יועץ משכנתאות

רישרד הננפלד

 • ניסיון רב בתחום המשכנתאות
 • חבר בהתאחדות יועצי המשכנתאות – לצפייה
 • מנכ"ל חברת "מיקוד משכנתאות בע"מ"
 • רשום בכל הבנקים בישראל כיועץ משכנתאות מוסמך
 • מקבל שירות מדרגים בכירים בהנהלת הבנק
חבר-התאחדות-יועץ-משכנתאות
playButton
צפייה בסירטון
icon
הוזלה בריביות
icon
משכנתא חדשה
icon
איחוד הלוואות
icon
מיחזור משכנתא

השאירו פרטים לייעוץ משכנתא מותאם

הטופס נשלח בהצלחה
חייגו
072-3954389 phone

אז מה אנחנו מציעים

icon

פתרונות פיננסים

ניתן לקבל הצעות להלוואות משלימות להון עצמי למשכנתא בעזרת הלוואה בריבית נמוכה עקב הצטרפות לבנק חדש, הלוואה כנגד נכס, הלוואה כנגד קרן השתלמות, איחוד הלוואות והורדת ההחזר החודשי ועוד פתרונות נוספים. נשב נשתה קפה ונעבור על כל האפשרויות.

icon

ריביות נמוכות

בעקבות הניסיון שלי והמתן ייעוץ משכנתאות לכלל האוכלסייה והניסיון במערכת הבנקאית אני יודע להשיג את הריביות הכי נמוכות מהבנקים על ידי השוואה בין קבלת ההצעות ותכנון משכנתא מותאם אישי הכולל בדיקה של הבנקים הרלוונטים לפי האופי של הלקוח. ובנוסף כמות התיקים שאני מגיש גדולה לכן יש לי יכולת מיקוח אל מול הבנקים.

icon

ייעוץ מותאם אישית

אחרי 15 שנה במערכת הבנקאית אני הלווה אתכם יד ביד עד לקבלת המשכנתא , עם הכוונה וייעוץ אישי.

icon

תהליך הגשה לאישור עקרוני

משקי הבית נמצאים ברוב המקרים בקושי כלכלי לקבל אישור למשכנתא ואישור עקרוני מהבנק. אנחנו נעזור ונלווה אתכם גם אם אין לכם את ההון העצמי הדרוש לקבלת משכנתא. אנו נגיש את הבקשה בלפחות 4,5 בנקים שונים נסדר את כל מה שיגרום לעיקוב בקבלת האישור כמו גירעון בעו"ש, הלוואות נוספות. נביא את כל המסמכים הנדרשים ישירות לבנק ונעדכן אתכם.

icon

מקצועיות וביקורות מלקוחות

כמנכ"ל חברת "מיקוד משכנתאות בע"מ לקחתי חלק במאות תיקי משכנתאות וחבר בהתאחדות יועצי המשכנתאות בישראל מזה 5 שנים. יש לנו מאות לקוחות מרוצים שניתן לדבר איתם ולבדוק איתם את השירות שהם קבלו.

icon

איחוד הלוואות

במידה ויש לכם הלוואות נוספות חוץ מהמשכנתא אתם תתקשו לקבל אישור במידה וההכנסה הפנויה שלכם אינה מספיקה לרכישת הנכס. לכן אנו מציעים לקחת הלוואה אחת גדולה שתפרע את כל ההלוואות הקיימות ובכך תסגרו את כל החובות שלכם. הלוואה זו תעזור לכם לקבל החזר חודשי יותר נמוך ובכך תוכלו לשלוט יותר בקלות בהוצאות שלכם.

עובדים עם כל הבנקים

דיסקונט
מסד
פועלים
מסרחי

מה כלול בתהליך ייעוץ משכנתאות?

  נאפיין את מצבכם הפיננסי

  נעשה לכם תכנון תקציב המותאם לצרכים שלכם, בדגש על הכנסות, הוצאות, תכנון עתידי כמו הרחבת המשפחה או מעבר לדירה גדולה יותר בעתיד, כלכלת משק בית וכיוצא בזה. בדיקת דירוג אשראי, בדיקת העו"ש של בני הזוג או של אדם יחיד. הבדיקה כדי לבנות תמהיל משכנתא מותאם אישית ולהזהיר אתכם במידה ובחרתם נכס שלא מתאים לפרופיל הכלכלי שלכם.

 • אישור עקרוני

  לאחר בחירת הנכס לקבלת אישור עקורני אנו נפנה לבנקים ולחברות מימון בתחום המשכנתאות ואתם תידרשו למלא טופס בקשה כולל פרטים אישיים כמו: מצב משפחתי, תלוש שכר, חשבון בנק, ותק במקום עבודה וכו.. אנו נעזור לכם למלא את כל הטופס באופן שתקבלו בו את המשכנתא המשתלמת ביותר. האישור יהיה תקף ל24 יום והבנק מחוייב לתת משכנתא לפי התנאים שאושרו.

 • תכנית כלכלית

  לאחר שחתמנו על חוזה רכישה, נבנה תכנית כלכלית המותאמת לצרכי הלווים תוך התייחסות לשאר השלבים הקודמים- תכנון תקציהי, האישור שהבנק נתן, הנכס שנבחר ועוד. התוצר הינו תמהיל משכנתא סופי שאיתו נתקדם לבנקים.

 • השוואת משכנתאות ובחירת בנק למשכנתא

  בשלב הזה אנו ניגש לבנקים שונים במקביל ונשיג את הריביות הכי נמוכות ונבנה התמהיל משכנתא הכי טוב עבורכם בהתאם למצבכם הכלכלי. נבדוק את כל ההטבות שהבנקים מציעים ונקבל הצעות שונות הכוללות הלוואות המשלימות להון עצמי אם צריך והטבות הצטרפות לבנק. בגלל הניסיון הרב שלנו וכמות התיקים יש לנו יכולת להתמקח על הריביות כי הבנק מכיר אותנו. אנו נבדוק את כל התנאי תשלום, גובה ריבית פיגורים ולוח תשלומים. נציג לכם את לוח הסילוקין של המשכנתא העתידית, עמלת פתיחת התיק נבדוק האם יש הטבות לעובדי מדינה הכל כפוף להגבלות בנק ישראל.

 • פתיחת תיק משכנתא

  לפתיחת תיק משכנתא נבצע את השלבים הבאים:

  1. נשלם את שכר הטרחה של השמאי, בדרך כלל בסביבות 400-800 שקל, כדי לקבוע את שווי הנכס.
  2. נוודא ששווי הנכס מתיישב עם חוות דעת השמאי להבטחת מלוא סכום המשכנתא הדרוש.
  3. רישום הערת אזהרה המציינת את גובה המשכנתא בטאבו של הנכס.
  4. נבדוק מול חברות הביטוחו וגם מול הבנק את ההצעה הכי משתלמת לביטוח חיים למשכנתא כדי להבטיח את החזר הבנק במקרה של פטירת בן הזוג.
  5. נרכוש ביטוח מבנה לכיסוי נזקים בנכס.
  6. נחתום על התחייבות שלכם להחזיר את כספי המשכנתא במידה והעסקה תבוטל.
  7. ורישום המשכנתא במרשם המשכנתאות אם הבנק ביקש זאת.

