חוק המשכנתאות לרוכשי דירה ראשונה

ציבור רחב של אנשים מבקש משכנתא חדשה ומעוניין להיות בעניינים בכל נושאי החוקים, ההקלות וההגבלות בשוק המשכנתאות והנדל"ן. קשה לעקוב אחר השינויים ויש צורך בגורם מקצועי מוסמך שיעמוד לצד הלווה וידריך אותו בדרך הנכונה והבטוחה.

זוג יושב וחולם על הבית החדש שלו

נראה כי שוק המשכנתאות בישראל אף פעם לא הולך לישון. כאשר נגיד בנק ישראל מוריד את הריבית והיא נמוכה ברמות של 2% לערך, אנשים מסתערים על הבנקים למשכנתאות בתקווה לקבל הלוואה לדירה. וגם כאשר הנגיד מפרסם הגבלות על השוק, הישראלים עדיין רוכשים דירות, בין אם מדובר על משכנתא חדשה, שניה או שלישית. במצב עניינים שכזה, מחירי הנדל"ן בארץ לא ירדו לעולם.

יש לכם גב מהממשלה

בראשיתה של שנת 2011 אושרה בכנסת הצעת חוק למשכנתאות, הקובעת הקלות בהחזרי המשכנתא עבור רוכשי דירה ראשונה ויחידה באזורי עדיפות לאומית. הממשלה מעוניינת לעודד דיור בפריפריה, ומציעה סיוע בהחזרים החודשיים על משכנתא שתילקח על ידי לווה במטרה לגור באזורים כמו הנגב. כמו כן הבנקים למשכנתאות יעניקו מסלולים נוחים להלוואה עבורי רוכשי דירות באזורים אלו.

נכנסים לתהליך רק עם ידע מספיק

בתחום כה דינאמי ותזזיתי כמו משכנתא חוק חדש יוצא כל הזמן. פעם במטרה לצנן את שוק הנדל"ן ולהפחית את הביקושים הגבוהים, ופעם במטרה הפוכה, למשוך מבקשי משכנתאות. אם אתם מעוניינים להיות עדכניים בכל מה שקורה בענף, לדעת לאתר את המציאות והמסלולים האטרקטיביים, אתם זקוקים לייעוץ המשכנתא המקצועי המצוין של פורטל המשכנתאות משכנתא גורו. יועצים פיננסיים מהאיכותיים ביותר בתחום מחכים לתת לכם את כל ההכוונה הרלוונטית בתחום.

חינם, לא מחייב וכל כך פשוט ונוח

פורטל משכנתא גורו נוצר על מנת לסייע בכל דרך מעולה למבקשי משכנתא. ידוע כי ציבור זה מצוי באי ודאות גדולה, שאלות רבות וחששות כבדים עליהם מקווים לווים לקבל הסברים ותשובות. למקום זה בדיוק נכנס צוות משכנתא גורו המנוסה והוותיק, אשר מפיג את הפחדים ומוכיח ללקוחות כי השד לא נורא בכלל. עליכם רק להשאיר את פרטיכם באתר, וזה הכל למעשה. את כל שאר העבודה יעשה פורטל משכנתא גורו, ותוך זמן קצר תקבלו הצעות אטרקטיביות מהן תוכלו להשוות בקלות.