השוואת מחירי יעוץ משכנתא

משהוחלט לשכור את שירותיו של יועץ משכנתא, המשימה הבאה היא למצוא את השילוב בין היועץ הטוב ביותר למחיר המתאים לכם ביותר. אף שהמשימה הזאת נראית קלה, יש כמה מהמורות שכדאי להימנע מהן.

פגישת ייעוץ משכנתא

ייעוץ מקצועי בלא פשרות

הדבר החשוב הוא למצוא את היועץ המקצועי ביותר שאפשר, במסגרת התקציב הקיים. עלות השירות הניתן יכולה להגיע גם לכמה אלפי שקלים. עם זאת, לא תמיד יש מתאם ברור בין המחיר לרמת הייעוץ. לפני בחירת היועץ יש לבדוק מספר דברים: בראש וראשונה – חשוב שהיועץ יהיה חבר בגוף מקצועי כמו לשכת יועצי המשכנתאות. חברות בגוף כזה מבטיחה רמה סבירה של מקצועיות.

דבר שני שמומלץ לתת עליו את הדעת הוא המלצות שהיועץ שבחרתם יכול להציג בפניכם. אל תהססו להתקשר למי שהיו לקוחותיו של היועץ ולשאול כל מה שעולה על דעתכם. הוותק של היועץ המביא איתו ידע וניסיון, שהם חיוניים בתחום.

לא יזיק לבצע סקר שוק עצמאי לפני בחירת היועץ. ניתן לעשות סקר כזה במהירות יחסית, בלא השקעה של מאמץ ובלא צורך להתחייב. כל גוף שמעניק משכנתאות ישמח להציג בפניכם את אפשרויות החלוקה של המשכנתא. משגיבשתם לעצמכם מושג כל שהוא בתחום, יש לכם גם כלים לבדוק כמה עולה השירות יחסית לתועלת שהוא מביא.

מה כולל מחיר ייעוץ משכנתא

עלויות השירות כוללות סיוע בטיפול בתיק שלכם ועבודה מול הרשויות השונות כמו גם החברה או הבנק שמהם נוטלים את ההלוואה. כמות הטפסים והניירת היא אדירה ובעל המקצוע יכול לפשט את ההליכים. כמו כן מבצע היועץ את החלק החשוב ביותר – בחירת תמהיל המשכנתא הנכון עבורכם. נקיטה באמצעים שהוזכרו מבטיחה שלא ישולם עבור ייעוץ משכנתאות מחיר מופרז יחסית להישגים המובטחים. כדאי לחשב את העלות יחסית לחיסכון בטווח הקצר והארוך.

כדי להשיג מחיר ייעוץ משכנתא טוב, מומלץ להיעזר בשירותיו של פורטל משכנתא גורו. האתר מקשר בין לקוחות פוטנציאליים לבין גורמים שונים המציעים ייעוץ משכנתאות ושירותים