כמה עולה ייעוץ משכנתא?

 • עלות ייעוץ משכנתא כללי היא בטווח של 9,000-5,000 ₪ .
 • עלות פגישת ייעוץ ראשונית: בין 0 ל- 1800₪ תלוי באופי הפגישה אם היא פרונטלית או טלפונית.
 • במקרה של סירוב משכנתא, סירוב אשראי, סירוב מהבנק, דירוג אשראי נמוך, צ'קים חוזרים , חובות, המחיר יתחיל ב-10,000 ₪ – 20,000 ₪.
 • בניית תמהיל משכנתא הכולל בדיקת ריביות: 800₪ ל- 3500₪ .
 • ייעוץ לאזרח זר: בין 7,000₪ ל- 23,000₪ תלוי בסוג האזרח מדינה שהוא מגיע ומצבו הפיננסי.

קיים גם אפשרות שהיועץ יעבוד על בסיס הצלחה בלבד במקרים של הוזלה של ריבית המשכנתא אל מול יועץ אחר.

רישרד הננפלד במשרד

איך לבחור יועץ משכנתאות מומלץ מקצועי ואמין?

 • ניסיון מקצועי– אנו ממליצים לא לבחור ביועץ הראשון עמו נפגשים אלא יש לפנות למספר יועצים על מנת להתרשם מניסיונם וממקצועיותם. ניסיון מקצועי הוא פרמטר חשוב לבחירת יועץ משכנתאות ואין להקל בכך ראש. יועץ מנוסה מכיר את כל מסלולי המשכנתא שהבנקים מציעים, לעתים יש לו קשרי עבודה הדוקים עם בכירים במערכת הבנקאות, והוא עוקב כל הזמן אחרי הריביות והמדדים במשק ואחרי שוק הנדל"ן ומצב המשק והכלכלה.
 • יועץ פרטי או חברת ייעוץ– יש מספר חברות גדולות בתחום הייעוץ למשכנתאות וניתן למצוא גם חברות קטנות של 1-4 יועצים. בנוסף, ישנם יועצי משכנתאות הפועלים באופן עצמאי ומציעים שירות יעיל וצמוד ללקוח. למעשה, קשה לדעת מה עדיף יותר, לשכור שירותיו של של היועץ יחיד או לפנות לחברה המונה 3 יועצים ומעלה, לכן כל אחד צריך לפעול בהתאם להעדפותיו.
 • איכות השירות– חשוב שתהיה כימיה עם יועץ המשכנתאות ומעבר לנוחיות השיח מדובר גם על אמון לכן בקשו לדבר עם 2 לקוחות מעברו שמוכנים להמליץ עליו. במידה ואתם מכירים אדם משותף אפילו יותר טוב.
 • פגישת היכרות ללא עלות – כאשר פונים ליועץ משכנתאות פרטי ומשלמים אלפי שקלים תמורת השירות מעוניינים לדעת מהי התועלת וכמה כסף ניתן לחסוך באמצעות הייעוץ. לכן, כדאי לבקש בפגישה הראשונה עם יועץ המשכנתאות הערכה כללית לגבי גובה החיסכון הכספי שהוא יכול להציע עבורכם. אין להסתפק רק בהבטחות על קבלת ריבית משכנתא נמוכה יותר מאחר וגם אתם יכולים נהל מו"מ מולך הבנקים ולקבל ריביות טובות יותר. בעזרת מחשבון משכנתא על היועץ להציג לכם סימולצייה לתמהילי משכנתא העתידיים.
 • ביקורות – כדי לבחור יועץ משכנתאות תוכלו לבקש המלצות מהסביבה הקרובה, לקרוא חוות דעת באינטרנט, לשוחח עם לקוחות ממליצים וכדומה. כמו בכל תחום בחיים אין להסתפק בפגישה רק עם יועץ אחד אלא יש לערוך סקר שוק מקיף ככל הניתן על מנת להשוות בין ההצעות השונות וכדי לקבל החלטה נכונה המתאימה לכם ביותר. מומלץ להיפגש עם לפחות 3 יועצים שונים, לבדוק את רמת השירות והכימיה עמם, ובעיקר לשמוע מהם מה הם מציעים לכם וכמה כסף הם יכולים לחסוך עבורכם.
 • תו אמון הציבור – ארגון עצמאי ללא כוונת רווח הפועל לטובת הגינות ובודקת את העסקים ומספקת להם תמיכה ובודקת את העסקים שפועלים בהגינות ובכך מונעת מצבים שעסק כמו יועץ משכנתאות לא נבדק. הארגון עובד בקשר צמוד עם משרדי ממשלה שונים ופועל למען צמצום פגיעה בצרכנים ובעסקים
 • התאחדות יועצי המשכנתאות – עמותת התאחדות יועצי המימון לדיור מסידרה את המעמד הרגולטיבי של יועצי המשכנתאות. ובודק האם יש להם רישיון בתוקף ומשפר את רמת המקצועיות שלהם אל מול הבנקים.
 • רישיון בתוקף – כיום אין רגלוצייה בתחום אך ניתן לבדוק האם יש רישיון של יועץ משכנתאות בתוקף ממוסד לימודי מוכר.

מה עושים אם לא קיבלתי אישור למשכנתא?

קודם כל, פונים לאיש מקצוע כי לייעוץ משכנתאות יש יתרונות רבים. אחד היתרונות המרכזיים הוא האפשרות לחסוך סכומי כסף משמעותיים ולתכנן מחדש את ההחזר כדי להגדיל את הסיכוי לקבל אישור עקרוני למשכנתא. 

יועץ מקצועי ידע למצוא את המסלול המשתלם ביותר מבחינת ריביות והחזרי תשלומים, וכן להשיג תנאים טובים יותר במשא ומתן עם הבנקים. בנוסף, יועץ המשכנתאות מביא עמו ניסיון וידע מקצועי המאפשר לו להכיר את כל האפשרויות והפתרונות הקיימים בשוק, וכך למנוע מהלקוח לעשות טעויות יקרות.

מהו ייעוץ משכנתאות למסורבים?

לבנקים יש הרבה סיבות לסרב לכם למשכנתא כמו: דירוג אשראי נמוך (BDI שלילי) , גיל מבוגר, נכס בעייתי (דירה מחולקת , עיקולים על הנכס) , משכורת לא סדירה, איחורים בתשלומים, עיקולים בבנק, פשיטת רגל, חריגות מהאשראי ועוד.. במידה והבנק הגדיר אתכם כלקוחות בעייתיים אתם צריכים לפנות ליועץ משכנתא או יועץ פיננסי כדי לקבל המלצות והדרכה כיצד להבריא את מצבכם הפיננסי ולאחר מכן לגשת שוב לבנק לבקשת המשכנתא. יש כמה דרכים שעומדים לרשותכם: לצרף ערבים, לסגור הלוואות, לקחת הלוואה חוץ בנקאית , להחליף ולקנות נכס זול יותר כדי להקטין את הסיכון של הבנק ובכך לקחת משכנתא יותר קטנה שמתאימה למידות שלכם. אנחנו נוכל לעזור לכם לעשות סדר בבלגן ולהוציא אתכם מהמצב של "מסורב לבנק" ובכך לעשות הבאה פיננסית כדי לקבל את המשכנתא המיוחלת.

