בדיקת משכנתא

כאשר אנשים רוכשים את הדירה המועדפת עליהם ולוקחים משכנתא למימון שלה, לרוב המחשבה תהיה כי החלק המסובך והקשה בתהליך כבר תם וכל מה שצריך לעשות כעת זה לעבוד ולהחזיר את החוב לבנק. עם זאת, משכנתא היא לא סתם עסקה שלוקחים ושוכחים ממנה – יש צורך לפקח עליה ולבדוק אותה בהתאם לשינויים המתרחשים כל הזמן. לצורך כך, אנו ממליצים לכם לעשות בדיקת משכנתא תקופתית.

בחורה חושבת על המשימות שתצטרך לבצע אחרי פתיחת תיק משכנתא

מדוע עושים בדיקת משכנתא?

קודם כל, משכנתא היא אמנם מוצר אשראי לטווח ארוך אך ניתן לעשות בו שינויים. במהלך תקופת החזר המשכנתא ייתכן ותמורות מסוימות חלות בהכנסה שלכם או שמא מגיע סכום כסף בלתי צפוי שמאפשר לסגור חלק מהמשכנתא. יכול להיות גם והמצב המקרו-כלכלי משתנה – הריבית עלתה בצורה משמעותית או אולי המדד עולה מידי חודש. כל הדברים האלה משפיעים על התשלומים החודשיים שלכם ועל ידי בדיקת משכנתאות, ייתכן שתוכלו לשפר את מצבכם ולעשות מחזור או ארגון מחדש של המשכנתא.

בנוסף לכך, בדיקת משכנתא יכולה לעזור לכם לאתר שגיאות בגבייה של הבנק. כידוע, אף אחד לא חף מטעויות ובמקרה של משכנתא, טעות קטנה יכולה לעלות לכם בעשרות אלפי שקלים. בדיקת משכנתאות פשוטה מידי שנה יכולה לעזור לכם למנוע מצבים כאלה.

אתר משכנתא גורו להשוואת משכנתאות יכול להמליץ לך על חברות מובילות בתחום בדיקת משכנתאות ללא שום עלות או התחייבות. אם אתה רוצה לחסוך כסף וזמן, השאר את הפרטים שלך בעמוד זה ואנו נחזור אליך בהקדם האפשרי.