הלוואת גישור קרן השתלמות

במהלך החיים, באופן טבעי, קורה לפעמים שאנו מוצאים את עצמנו עם מחסור בכסף נזיל ובודקים את האפשרויות השונות שיש לנו לקבלת הלוואה. אחת מן האופציות הקיימות, שעליה נפרט בכתבה זו, היא הלוואת גישור על חשבון קרן השתלמות.

גבר מחשב את עלות המשכנתא

מהי קרן השתלמות?

שעבוד קרן השתלמות היא מכשיר חיסכון לטווח בינוני שמוצע על ידי מעסיקים רבים בישראל לשכירים אך פופולארי גם בין עובדים עצמאים. בעבר היא ניתנה בעיקר לצורך לימודים והשתלמויות העובדים, אך כיום ניתן להשתמש בה לכל מטרה. ניתן לפרוע את קרן ההשתלמות כל שש שנים ולקבל באמצעותה הטבות מס מפליגות.

במקום פירעון הקרן – הלוואת גישור על חשבון קרן השתלמות

אם כן, במידה ואתם זקוקים לכסף ויש לכם קרן השתלמות של כמה עשרות אלפי שקלים, לדוגמא, לא מומלץ לעשות פירעון מוקדם של הקרן משום שכך תאבדו את הטבות המס ותקבלו כ-50% מהסכום בלבד. תוכלו, לעומת זאת, לקחת הלוואת גישור ע"ח קרן השתלמות בתנאים אטרקטיביים יותר מאפשרויות אחרות. מכיוון שסכום הקרן משמש בעצם כביטחונות להלוואה, בתי ההשקעות יכולים להציע ריבית נמוכה יותר ומשתלמת ללקוחות, מה שהופך את ההלוואה הזו לאופציה טובה עבור רבים.

במידה ויש לך שאלות נוספות בהקשר של הלוואות גישור קרן השתלמות, אנו באתר משכנתא גורו נשמח לענות על כל השאלות שלך ללא שום עלות או התחייבות. השאר את הפרטים שלך בעמוד זה והנציגים שלנו יספקו לך את כל המידע הדרוש.