משכנתא 60%

לכל משכנתא שתבקשו מהבנק, תצטרכו לספק נתונים על הנכס אותו אתם מעוניינים לקנות. כלומר, לכל משכנתא יש אחוז מימון ביחס לערך הדירה. כך למשל, משכנתא בסכום של 600 אלף שקל על בית בערך של מיליון שקל, היא משכנתא 60 אחוז מימון. אחוזי המימון משפיעים על החלטת הבנק האם לתת לכם את המשכנתא או לא, בצורה משמעותית.

שישים אחוז

מה הסיכוי לקבל אישור למשכנתא 60% מערך הדירה

ובכך, במשכנתא למטרת רכישה של בית, 60 אחוז מימון הוא בדיוק גבול הטווח הנחשב לאחוז נמוך באופן יחסי. כלומר, הסיכון של הבנק הוא נמוך ולכן, הסיכויים לקבל אישור על המשכנתא הם גבוהים. כמובן שיש שיקולים נוספים כמו, יכולת ההחזר שלכם, ההכנסות וההוצאות והרווח ביניהם ועוד. אך אחוז מימון המשכנתא משפיע כבר מהשלב הראשון, עוד לפני שהבנק לוקח בחשבון מי המבקש של המשכנתא, משכנתא בעלת אחוז מימון גבוה, תקבל רמת סיכון גבוהה.

יש כל כך הרבה סוגים של משכנתאות וכל כך הרבה נתונים שצריך לקחת בחשבון כאשר בודקים משכנתא. לכן, כדאי להיעזר בייעוץ משכנתא מקצועי ממישהו בעל ניסיון שיכול לכוון אותנו למשכנתא שתתאים לנו בצורה האידיאלית ביותר. בפורטל משכנתא גורו נשמח לתת לכם את הייעוץ הראשוני ללא עלות וללא כל התחייבות מצדכם. השאירו לנו את פרטיכם באתר ואנו נדאג ליצור אתכם קשר בתוך זמן קצר ממועד פנייתכם.