הייעוץ כולל גם את כל ההיבטים המשפטיים והבירוקרטיים הקשורים בלקיחת משכנתא. היועץ מלווה את הלקוח בכל שלבי התהליך, כולל הכנת המסמכים הנדרשים, הגשת הבקשה לבנקים, משא ומתן על התנאים והעמלות השונות וסיוע בחתימה על החוזים הסופיים. 

קרא עוד על ייעוץ משכנתא למסורבים >>

סרטונים מהרשתות החברתיות

מהי-ההכנסה-הפנויה-למשכנתא
מה-ההבדל-בין-יועץ-פרטי-ליועץ-של-הבנק
למה-כדאי-לקבל-ייעוץ-משכנתא-מרישרד-הננפלד
איך-אפשר-להגדיל-את-ההון-העצמי-למשכנתא
לכמה-בנקים-מומלץ-לפנות-כדי-לקבל-משכנתא
איך-מדד-המחירים-לצרכן-משפיע-על-המשכנתא
למה-לא-מומלץ-לחקת-חלק-גדול-מהמשכנתא-בריבית-קבועה
מה-ניתן-לעשות-עם-המשכנתא-בימים-שהריביות-כלכך-גבוהות
מה-אסור-לספר-לבנקאי-בזמן-לקיחת-משכנתא-מהבנק

למה לקבל ייעוץ משכנתא פרטי ולא מהבנק?

ניתן לקבל ייעוץ ללא כל עלות מיועצי משכנתא בבנקים השונים אך חשוב להבין: משכנתא היא עסקה מול הבנק, מעסיקו של היועץ החינמי.
מחיר המשכנתא והאינטרס של הבנק במתן הלוואה בהיקף כה גדול היא הריבית לכן כל אחוז ריבית שיועץ מטעם הבנק מוריד מרווח הבנק על המשכנתא
כפי שניתן להבין האינטרס שלכם ושל היועץ ללא תשלום שונה בתכלית בנוסף הוא מוגבל להצעות הבנק תחתו הוא עובד.

יועץ פרטי שם את האינטרס שלכם בראש מעייניו הרי אתם מעסיקים אותו באותה תקופה ולביקורת שלילית מכם עלולות להיות השלכות נוראיות קדימה, דעתכם חשובה.
היועץ חוסך לכם הרבה זמן והתמודדות עם בירוקרטיה מתישה, הוא שולט בנתונים ובמסלולי המשכנתא הקיימים, מכיר את הטריקים של הבנקים ודואג להשיג לכם את המשכנתא הכי טובה ונכונה עבורכם.

יועץ משכנתא פרטי

חוסך זמן והתמודדות עם בירוקרטיה מתישה מול הבנקים ואפשרויות המימון השונות.

check

מכיר את מלכודות הדבש של הבנקים ודואג להתריע מפניהן.

check

יעוץ מוכוון לצרכים הייחודיים של הלקוח הידועים משלב האפיון.

check

עבודתו כוללת מכרז בין בנקים ומשא ומתן הכולל שימוש בעסקאות קודמות כתקדים.

check

ממשיך לחפש מתי ניתן להוזיל את עלויות המשכנתא ע"י מחזור ומעבר מסלול לאורך כל חיי המשכנתא.

check

שולט בכמות נתונים אדירה מניסיון עבר מול אפשרויות מימון מרובות.


check

יועץ משכנתא של הבנק

ייעוץ בחינם

check

מציע רק את המסלולים של אותו הבנק.

check

יעוץ מוכוון לתוכנית בנקאית מוכנה מראש.

check

אין באמת יכולת מיקוח מול בנק כאשר היועץ שלכם עובד באותו בנק.

check

מסיים את תפקידו כאשר הדיו מתייבש על ההסכם.

check

גם אם מדובר ביועץ מוכשר וחד כתער, תפקידו מגביל את מה שמותר ואסור לו להגיד לכם.

check
check
חסוך אלפי שקלים בריבית המשכנתא שלך
התחל בהתאמה אישית של תמהיל משכנתא אופטימלי
בחר את סכום המשכנתא
{{form.skom_mashkanta.toString().replace(/\B(?=(\d{3})+(?!\d))/g, ',')}} תזיזו אותי
5,000,000
100,000
check חבר בהתאחדות יועצי המשכנתא
check בדיקה ראשונית בחינם
check השוואה בין הבנקים
30 שניות בלבד!
מה סוג השירות הנדרש?
{{item.buttonText}}
מה שווי הנכס שברצונך לרכוש?
{{form.skomShovi.toString().replace(/\B(?=(\d{3})+(?!\d))/g, ',')}} תזיזו אותי
5,000,000
400,000
מעולה, כבר מסיימים!
הכנסות משק בית
{{form.skomHonHazmi.toString().replace(/\B(?=(\d{3})+(?!\d))/g, ',')}} תזיזו אותי
100,000
0
מה מצב חשבון הבנק שלך?
{{item.buttonText}}
אזור מגורים?
{{item.buttonText}}
סיימנו!

מעולה, אני מוכן להראות את זכאותך לחיסכון בריבית המשכנתא

קבל תמהיל משכנתא מומלץ!
השוואת ריבית משכנתא בין כל הבנקים - נתונים עדכניים מבנק ישראל
ייעוץ חינם לכל שאלה ובקשה
הכנס שם ומספר טלפון נייד
{{status.name}}
{{status.phone}}
call-to-action-woman

{{status.terms}}

{{form.name}}, הכנס את הקוד ששלחתי אלייך בSMS
וקבל את תוצאות הבדיקה.

* אנא המתן מספר שניות לקבלת הקוד.
{{status.code}}
ok
פנייתך לחיסכון במשכנתא התקבלה בהצלחה!

ברגעים אלו ממש פנייתך מועברת ליועץ משכנתאות מנוסה ומוסמך, הוא יעבור על פרטי המשכנתא וייצור איתך קשר לשיחת אפיון והבנת הצרכים לחיסכון במשכנתא באמצעות בניית תמהיל משכנתא מיוחד + חיסכון בריביות באופן מותאם לתקופה סוערת. מומלץ להיות זמין לשיחה ולהגיע מוכן עם פרטיי המשכנתא, תעודת זהות ופרטי הנכס. צפה בהשוואת ריביות בין הבנקים במסמך רשמי של בנק ישראל

ok

במיוחד עכשיו - רוצה לחסוך גם עשרות אלפי שקלים בביטוח המשכנתא?

קבל הצעה לפוליסה סודית שחוסכת עד 61% בעלות פוליסת ביטוח המשכנתא בתוך 30 שניות!

