מעין בעלות על נכס זה. הוא יוכל למכור אותו אם יעלה הצורך ונדרשת אחריות רבה של הלווה לדעת שהוא יעמוד בהחזרי ההלוואה, אחרת הוא יאבד את הנכס שבבעלותו.

הלוואות על נכס הן לרוב הלוואות גדולות וחשוב לקחת אותן מגופים פיננסיים אמינים, יציבים ובעלי מוניטין, מאחר ומדובר על שעבוד שלו תמורת ההלוואה.

משכנתא כנגד שיעבוד נכס – הלוואות תמורת נכס

נכס הוא לרוב פריט שיש לו ערך רב, כמו דירה, בית פרטי, מחסן וכדומה. אולם נכס יכול להיות גם מגרש או אפילו מכונית. אם תבקשו הלוואה גדולה, יחושב ערך הנכס שבבעלותכם, כדי להבין אם הוא משמש בטחון מספיק כנגד ההלוואה. מכונית למשל לא תתאים להלוואה בהיקף גבוה, מאחר וערכה הוא נמוך מדירה או מגרש ולא רק זאת, הוא גם יורד עם השנים, זאת בניגוד לנכס דלא ניידי שברוב המקרים ערכו רק עולה במהלך השנים.

כדי לקבל את ההלוואה בתנאים הטובים ביותר, ובמיוחד אם היא הלוואה מול נכס, תוכלו להיעזר בצוות המומחים של משכנתא גורו. הצוות יאתר עבורכם את ההלוואות האטרקטיביות ביותר ומהגופים המובילים במשק, כדי שתוכלו לקבל הלוואה גם מגורם מוסמך ואמין וגם בתנאים נוחים.

הפורטל מורכב מאנשי מקצוע בעלי נסיון והיכרות עם עולם המשכנתאות והבנקאות בכלל ועם קשרים ענפים עם המערכת הבנקאית ומוסדות פיננסיים חוץ בנקאיים העוסקים במתן הלוואות.

כל שעליכם לעשות הוא למלא את פרטיכם בטופס המקוון שבאתר ולחסוך זמן יקר בחיפושים, בהשוואת תנאי ההלוואות ועד לקבלת ההחלטה.