משכנתא למסורבים

מה הדבר הראשון שעולה לכם לראשון כשאתם חושבים על המוסד הבנקאי? עבור רבים עולות קונוטציות של פרוצדורה רבה, סחבת, תורים ארוכים וחוסר יעילות. בנקים רבים באמת נוהגים בצורה כזו, ודבר מוביל לדבר – פרוצדורות וסחבת לפיקוח קפדני על מתן הלוואות ומשכנתאות, שמוביל לכמות נכבדת של לקוחות שלא מאושרת להם הלוואה כזו או אחרת לרבות משכנתא. בעבר זו הייתה בעיה כי הבנקים היו האופציה היחידה של הלווים, אך לא היום! זו תקופה מצוינת לחיות בה.

יד מושיטה כסף למשכנתא

גורמים רבים שיעניקו לכם הלוואת דיור

אם אתם מאלה שהבנק דחה אותם בבקשתם למשכנתא מסיבות כאלו ואחרות, ודאי תשמחו לדעת כי יש לא מעט חברות חוץ בנקאיות שיעניקו לכם משכנתא למסורבי בנק. הסיבות לפנות לגורם שהוא לא בנקאי יכולות להיות רבות: חשבון מוגבל בבנק, לקוח שיש לו תיק בהוצאה לפועל, משכורת לא סדירה או נמוכה, וגם לקוחות שמשלמים כבר על משכנתא לבנק וזקוקים לאחת נוספת.

היתרון בפניה לחברה חיצונית היא הקלות היחסית שמוענקת המשכנתא, מתוך התייחסות מועטה לעברו הפיננסי של הלקוח, והתמקדות בערך ושווי הדירה שעתידה להיות משועבדת במסגרת המשכנתא.

מבולבלים? תנו לנו לעשות לכם את החיים קלים

מספר ההצעות והמסלולים שיוצאים כל יום מחברות ההלוואות הרבות הוא גדול ועשוי להטעות. לכן אנחנו כאן בפורטל משכנתא גורו דואגים לאינטרסים שלכם ומבטיחים לאתר עבורכם את ההצעות האטרקטיביות ביותר. מטרתנו היא לדעת כל יום אילו הטבות ואפשרויות מוצעות על ידי כל הגופים המובילים במשק שעוסקים במתן הלוואות לרבות דיור ואחרות. על ידי כך שאתם משתמשים בפורטל יש לכם גישה ישירה לכלל האפשרויות, ויכולים למקסם את הסיכוי למצוא הלוואת משכנתא משתלמת ביותר.

ייעוץ משכנתא למסורבים בבנק

אנחנו בפורטל משכנתא גורו נדאג לחסוך לכם את עוגמת הנפש שבסירובים, את ההתרוצצויות הרבות בין מוסדות וגופים, אך מעל הכל נדאג לחסוך לכם הרבה מאוד כסף. רבים חותמים על משכנתא עם תנאים פחות טובים ממה שהם יכולים לקבל באותו מקום או במקומות אחרים. כשמדובר על הלוואת דיור שנפרסת על פני עשרים שנה ויותר עם תשלומים של כמה אלפים טובים בכל חודש, בהחלט יש מקום לחסוך המון אם מתייעלים. השאירו פרטיכם כעת וקבלו בהקדם ייעוץ משכנתא מקצועי.