{{item.buttonText}}
{{form.name}}, פנייתך לייעוץ משכנתא התקבלה בהצלחה ותטופל בהקדם האפשרי. יועצים משכנתאות מומחים מטעמינו ישמחו לסייע לך בשיחה אישית לאפיין את צרכייך, להתאים לך מסלול משכנתא חסכוני, יעיל ומותאם לתנודתיות המשק הישראלי. עד שנדבר, אנחנו מזמינים אותך להמשיך בקריאה באתר וליהנות מתכנים, מדריכים ומידע רב על משכנתאות.
{{dataForm.name}}
{{validName}}
{{dataForm.age}} תזיזו אותי
{{step.buttonNext}}
{{error}}

אני מאשר שקראתי את תנאי השימוש והפרטיות ואני מסכים להם,
וכי פרטיי ישמש לקבלת פניות, הצעות שיווקיות מאיתנו או מצדדים שלישיים, לרבות בנוגע לתוכניות ביטוח או מוצרים פנסיוניים.

מסכימ/ה לקבלת תוכן, דברי פרסומת או עדכונים מהחברה באמצעות דוא"ל, SMS או טלפון

{{errorTerms}}

כבר בשלב הבא מחכות לך תוצאת הבדיקה הראשונית.
תרצה לקבל גם דו"ח מסכם של הביטוחים שלך עם המלצות נוספות להוזלה?
הדו"ח מתקבל באמצעות סוכן ביטוח בעל רישיון משרד האוצר, השירות ניתן ללא עלות.
אנא הכנס מספר תעודת זהות ותאריך הנפקה:

{{ssnError}}

(המידע נועד לבדיקת ואיתור הביטוחים הקיימים באתר "הר הביטוח", או לשם בניית הצעה לביטוח חדש מותאם אישית למבוטח, לעולם לא נעשה שימוש לרעה במידע זה)

זכאותך לחיסכון בביטוח המשכנתא גבוהה!

על סמך המידע שהזנת בשאלון, ועל בסיס הניתוח שלי – מסתמן כי זכאותך להשגת חיסכון מקסימאלי בפוליסת ביטוח המשכנתא נמצאת בסבירות גבוהה מאוד.

ייתכן ונצליח לחסוך עבורך עשרות אלפי שקלים במצטבר בהוצאה עבור ביטוח המשכנתא באמצעות:

 1. התאמת הצעה הביטוח לצרכייך האישיים, ולנתונים העדכניים של העסקה – שווי הנכס, גובה ההלוואה, מינך, גילך וסטטוס העישון שלך.
 2. מחזור המשכנתא אחת לתקופה והקטנת יתרת ההלוואה.
 3. השוואת מחירים בין חברות הביטוח.
 4. מיקוח מול הבנקים וחברות הביטוח להוזלה מיידית.
 5. בדיקת שאר הביטוחים עבורך ועבור משפחתך כדי לבחון הוזלה באפיקים נוספים.

בשעות הקרובות סוכן ביטוח מוסמך ובעל רישיון פנסיוני ייצור איתך קשר ויסייע באפיון של הפוליסה החסכונית ביותר עבורך.

מהו שווי הנכס שעליו נלקחה המשכנתא?
הזז את העיגול להגדלת או הקטנת הסכום
{{$root.form.skomShovi.toString().replace(/\B(?=(\d{3})+(?!\d))/g, ',')}} תזיזו אותי
5,000,000
400,000
מה יתרת המשכנתא נכון להיום?
{{$root.form.ytra.toString().replace(/\B(?=(\d{3})+(?!\d))/g, ',')}} תזיזו אותי
5,000,000
400,000
מאיזה בנק נלקחה המשכנתא?
{{item.buttonText}}
האם קיימות הלוואות נוספות חוץ מהמשכנתא?
{{item.buttonText}}
מהיכן אתה בארץ?
{{item.buttonText}}

מעולה, אני מוכן להראות לך את תוצאת זכאותך לחיסכון באמצעות מחזור משכנתא!

הכנס מספר נייד תקין לקבלת תוצאות הבדיקה.

{{$root.status.name}}
{{$root.status.phone}}

{{$root.status.terms}}

{{form.name}}, הכנס את הקוד ששלחתי אלייך בSMS
וקבל את תוצאות הבדיקה.

* אנא המתן מספר שניות לקבלת הקוד.
{{$root.status.code}}
פנייתך לחיסכון במשכנתא התקבלה בהצלחה!✅

ברגעים אלו ממש פנייתך מועברת ליועץ משכנתאות מנוסה ומוסמך, הוא יעבור על פרטי המשכנתא וייצור איתך קשר לשיחת אפיון והבנת הצרכים לחיסכון במשכנתא באמצעות בניית תמהיל משכנתא מיוחד + חיסכון בריביות באופן מותאם לתקופה סוערת. מומלץ להיות זמין לשיחה ולהגיע מוכן עם פרטיי המשכנתא, תעודת זהות ופרטי הנכס.

במיוחד עכשיו - רוצה לחסוך גם עשרות אלפי שקלים בביטוח המשכנתא?

קבל הצעה לפוליסה סודית שחוסכת עד 61% בעלות פוליסת ביטוח המשכנתא בתוך 30 שניות!

{{item.buttonText}}
מהו סכום ההלוואה?
{{$root.form.range.toString().replace(/\B(?=(\d{3})+(?!\d))/g, ',')}}
2,000,000₪
10,000₪
{{errors}}
מהי מטרת ההלוואה?
הלוואה גרייס
הלוואה תמורת משכון דירה
הלוואה משלימה למשכנתא
הלוואת גישור
הלוואה כנגד נכס
הלוואת בלון
הלוואה כנגד קרן השתלמות
סגירת חובות
שיפוץ בית
רכישת רכב
עזרה לבן משפחה
הלוואת גישור קרן השתלמות
הלוואת בלון קרן השתלמות
הלוואה עיסקית
סיבה אחרת
לקבלת הצעה להלוואה - השאירו שם מלא ומספר טלפון
{{errorName}}
{{errorPhone}}

{{$root.status.terms}}
סטטוס משפחתי?
רווק
נשוי
גרוש
אלמן
הורה יחידני
ידוע לציבור
היכן אתה מתגורר?
צפון-רמת הגולן והגליל
חיפה והקריות
חדרה, זכרון והעמקים
אזור השרון
אזור המרכז
אזור ירושלים והסביבה
אזור השפלה עד אשקלון
אזור הדרום
אזור אילת והסביבה
האם בבעלותך נכס?
כן
לא
יותר מאחד
כמה משכנתא קיימת על הנכס/ים שבבעלותך?
עד 500 אלף ש"ח
חצי מיליון עד מיליון ש"ח
מעל מיליון ש"ח
אין משכנתא
מהו סטטוס התעסוקה שלך?
שכיר
עצמאי
פנסיונר
לא עובד
עתודאי
האם ברשותך הלוואות נוספות כרגע?
כן
לא
האם חזרו צ'קים או הוראות קבע?
כן
לא
האם סורבת להלוואה בבנק?
כן
לא
כמעט סיימנו, האם יש לך קופות גמל, קרנות השתלמות או קרן פנסיה ללא הלוואות פעילות כנגדן?
כן
לא
האם יש לך כרטיס אשראי (לא דיירקט)?
כן
לא
{{$root.form.name}}, יצאת זכאי להלוואה משתלמת!

