ייעוץ משכנתא דיגיטלית

ישראלים רבים כבר הפנימו כי אי אפשר לקחת משכנתא ללא ייעוץ מקצועי מקדים. אמנם, ניתן לקבל ייעוץ משכנתא בחינם בבנקים השונים, אך יש לזכור כי היועצים בבנק מקבלים את משכורתם מהמעסיק שלהם, לכן הם מחויבים לו ועשויים לשמור על האינטרס של הבנק בו הם עובדים. מאחר ועלויות ייעוץ משכנתא הכולל בניית תמהיל על ידי יועץ פרטי עשויות להסתכם באלפי שקלים, רבים נרתעים מכך ומעדיפים לחסוך את הכסף, בכך הם מסתכנים ועלולים לקחת משכנתא יקרה.

זוג מקבל ייעוץ לגבי משכנתא מוזלת

 

הפתרון היעיל והחדש עבורכם הוא לקבל יעוץ משכנתא דיגיטלי, כלומר אינכם צריכים להגיע פיזית למשרד של חברת הייעוץ. השירות מבוסס על פלטפורמה דיגיטלית חדשנית ומתקדמת. המערכת הדיגיטלית מחייבת אתכם למלא מספר פרטים בסיסיים הכרחיים הנוגעים להלוואה כגון שווי הנכס שאתם מעוניינים לרכוש, גובה המשכנתא שאתם מבקשים, סטטוס משפחתי, מספר הנפשות בבית (ילדים), ותק ומקום העבודה, שכר חודשי, פירוט הכנסות נוספות ועוד. כמו כן, יש להזין במערכת מהו ההחזר החודשי בו תוכלו לעמוד.

לאחר הזנת כל הנתונים הנדרשים המערכת מבצעת בדיקה מול הבנקים למשכנתאות ומול גופים פיננסיים נוספים המציעים הלוואות לרכישת דירה למגורים. המערכת מבצעת בדיקה מקיפה ובוחרת מסלולים שמתאימים לנתוני ולדרישות הלווה, לאחר עיבוד הנתונים במערכת המתקדמת אתם מקבלים דו"ח מפורט עם 2-3 תמהילי משכנתא מומלצים ואופטימליים עבורכם.

ייעוץ משכנתא דיגיטלית בלי לקום מהכיסא ותוך דקות ספורות בלבד

חשוב לציין כי מערכת לייעוץ משכנתא דיגיטלית עשויה לחסוך עבורכם אלפי שקלים. בנוסף, אין צורך לקום מהספה בבית או מהכיסא במשרד, לאחר הזנת כל הנתונים הנדרשים המערכת מפיקה עבורכם דו"ח מקיף תוך דקות ספורות בלבד. לכן, אין צורך לבזבז ימי עבודה וזמן פנוי, כל הפעולה מבוססת של ממשק ידידותי ופלטפורמה דיגיטלית מתקדמת וחדשנית.

לאחר שקיבלתם את הדו"ח מפלטפורמת הייעוץ תוכלו להדפיס אותו ולגשת עמו לבנק כדי לנהל מו"מ יעיל ואפקטיבי לבחירת תמהיל המשכנתא המתאים לכם ביותר.

השוואה מהירה בין הבנקים

כאשר מעוניינים לקחת משכנתא יש לעבור בין בנקים שונים, הליך האורך זמן רב ומחייב אתכם להחסיר שעות בעבודה, למצוא חניה פנויה וסידור לילדים, ולבזבז זמן פנוי. לכן, באמצעות הפלטפורמה של ייעוץ משכנתא אישית אונליין תוכלו לחסוך זמן רב ומשאבים, המערכת מבוססת על טכנולוגיות פיננסיות חדשניות ועדכניות, ואתם גם חוסכים כסף וגם נהנים משירות מתקדם ויעיל.

באמצעות הפלטפורמה תוכלו להשוות את ההצעות של הבנקים השונים, במקום לבזבז זמן ולתאם גישות עם יועצי המשכנתא בכל בנק בנפרד. כל אדם המעוניין לקחת משכנתא ומזין נתונים במערכת זוכה להצעה מותאמת אישית ויכול לחסוך עשרות ולעתים אפילו מאות אלפי שקלים לאורך חיי ההלוואה.

מעוניינים לקבל ייעוץ משכנתא? צוות המומחים של משכנתא גורו יחזור אליכם בהקדם, נשמח לסייע גם לכם לקבל משכנתא מותאמת אישית ולחסוך הרבה כסף. אנו מתמחים בייעוץ משכנתאות ומסייעים מדי שנה לאלפי לווים כמוך לקחת משכנתא מותאמת אישית ולחסוך עשרות ומאות אלפי שקלים לאורך חיי ההלוואה.