משכנתא פרטית

היום כבר אין צורך לגשת לבנק על מנת לקבל משכנתא פרטית. עם השנים נכנסו לשוק ההלוואות אינספור חברות וגופים שונים המציעים הענקת משכנתא, ואפילו במקרים רבים בתנאים משתלמים יותר מאלו שמציעים הבנקים.

בית מול חסכון

העיקרון פשוט למדי: מקבלים הלוואה בתמורה לתשלומי ריבית שמלווים להחזרים החודשיים, והנכס שנרכש משועבד לגורם המלווה. אם מגיעים לחדלות פירעון, המלווה מקבל את הנכס ויכול למכור אותו בכדי לכסות על ההפסדים שנגרמו לו.

אלטרנטיבה טובה לבנקים, אך מחייבת עירנות

משכנתא מסוג זה טומנת בחובה יתרונות עבור הלווה, כמו גם חסרונות שאותן אפשר לצמצם ולהעלים בעזרת תכנון נכון והתנהלות מושכלת. הבנקים מעצם היותם מנוהלים במעטה של קשיחות ופיקוח על כל הלוואה שניתנת. לא לחינם המוסד הבנקאי נתפס ככבד ובעל סחבת וחוסר יעילות.

אפשר בעזרת משכנתא מגורם חוץ בנקאי לשפר את התהליך ולזכות בתנאים נוחים בלי להעמיד ערבים ובטחונות. אך עם זאת כיוון שבכל זאת אין מדובר על בנק, חשוב מאוד להיסגר על כל הפרטים החשובים של העסקה ולשנן אותם על בוריים.

משכנתא פרטית מתמקדת בנכס המשועבד

בסופו של דבר מה שיעניין את החברה ממנה לווים את הכסף, הוא הנכס שאתם רוצים לרכוש. היא תבדוק את טיבו ושוויו, היכן הוא ממוקם, מהן ההגבלות עליו, וכל פרט אחר שנראה לה רלוונטי. אם וכאשר היא מצאה כי הוא איכותי, לא יהיה לה בעיה להעמיד עבורכם משכנתא. במקרה ולא הצלחתם לעמוד בהתחייבויות, זכותה של החברה לנצל את השיעבוד ולמכור את הנכס.

לקבל את ההצעות הטובות ביותר עבור משכנתאות מכל גורם

ראינו כי האופציות בשוק ההלוואה לדיור רבות ומגוונות. לכן אם אתם מעוניינים לחסוך לכם הרבה זמן יקר וכמות נכבדת של כסף, פנו כבר עכשיו לעזרה המצוינת של פורטל משכנתא גורו. האתר הפיננסי המקצועי ביותר שפועל בשוק, מאפשר לכם להגיש את בקשתכם למשכנתא סימולטנית לכל הגופים המלווים הגדולים במשק.

כאשר אתם ממלאים פרטים בפורטל ושולחים את הבקשה, היא מגיעה אל יועצי משכנתא מומחים שבודקים ומעבירים אותה למוסדות רבים, על מנת שתוכלו לקבל בזמן קצר את ההצעות הטובות ביותר למשכנתא. כך בקלות, בחינם וללא התחייבות, מגיעים אליכם במקום שאתם תצטרכו לבצע את החיפוש, להתרוצץ בין החברות השונות, לעשות סקרי שוק, ולבזבז המון זמן וכסף.