בשעות הקרובות יחזור אלייך נציג מטעם גוף פיננסי מוביל ויספק לך עד 10 הצעות משתלמות להלוואה בתנאים מובילים, יספק לך השוואה וסיוע לקבלת המימון באופן מהיר ומשתלם!

{{this.field.name + ","}} {{dataForm[activeStep].title}}
{{$root.field.sliderModel[0].toString().replace(/\B(?=(\d{3})+(?!\d))/g, ',')}}
{{$root.field.sliderModel[1].toString().replace(/\B(?=(\d{3})+(?!\d))/g, ',')}}

{{erroPhone}} {{error}}
{{status.code}}
חזור
המשך
חזור
לחץ להמשיך
שנה מספר
בדוק זכאות
מה שווי הנכס שברשותך?
{{$root.form.hiodShovi.toString().replace(/\B(?=(\d{3})+(?!\d))/g, ',')}} תזיזו אותי
5,000,000
400,000
מה גובה ההלוואה המבוקש?
{{$root.form.hiodLoan.toString().replace(/\B(?=(\d{3})+(?!\d))/g, ',')}} תזיזו אותי
5,000,000
400,000
מה גובה החזר ההלוואות? (משכנתא + הלוואות נוספות)
{{$root.form.hiodHazer.toString().replace(/\B(?=(\d{3})+(?!\d))/g, ',')}} תזיזו אותי
5,000,000
400,000
הגיל שלך?
מהיכן אתה בארץ?
{{item.buttonText}}

מעולה, כבר מסיימים! אחשוף את זכאותך לקבלת הלוואה בעד 85% משווי הנכס אחרי שאוודא שאינך רובוט. הכנס מספר נייד תקין וצפה בתוצאות הבדיקה

{{$root.status.name}}
{{$root.status.phone}}

{{$root.status.terms}}

{{$root.form.name}}, הכנס את הקוד ששלחתי אלייך בSMS
וקבל את תוצאות הבדיקה.

* אנא המתן מספר שניות לקבלת הקוד.
{{$root.status.code}}

בהתבסס על הנתונים שלך והניתוח שלי נמצאת זכאי לאיחוד הלוואות כנגד נכס בתנאי משכנתא וריבית נמוכה! בשעות הקרובות ייצור עימך קשר גוף מוביל, גדול ומפוקח בתחום ההלוואות לצורך המשך איפיון תנאיי ההלוואה עבורך ומימושה בפועל (בשיא המהירות).

מסמכים נדרשים כדי לקבל אישור עקרוני

תצלום תעודת זהות עם ספח פתוח,פרטים אישיים וותק מהעבודה

אישור שירות צבאי או לאומי.

חיווי אשראי, פירוט הלוואות וקצבאות (אם יש)

תעודת נישואין/ ידועים בציבור/ הסכם גירושין ומזונות.

שכירים נדרשים להביא 3 תלושי שכר (תדפיסי עו"ש)

עצמאיים נדרשים להביא שומת מס ואישור הכנסות מרו"ח על השנה הנוכחית ועל השנה שעברה.

פירוט הלוואות וקצבאות.

מה כלול בתהליך לקיחת משכנתא?

תכנון פיננסי לניתוח יכולת ההחזר שלכם ולבחירה נכונה של מסלולי ההלוואה בתמהיל המשכנתא.

קבלת אישור עקרוני מהבנק.

השלמת תמהיל המשכנתא אותו תציגו עם היועץ לבנק ממנו תבחרו לקחת הלוואה לדיור.

ניהול מכרז ומו"מ מול הבנקים.

חתימה בבנק על חוזה המשכנתא.

ביטחונות לבנק, כולל רכישת ביטוח משכנתא הכולל ביטוח חיים וביטוח מבנה.

מה כדאי לשאול לפני הפגישה איתי?

מהם תנאי המשכנתא הבסיסים?

מה גובה הסכום אותו תשלמו כולל הכל עד האגורה האחרונה?

מתי ניתן לפרוע את המשכנתא מבלי לשלם עמלות יציאה מופרזות?

מה הריבית האפקטיבית שתשלמו?

כמה תשלמו במידה ותאחרו בתשלומי המשכנתא?

לקוחות ממליצים

עופר חגאי
עופר חגאי
2024-05-05
ממליץ
רישרד הננפלד ליווה אותנו בלקיחת משכנתא ובשינויים שעשינו בתמהיל. הוא הפגין מקצועיות ושליטה במערכת הבנקאית בצורה יוצאת מן הכלל. ההסבר היה הברור והחיסכון היה מאוד משמעותי. ממליצים בחום.
Oz Aspir
Oz Aspir
2024-05-05
ממליץ
מי שרוצה לחסוך לעצמו כאב ראש בירוקרטיה.. החברה של משכנתא גורו זה הפתרון הכניסו קצת אור לעולם מיושן ומלא בירוקרטיה.. התהליך חסך לנו נסיעות אורכות , זמן (יקר) , עצבים ופקקים… תודה שירות מצויין!! השגנו תמהיל משכנתא מושלם. תודה על הייעוץ!
Gal Ovadia
Gal Ovadia
2024-05-05
ממליץ
שוחחנו עם שרית המזכירה שהעבירה את הפניה לרישרד שחזר אלינו במהרה, הייעוץ של רישרד היה ללא תשלום הוא עזר לנו להבין את הצרכים שלנו ולעשות סימולצייה למשכנתא העתידית. לאחר השירות קבלתי דרך המערכת של משכנתא גורו שבדקו עבורי בכל חודש באוטומצייה חיסכון למשכנתא ללא תשלום. החיסכון היה משמעותי. ההמלצות הגיעו למייל דרך עדכון הריביות של בנק ישראל.. תודה רבה לכל העוסקים במלאכה.
Tomer Menaged
Tomer Menaged
2024-05-01
ממליץ
היועצים של משכנתא גורו נתנו לי וללקוחותיי פתרונות מימון לכל בעיה שנתקלנו... איך לא מצאנו אותם לפניי…. חסכו לנו אין סוף כאב ראש וזמן יקר! תודה רבה לצוות המקצועי 🙏🏼🙏🏼
Diana Vainer
Diana Vainer
2024-05-01
ממליץ
שירות מעולה ומקצועי, מהשיחה הראשונה עם רישרד והקשר היום יומי עם שרית המזכירה. התהליך היה מעולה קליל ומלא חוש הומור, השגנו תנאי משכנתא מעולים , ריביות מהנמוכות בשוק ואין ספק ייעוץ משכנתא היה בשביעות רצון גבוה
וילה שירת הנוף
וילה שירת הנוף
2024-05-01
ממליץ
חברה מקצועיים נתנו לנו ליווי לאורך כל הדרך, ממליץ בחום!
Liron Shashua
Liron Shashua
2024-04-30
ממליץ
רישרד והשותפים שלו עזרו לנו לחסוך המון כסף במשכנתא חדשה, תודה רבה אלופים
ליאור סרור
ליאור סרור
2024-04-15
ממליץ
תהליך מ0 ל100 מתחילת פגישת אפיון בטלפון ועד לקבלת משכנתא. עברנו מספר בנקים ובסוף התוצאה לא איחרה להגיע.. מי שמעוניין לשכור שירות של ייעוץ משכנתא רישרד והחברה שלו במשכנתא גורו הם הכתובת.�
Ouriel Zaoui
Ouriel Zaoui
2024-04-15
ממליץ
לא כל כך מבין במשכנתאות וכל העניין של לקחת אחת ממש הלחיץ אותי, השארתי פרטים באתר חזרו אלי ממש כמה שעות אחרי, נפגשתי עם יועץ שעשה לי שכל וליווה אותי עד קבלת המפתח ואפילו הגיע לחנוכת בית -
David Bool
David Bool
2024-04-08
ממליץ
רוצים לקחת משכנתא בראש שקט וללכת לכבות את הטלפון ולא לקבל הרגשה שכל הבנקים מערבבים אתכם ? היועצים של mashkantaguru הם הפתרון. מהקפה שאגב היה מצוין עד לתמהיל משכנתא שעזר לנו לצאת בראש שקט לדרך לרכישת הבית שתמיד חלמנו.. אתם מוזמנים אלינו לקפה אלופים!

