מחשבון משכנתא עם מדד

לפני שאתם עושים את ההחלטה הסופית על רכישת דירה ולקיחת משכנתא, מומלץ מאד להשתמש בכל הכלים העומדים לרשותכם, והעוזרים לכם לעשות החלטה טובה יותר. אחד מהכלים הללו, שנמצא בגישה חופשית ברשת האינטרנט הוא מחשבון משכנתא עם מדד.

מחשבון לחישוב החזר משכנתא

מדד משכנתא – מהי משכנתא צמודה למדד?

מסלול משכנתא צמוד מדד בעצם הופך את המשכנתא שלכם מהבנק לתלויה ברמת המחירים במשק. מדד המחירים לצרכן מתפרסם מידי חודש ומבטא את השינויים המתרחשים ברמת המחירים בישראל. כאשר הוא עולה (וכך זה קורה בדרך כלל), כך יעלה גם גובה התשלומים החודשיים שלכם והחוב הכללי לבנק. לעומת זאת, כאשר המדד ירד – תשלמו פחות עבור המשכנתא.

מהם היתרונות של מחשבון משכנתא צמוד מדד?

בניגוד למחשבון משכנתא אחר, על ידי מחשבון זה תוכלו לחשב את התשלומים החודשיים שלכם עבור המשכנתא בהתחשב השינויים במדד. יש לזכור, כמובן, שלא ניתן לחזות את העתיד ואף אחד לא יכול להגיד במדויק מה יהיה המדד המדויק עוד שנה או שנתיים, אך ישנן הערכות מומחים וכלכלנים שבהן ניתן להיעזר. כלומר, מחשבון משכנתא מדד יכול לתת לכם אפשרות לתכנן את עתידכם הפיננסי לאחר לקיחת משכנתא בצורה טובה יותר.

אתר משכנתא גורו פועל בתחום המשכנתאות זמן רב וישמח לספק לך מידע נוסף על מחשבון משכנתא צמוד מדד או נושאים אחרים הקשורים למשכנתא. כל מה שעליך לעשות הוא להשאיר את הפרטים שלך והנציגים שלנו יחזרו אליך עם כל המידע בהקדם.