תשלומים נלווים להחזר המשכנתא

הלוואת משכנתא היא אינה בעלת חשיבות גדולה רק ללווה, שמתחייב על סכום כסף גדול לתקופה ארוכה, אלא גם לבנק המשכנתאות המלווה, שמעוניין לדאוג שהאשראי יוחזר אליו באופן מסודר בתוספת ריבית. כדי להבטיח את ההחזר התקין של ההלוואה, הבנקים מעבירים את הלווים דרך מסננת מקפידה של בדיקות וגם לאחריה דורשים מהם לעמוד בתנאים נוספים.

כמה מגיע לכם לחסוך בביטוח המשכנתא? בואו נבדוק!
השאלון הבא יחשב כמה חיסכון מגיע לכם, ללא עלות ובתוך פחות מדקה.

{{dataForm.name}}
{{validName}}
גיל נבחר: {{dataForm.age}}
{{step.buttonNext}}
{{error}}

אני מאשר שקראתי את תנאי השימוש והפרטיות ואני מסכים להם,
וכי פרטיי ישמש לקבלת פניות, הצעות שיווקיות מאיתנו או מצדדים שלישיים, לרבות בנוגע לתוכניות ביטוח או מוצרים פנסיוניים.

מסכימ/ה לקבלת תוכן, דברי פרסומת או עדכונים מהחברה באמצעות דוא"ל, SMS או טלפון

{{errorTerms}}

כבר בשלב הבא מחכות לך תוצאת הבדיקה הראשונית.
תרצה לקבל גם דו"ח מסכם של הביטוחים שלך עם המלצות נוספות להוזלה?
הדו"ח מתקבל באמצעות סוכן ביטוח בעל רישיון משרד האוצר, השירות ניתן ללא עלות.
אנא הכנס מספר תעודת זהות ותאריך הנפקה:

{{ssnError}}

(המידע נועד לבדיקת ואיתור הביטוחים הקיימים באתר "הר הביטוח", או לשם בניית הצעה לביטוח חדש מותאם אישית למבוטח, לעולם לא נעשה שימוש לרעה במידע זה)

זכאותך לחיסכון בביטוח המשכנתא גבוהה!

על סמך המידע שהזנת בשאלון, ועל בסיס הניתוח שלי – מסתמן כי זכאותך להשגת חיסכון מקסימאלי בפוליסת ביטוח המשכנתא נמצאת בסבירות גבוהה מאוד.

ייתכן ונצליח לחסוך עבורך עשרות אלפי שקלים במצטבר בהוצאה עבור ביטוח המשכנתא באמצעות:

  1. התאמת הצעה הביטוח לצרכייך האישיים, ולנתונים העדכניים של העסקה – שווי הנכס, גובה ההלוואה, מינך, גילך וסטטוס העישון שלך.
  2. מחזור המשכנתא אחת לתקופה והקטנת יתרת ההלוואה.
  3. השוואת מחירים בין חברות הביטוח.
  4. מיקוח מול הבנקים וחברות הביטוח להוזלה מיידית.
  5. בדיקת שאר הביטוחים עבורך ועבור משפחתך כדי לבחון הוזלה באפיקים נוספים.

בשעות הקרובות סוכן ביטוח מוסמך ובעל רישיון פנסיוני ייצור איתך קשר ויסייע באפיון של הפוליסה החסכונית ביותר עבורך.

הדרישות הבנקאיות הנוספות בדרך כלל כרוכות בעלויות נלוות המוטלות על מבקשי המשכנתא. המטרה העיקרית שלהן היא להקטין את הסיכון של הבנק ולתת מענה לכל סוגי ההתרחשויות העתידיות שיכולות לפגוע בהחזר ההלוואה.

תשלומים נלווים להחזר המשכנתא

המאפיין הבולט של הלוואות המשכנתא הוא טווח הזמן הארוך שבמהלכו מתבצע ההחזר לבנק. תוך פרק זמן זה, יכולים לקרות מקרים שונים, שנוגעים לבריאותם של הלווים וגם למצב הדירה (שמשועבדת לבנק ומתפקדת כביטחונות). לכן, כל לווה משכנתא מחויב על ידי הבנק לבצע ביטוח משכנתא, המתייחס בדיוק לאירועים דומים.

ביטוח חיים למשכנתא

תארו לכם, שלווה, שהוא המפרנס העיקרי של המשפחה, נפטר ומשאיר חוב גבוה של משכנתא פתוח כלפי הבנק. מה יהיו צעדיו של הבנק? הרי הסיכון שלו גדל באופן מיידי והסיכוי שההלוואה לא תוחזר היא גבוהה מאד. אם יחלו בעיות בהחזר המשכנתא, הבנק יאלץ לפנות את הדיירים ולממש את הביטחונות – דבר שמאד לא רצוי מבחינה כלכלית ותקשורתית מבחינתו.

כדי להימנע ממצב זה, כל לווה מחויב לבטח את עצמו בביטוח חיים. ברגע שיש פטירה של הלווה, כספי הביטוח עוברים לבנק והמשכנתא נפרעת מיידית.

ביטוח נכס למשכנתא

ביטוח זה בא להבטיח שהמצב של הדירה יהיה במצב סביר והיא לא תיאבד מערכה, שכן זהו אינטרס ישיר לבנק שמחזיק בה כביטחונות. עלות ביטוח זה קשורה בין השאר לגודל הדירה, המיקום שלה ומאפיינים נוספים. במידה והלווה מעוניין לבטח רק את החלק היחסי של הדירה שממומן על ידי משכנתא, הוא יכול לעשות את זה בצורת תת ביטוח, כאשר הבנק מחויב להסכים.

אנו מזמינים אותך לגלוש באתר משכנתא גורו ולקרוא על המאפיינים השונים של ביטוח משכנתא ותשלומים נלווים להלוואת דיור. בנוסף, תוכל להשאיר את מספר הטלפון שלך בעמוד זה והנציגים הטלפוניים שלנו יחזרו אליך במהירות האפשרית.

Share on whatsapp