תעודות ורשיונות

תעודת-חבר-התאחדות-יועצי-המשכנתאות חבר-מועדון-הנבחרת-של-מזרחי-טפחות תעודה-על-הצטרפות-לנבחרת-היועצים-מזרחי-טפחות

שאלות ותשובות נפוצות

ייעוץ משכנתא בחינם – האם כדאי לשלם על השירות אם בבנק זה ניתן בחינם?

צפה בתשובה

בהחלט כדאי לשלם ליועץ משכנתא פרטי, למרות הייעוץ החינמי הניתן בבנק. היועץ בבנק מייצג את האינטרסים של הבנק המעסיק אותו, בעוד יועץ פרטי שומר על האינטרסים שלכם. בעזרת ייעוץ משכנתאות פרטי תוכלו לפזר סיכונים, לקבל החלטות פיננסיות שקולות ומותאמות אישית, לחסוך הרבה כסף ולהתאים את ההחזר החודשי ליכולת שלכם ולמצבכם הפיננסי כיום ובעתיד.

איך אדע שבחרתי יועץ משכנתאות מומלץ ואובייקטיבי שרוצה את טובתי?

צפה בתשובה

חשוב לבחור נכון יועץ משכנתא פרטי, לכן כדאי לבקש המלצות מהסביבה הקרובה ומלקוחות של היועץ. רוב היועצים הם אנשי מקצוע איכותיים שידאגו לאינטרסים שלכם וירצו בטובתכם. עם זאת, בהיעדר פיקוח ורגולציה יש לא מעט חאפרים הפועלים בתחום. כדי לסנן תוצאות אתם יכולים לחפש בגוגל רק יועצים בעלי תו אמון הציבור, וכדאי לקרוא חוות דעת והמלצות ברשתות החברתיות על יועצי משכנתא מומחים ומנוסים.

לכמה בנקים כדאי לפנות לפני שלוקחים משכנתא?

צפה בתשובה

מומלץ לפנות לכמה שיותר בנקים כדי להשוות תנאים, אין להתחייב למשכנתא מהבנק הראשון שהציע לכם הלוואה. מדיניות הבנקים משתנה בתדירות גבוהה, ובהתאם לביצועים ולהיקפי המשכנתא שהם העניקו. לכן, סקר שוק חייב לכלול את כל הבנקים, ובנוסף יש להשוות את תנאי ההלוואה מחברות הביטוח המציעות משכנתא ומתחרות בבנקים.

האם עדיף לקחת מסלול צמוד מדד או לא צמוד?

צפה בתשובה

חובה לפזר סיכונים ויש להתייחס למגבלות של בנק ישראל, לכן בדרך כלל בונים תמהיל משכנתא הכולל מסלולים בריבית משתנה ומסלולים בריבית קבועה, לרבות מסלולים צמודי מדד ומסלולים ללא הצמדה למדד המחירים לצרכן. שילוב נכון מבטיח לכם שקט נפשי והחזר חודשי נוח שלא יעלה בחדות בגלל עלייה במדד המחירים לצרכן.

מה תקופת הזמן שריביות המשכנתא תקפות?

צפה בתשובה

לאחר שקיבלתם אישור עקרוני למשכנתא ובעזרת היועץ בניתם תמהיל הלוואה שהבנק אישר, הבנק ישמור על הריבות במשך 45-80 ימים מעודכן לשנת 2024, לפי בנק ישראל מאחר שלפני 2018 הבנקים שמרו על הריביות 12 ימים בלבד וזה היה ניגוד אינטרסים כלפי הציבור.

איזה מיסים עלי לשלם בעסקה לקניית דירה?

צפה בתשובה

בעסקות נדל"ן המתקיימות בגבולות המדינה יש שני מיסים עיקריים – מס רכישה ומס שבח. מס רכישה משלמים בגין רכישת זכות במקרקעין, על פי חוק מיסוי מקרקעין, התשלום של המס באחריות הקונה. מס שבח משלמים רק לאחר מכירת הנכס וכל עוד הערך שלו עלה עקב עליית ערך הקרקע או השבחת הנכס.

איך אני יכול לקבל משכנתא אם סורבתי מהבנק?

צפה בתשובה

לבנקים יש זכות לסרב לתת משכנתא לאדם מסוים, ובלא מעט מקרים יש בנק המסרב לבקשה למשכנתא בעוד בנק אחר מוכן לתת הלוואה. לכן, אם סורבתם על ידי בנק אחד לא צריך להתייאש ולוותר על החלום לרכישת דירה וכדאי בעזרת יועץ משכנתאות לפנות לבנקים שונים. אגב, במקרים מסוימים היועץ הפרטי שלקחתם יכול להפוך את ההחלטה של הבנק לאחר שהוא מציג תמהיל משכנתא אחר ומעלה טיעונים משכנעים שגורמים לבנק לחזור בו מהודעת הסירוב.

מתי לגשת לבנק כדי לבקש משכנתא?

צפה בתשובה

אחרי שמערבים יועץ משכנתאות. היועץ מלווה את הלקוח בכל שלבי התהליך, כולל הכנת המסמכים, הגשת הבקשה לבנקים וניהול משא ומתן על תנאי המשכנתא.

איך דירוג האשראי קשור למשכנתא?

צפה בתשובה

דירוג אשראי גבוה מעיד על היתכנות כלכלית להחזר ההלוואה. אם דירוג האשראי לא מספיק גבוה, היתרונות של ייעוץ משכנתאות כוללים חיסכון כספי על ידי השגת תנאי משכנתא טובים יותר, חיסכון בזמן ובמאמץ, מניעת טעויות יקרות במהלך התהליך ושקט נפשי ללקוח שמקבל ליווי מקצועי ואמין.

מה עושה יועץ משכנתאות?

