ייעוץ משכנתאות בעפולה

בין שאתם מעוניינים לרכוש את הנכס הראשון שלכם ובין שרכשתם דירה ראשונה כבר בעבר וגיליתם שעשיתם כמה טעויות שהתבררו כמהותיות בהמשך, אסור לוותר על פגישה עם יועץ משכנתא לפני לקיחת ההלוואה. לא מדובר על יועץ המשכנתא של הבנק, אלא על חברה לייעוץ משכתאות בעפולה שתדאג לאינטרסים שלכם ולא של אף גוף מסחרי אחר.

ייעוץ משכנתא בעפולה

ייעוץ משכנתאות בעפולה לרכישת דירה

אנחנו באתר משכנתא גורו דואגים לכם, ובעזרת יועצים מומלצים נוכל לחסוך לכם עד אלפי שקלים בהחזרים החודשיים. אך האם זה הכול? לא ולא! נמשיך ללוות אתכם בכל שלב בתהליך החזר המשכנתא עד ליום שבו תשלמו את השקל האחרון.

מה כולל ייעוץ משכנתאות בעפולה?

את כל הלקוחות שלנו אנחנו מלווים ב-3 שלבים, כשלכולם יצוות אליכם יועץ משכנתא שידאג להכיר אתכם, את מצבכם הכלכלי ואת הצרכים שלכם. איך זה עובד בפועל? כך בדיוק:

שלב ראשון – קובעים פגישה עם יועץ משכנתא מומלץ בעפולה

מטרתה של הפגישה הראשונית היא להכיר אתכם ולהכין אתכם לקראת אחת ההחלטות החשובות ביותר בחייכם. אתם תספרו ליועץ איזו דירה ברצונכם לרכוש, מה מחירה, איפה היא ממוקמת ומה היכולות הכלכליות שלכם, והוא יכין יחד איתכם תמהיל שמחולק למספר מסלולים מומלצים. את זה הוא יעשה תוך התחשבות בריביות שמספק כל בנק להלוואות משכנתא בארץ, והוא יעשה מכרז בין כולם כדי למצוא לכם את העסקה המשתלמת ביותר נכון למצב שוק הנדל"ן היום ובעתיד. אתם לא חייבים להיות חברים בבנק שהוצע לכם כדי שתוכלו לקחת בו משכנתא, ועל כן היועץ יבדוק כל הצעה אפשרית ויחפש את האחת המושלמת בשבילכם.

שלב שני – פגישה בבנק יחד יועץ משכנתאות בעפולה

הגיע רגע האמת – נבחר הבנק שהציע את הריביות הנמוכות ביותר ושיוכל לספק לכם את המימון הנדרש, אך לא תלכו אליו לבדכם. היועץ יתלווה אליכם וייקח שליטה על הפגישה, כך שלא ינסו לדחוף לכם מסלולים שלא ישתלמו לכם או שתקבלו סירוב בשל סיבות כאלה ואחרות. היועץ כבר ידאג לקבוע את הפגישה בבנק בעצמו, והוא גם יוודא שיהיו בידרכם כל הטפסים הנדרשים ללקיחת ההלוואה ושתקבלו את האישור הסופי.

שלב שלישי – מחזירים את המשכנתא

יועצי משכנתאות בעפולה לא עוזבים אתכם לבד לאורך עשרות השנים שבהם תהיו חייבים לבנק – הם יהיו זמינים עבורכם בכל רגע לשאלות ולפעולות שברצונכם לעשות ואתם לא יודעים איך. אם למשל מצבכם הכלכלי השתנה – לרעה או לטובה – יועץ המשכנתא שלכם יוכל לעזור לכם לעשות שינויים במסלולים, כמו למשל לפרוע אחד מהם לפני מועד סיומו או למחזר את המשכנתא. היועץ כמובן יעלה בפניכם מספר אפשרויות, תוך מתן המלצות לפעולות הנכונות ביותר בהתאם להיכרותו איתכם, ותוכלו לפנות אליו בכל יום ובכל שעה עד שתסיימו לשלם את המשכנתא והדירה תהיה ב-100% שלכם.

קבלו עכשיו ייעוץ ראשוני בחינם

אל תסמכו רק על המלצה על יועץ משכנתא בעפולה, אלא תנו לעצמכם לראות מה הוא באמת יכול לעשות בשבילכם ואיך הוא יכול לעזור לכם. אנחנו מזמינים אתכם להירשם כבר עכשיו לפגישת ייעוץ ראשונה בחינם וללא התחייבות כדי שתבינו עד כמה השירות הזה נחוץ לכם, ואתם תגלו כבר בה דברים רבים שלא ידעתם על משכנתא. אפילו אם חשבתם שלא תוכלו לעולם לרכוש דירה בשכונת גבעת המורה, נווה יוסף או רוממה, אנחנו נראה לכם שהכול אפשרי – יש לא מעט פתרונות אפילו למי שקיבל סירוב ללקיחת משכנתא מהבנק, לכן אל תהססו וגלו כיצד אתם יכולים להגשים את החלום ולרכוש דירה.

רוצים לחשב את המשכנתא שלכם? בדקו במחשבון המשכנתא שלנו