צפה בתשובה

ראשית, חשוב להבין מהו ייעוץ משכנתאות ומה הוא כולל. ייעוץ משכנתאות הוא תהליך שבו יועץ מוסמך בודק את צרכיו הפיננסיים של הלקוח, מציע לו מסלולי משכנתא שונים ומסייע לו לבחור את המסלול המתאים ביותר עבורו. 

יועץ המשכנתאות מנתח את יכולתו הכלכלית של הלקוח, תוך התחשבות בהכנסותיו, התחייבויותיו הכלכליות הקיימות, ובמטרות הפיננסיות העתידיות שלו. לאחר ניתוח מקיף זה, היועץ ממליץ על מסלול משכנתא שמותאם לצרכים וליכולת ההחזר של הלקוח.

לכמה בנקים לפנות לפני שבוחרים משכנתא?

צפה בתשובה

בתור התחלה אני פונה ל2,3 בנקים כדי לקבל אינדיקציה למסלולי הריביות שהלקוח מקבל. לאחר מכן אני לוקח את ההצעות האלה ומבלי ללכת לבנקים שולח את ההצעות הללו ומנסה לקבל ריבית נמוכה יותר, בעצם נותן לבנקים להתחרות ביניהם ובכך ממצא את מלוא הפוטנציאל בהשוואה בין הבנקים.

פוסטים נוספים בנושא יעוץ משכנתא

משכנתא לאיחוד הלוואות

איחוד הלוואות

איפה אפשר לאחד הלוואות? לגבי היכן ניתן לקבל משכנתא לאיחוד…
חסוך-במשכנתא
×
check
חסוך אלפי שקלים בריבית המשכנתא שלך
התחל בהתאמה אישית של תמהיל משכנתא אופטימלי
בחר את סכום המשכנתא
{{form.skom_mashkanta.toString().replace(/\B(?=(\d{3})+(?!\d))/g, ',')}} תזיזו אותי
5,000,000
100,000
חבר בהתאחדות יועצי המשכנתא
בדיקה ראשונית בחינם
השוואה בין הבנקים
30 שניות בלבד!
מה סוג השירות הנדרש?
{{item.buttonText}}
מה שווי הנכס שברצונך לרכוש?
{{form.skomShovi.toString().replace(/\B(?=(\d{3})+(?!\d))/g, ',')}} תזיזו אותי
5,000,000
400,000
מעולה, כבר מסיימים!
הכנסות משק בית
{{form.skomHonHazmi.toString().replace(/\B(?=(\d{3})+(?!\d))/g, ',')}} תזיזו אותי
100,000
0
מה מצב חשבון הבנק שלך?
{{item.buttonText}}
סיימנו!

מעולה, אני מוכן להראות את זכאותך לחיסכון בריבית המשכנתא

קבל תמהיל משכנתא מומלץ!
השוואת ריבית משכנתא בין כל הבנקים - נתונים עדכניים מבנק ישראל
ייעוץ חינם לכל שאלה ובקשה
הכנס שם ומספר טלפון נייד
{{status.name}}
{{status.phone}}
call-to-action-woman

{{status.terms}}

{{form.name}}, הכנס את הקוד ששלחתי אלייך בSMS
וקבל את תוצאות הבדיקה.

* אנא המתן מספר שניות לקבלת הקוד.
{{status.code}}
ok
פנייתך לחיסכון במשכנתא התקבלה בהצלחה!

ברגעים אלו ממש פנייתך מועברת ליועץ משכנתאות מנוסה ומוסמך, הוא יעבור על פרטי המשכנתא וייצור איתך קשר לשיחת אפיון והבנת הצרכים לחיסכון במשכנתא באמצעות בניית תמהיל משכנתא מיוחד + חיסכון בריביות באופן מותאם לתקופה סוערת. מומלץ להיות זמין לשיחה ולהגיע מוכן עם פרטיי המשכנתא, תעודת זהות ופרטי הנכס. צפה בהשוואת ריביות בין הבנקים במסמך רשמי של בנק ישראל

ok

במיוחד עכשיו - רוצה לחסוך גם עשרות אלפי שקלים בביטוח המשכנתא?

קבל הצעה לפוליסה סודית שחוסכת עד 61% בעלות פוליסת ביטוח המשכנתא בתוך 30 שניות!

{{item.buttonText}}
{{form.name}}, פנייתך לייעוץ משכנתא התקבלה בהצלחה ותטופל בהקדם האפשרי. יועצים משכנתאות מומחים מטעמינו ישמחו לסייע לך בשיחה אישית לאפיין את צרכייך, להתאים לך מסלול משכנתא חסכוני, יעיל ומותאם לתנודתיות המשק הישראלי. עד שנדבר, אנחנו מזמינים אותך להמשיך בקריאה באתר וליהנות מתכנים, מדריכים ומידע רב על משכנתאות.
{{dataForm.name}}
{{validName}}
{{dataForm.age}} תזיזו אותי
{{step.buttonNext}}
{{error}}

אני מאשר שקראתי את תנאי השימוש והפרטיות ואני מסכים להם,
וכי פרטיי ישמש לקבלת פניות, הצעות שיווקיות מאיתנו או מצדדים שלישיים, לרבות בנוגע לתוכניות ביטוח או מוצרים פנסיוניים.

מסכימ/ה לקבלת תוכן, דברי פרסומת או עדכונים מהחברה באמצעות דוא"ל, SMS או טלפון

{{errorTerms}}

כבר בשלב הבא מחכות לך תוצאת הבדיקה הראשונית.
תרצה לקבל גם דו"ח מסכם של הביטוחים שלך עם המלצות נוספות להוזלה?
הדו"ח מתקבל באמצעות סוכן ביטוח בעל רישיון משרד האוצר, השירות ניתן ללא עלות.
אנא הכנס מספר תעודת זהות ותאריך הנפקה:

{{ssnError}}

(המידע נועד לבדיקת ואיתור הביטוחים הקיימים באתר "הר הביטוח", או לשם בניית הצעה לביטוח חדש מותאם אישית למבוטח, לעולם לא נעשה שימוש לרעה במידע זה)

זכאותך לחיסכון בביטוח המשכנתא גבוהה!

על סמך המידע שהזנת בשאלון, ועל בסיס הניתוח שלי – מסתמן כי זכאותך להשגת חיסכון מקסימאלי בפוליסת ביטוח המשכנתא נמצאת בסבירות גבוהה מאוד.

ייתכן ונצליח לחסוך עבורך עשרות אלפי שקלים במצטבר בהוצאה עבור ביטוח המשכנתא באמצעות:

 1. התאמת הצעה הביטוח לצרכייך האישיים, ולנתונים העדכניים של העסקה – שווי הנכס, גובה ההלוואה, מינך, גילך וסטטוס העישון שלך.
 2. מחזור המשכנתא אחת לתקופה והקטנת יתרת ההלוואה.
 3. השוואת מחירים בין חברות הביטוח.
 4. מיקוח מול הבנקים וחברות הביטוח להוזלה מיידית.
 5. בדיקת שאר הביטוחים עבורך ועבור משפחתך כדי לבחון הוזלה באפיקים נוספים.

בשעות הקרובות סוכן ביטוח מוסמך ובעל רישיון פנסיוני ייצור איתך קשר ויסייע באפיון של הפוליסה החסכונית ביותר עבורך.

מהו שווי הנכס שעליו נלקחה המשכנתא?
הזז את העיגול להגדלת או הקטנת הסכום
{{$root.form.skomShovi.toString().replace(/\B(?=(\d{3})+(?!\d))/g, ',')}} תזיזו אותי
5,000,000
400,000
מה יתרת המשכנתא נכון להיום?
{{$root.form.ytra.toString().replace(/\B(?=(\d{3})+(?!\d))/g, ',')}} תזיזו אותי
5,000,000
400,000
מאיזה בנק נלקחה המשכנתא?
{{item.buttonText}}
האם קיימות הלוואות נוספות חוץ מהמשכנתא?
{{item.buttonText}}
מהיכן אתה בארץ?
{{item.buttonText}}

מעולה, אני מוכן להראות לך את תוצאת זכאותך לחיסכון באמצעות מחזור משכנתא!

הכנס מספר נייד תקין לקבלת תוצאות הבדיקה.

{{$root.status.name}}
{{$root.status.phone}}

{{$root.status.terms}}

{{form.name}}, הכנס את הקוד ששלחתי אלייך בSMS
וקבל את תוצאות הבדיקה.

* אנא המתן מספר שניות לקבלת הקוד.
{{$root.status.code}}
פנייתך לחיסכון במשכנתא התקבלה בהצלחה!✅

ברגעים אלו ממש פנייתך מועברת ליועץ משכנתאות מנוסה ומוסמך, הוא יעבור על פרטי המשכנתא וייצור איתך קשר לשיחת אפיון והבנת הצרכים לחיסכון במשכנתא באמצעות בניית תמהיל משכנתא מיוחד + חיסכון בריביות באופן מותאם לתקופה סוערת. מומלץ להיות זמין לשיחה ולהגיע מוכן עם פרטיי המשכנתא, תעודת זהות ופרטי הנכס.

במיוחד עכשיו - רוצה לחסוך גם עשרות אלפי שקלים בביטוח המשכנתא?

קבל הצעה לפוליסה סודית שחוסכת עד 61% בעלות פוליסת ביטוח המשכנתא בתוך 30 שניות!

{{item.buttonText}}
מהו סכום ההלוואה?
{{$root.form.range.toString().replace(/\B(?=(\d{3})+(?!\d))/g, ',')}}
2,000,000₪
10,000₪
{{errors}}
מהי מטרת ההלוואה?
הלוואה גרייס
הלוואה תמורת משכון דירה
הלוואה משלימה למשכנתא
הלוואת גישור
הלוואה כנגד נכס
הלוואת בלון
הלוואה כנגד קרן השתלמות
סגירת חובות
שיפוץ בית
רכישת רכב
עזרה לבן משפחה
הלוואת גישור קרן השתלמות
הלוואת בלון קרן השתלמות
הלוואה עיסקית
סיבה אחרת
לקבלת הצעה להלוואה - השאירו שם מלא ומספר טלפון
{{errorName}}
{{errorPhone}}

{{$root.status.terms}}
סטטוס משפחתי?
רווק
נשוי
גרוש
אלמן
הורה יחידני
ידוע לציבור
היכן אתה מתגורר?
צפון-רמת הגולן והגליל
חיפה והקריות
חדרה, זכרון והעמקים
אזור השרון
אזור המרכז
אזור ירושלים והסביבה
אזור השפלה עד אשקלון
אזור הדרום
אזור אילת והסביבה
האם בבעלותך נכס?
כן
לא
יותר מאחד
כמה משכנתא קיימת על הנכס/ים שבבעלותך?
עד 500 אלף ש"ח
חצי מיליון עד מיליון ש"ח
מעל מיליון ש"ח
אין משכנתא
מהו סטטוס התעסוקה שלך?
שכיר
עצמאי
פנסיונר
לא עובד
עתודאי
האם ברשותך הלוואות נוספות כרגע?
כן
לא
האם חזרו צ'קים או הוראות קבע?
כן
לא
האם סורבת להלוואה בבנק?
כן
לא
כמעט סיימנו, האם יש לך קופות גמל, קרנות השתלמות או קרן פנסיה ללא הלוואות פעילות כנגדן?
כן
לא
האם יש לך כרטיס אשראי (לא דיירקט)?
כן
לא
{{$root.form.name}}, יצאת זכאי להלוואה משתלמת!

בשעות הקרובות יחזור אלייך נציג מטעם גוף פיננסי מוביל ויספק לך עד 10 הצעות משתלמות להלוואה בתנאים מובילים, יספק לך השוואה וסיוע לקבלת המימון באופן מהיר ומשתלם!

{{this.field.name + ","}} {{dataForm[activeStep].title}}
{{$root.field.sliderModel[0].toString().replace(/\B(?=(\d{3})+(?!\d))/g, ',')}}
{{$root.field.sliderModel[1].toString().replace(/\B(?=(\d{3})+(?!\d))/g, ',')}}

{{erroPhone}} {{error}}
{{status.code}}
חזור
המשך
חזור
לחץ להמשיך
שנה מספר
בדוק זכאות
מה שווי הנכס שברשותך?
{{$root.form.hiodShovi.toString().replace(/\B(?=(\d{3})+(?!\d))/g, ',')}} תזיזו אותי
5,000,000
400,000
מה גובה ההלוואה המבוקש?
{{$root.form.hiodLoan.toString().replace(/\B(?=(\d{3})+(?!\d))/g, ',')}} תזיזו אותי
5,000,000
400,000
מה גובה החזר ההלוואות? (משכנתא + הלוואות נוספות)
{{$root.form.hiodHazer.toString().replace(/\B(?=(\d{3})+(?!\d))/g, ',')}} תזיזו אותי
5,000,000
400,000
הגיל שלך?
מהיכן אתה בארץ?
{{item.buttonText}}

מעולה, כבר מסיימים! אחשוף את זכאותך לקבלת הלוואה בעד 85% משווי הנכס אחרי שאוודא שאינך רובוט. הכנס מספר נייד תקין וצפה בתוצאות הבדיקה

{{$root.status.name}}
{{$root.status.phone}}

{{$root.status.terms}}

{{$root.form.name}}, הכנס את הקוד ששלחתי אלייך בSMS
וקבל את תוצאות הבדיקה.

* אנא המתן מספר שניות לקבלת הקוד.
{{$root.status.code}}

בהתבסס על הנתונים שלך והניתוח שלי נמצאת זכאי לאיחוד הלוואות כנגד נכס בתנאי משכנתא וריבית נמוכה! בשעות הקרובות ייצור עימך קשר גוף מוביל, גדול ומפוקח בתחום ההלוואות לצורך המשך איפיון תנאיי ההלוואה עבורך ומימושה בפועל (בשיא המהירות).

×
x

חיסכון במשכנתא בקליק!

השאירו פרטים לבדיקת זכאות להקטנת ריבית משכנתא בליווי יועצי משכנתא מנוסים

השאירו פרטים כאן [ייעוץ ראשוני חינם]

הטופס נשלח בהצלחה