תכנון משכנתא ותמהיל משכנתא מומלץ

כאשר אנו עובדים על תכנון משכנתא ישנם גורמים רבים המשפיעים על הבחירה, כמו גם על גובה ההחזרים והסכום שמשלמים בסופו של דבר. אז מהי משכנתא אופטימלית? הדבר תלוי בכל אדם, יכולת ההחזר שלו, וכמובן המסלול אותו קיבל מהגוף המלווה שבחר.

הלוואה לקניית בית

שאלת מיליון הדולרים עבור כל אדם שבא לקחת הלוואה לרכישת דירה, בין אם מהבנק ובין אם מחברה פרטית, היא ללא ספק מהי משכנתא אופטימאלית עבורו. ההלוואה הגדולה ביותר שלוקחים רוב האנשים במהלך חייהם, מורכבת ממשתנים רבים, חלקם קשורים ישירות ללווה וחלקם לא.

סכום ההלוואה המבוקש נקבע בהתאם לצרכי הלווה, יכולתו להעמיד את ההון העצמי ההתחלתי הנדרש, הוכחת כושר ההחזר שלו והאישור מהגוף המלווה. אז נפרסים ההחזרים לחודשים, לפי סוג וגובה הריבית שנקבעו, הצמדה כזו או אחרת אם קיימת, ומספר התקופות לתשלום.

אז מהו תמהיל משכנתא מומלץ

קיימים בשוק לא מעט ואף די הרבה מסלולים ואפשרויות לפריסת המשכנתא וגובה ההחזרים החודשיים. ניתן לדוגמא לבחור בין ריבית קבועה למשתנה, בין הצמדה למדד או שמא לריבית הפריים הנקבעת על ידי בנק ישראל, ואפילו לבחור בין החזר על פי לוח שפיצר לבין קרן שווה.

לכל אחת מהחלופות במרכיבים השונים הבונים את מסלול המשכנתא יש יתרונות וחסרונות, וההתאמה צריכה להיות מוכוונת לקוח. יש לענות על שאלות כמו רמת הכנסתו החודשית לעומת הוצאותיו, האם רמה זו תשתנה בעתיד, האם ישנן תוכניות חיסכון שעתידות להשתחרר, ועוד.

תמהיל משכנתא מומלץ

עוד לא הומצא מנגנון נפלא שגורם לבנק לשלם עבורנו את המשכנתא, אך עד אז חשוב למצוא משכנתא כדאית, כזו שתואמת את הצרכים וסגנון החיים. מדובר אפוא בנושא חשוב מאוד, כזה שטעות הנעשית בו עלולה להיות מתורגמת לכסף רב שמשולם לחינם.

לכן הצעד הנבון ביותר שיעשה כל אדם באשר הוא המבקש לקחת משכנתא, והוא אינו בקיא בעולם הזה על שלל מסלוליו והאופציות המוצעות, יהיה לקחת יעוץ פיננסי מקצועי ממומחים שייעצו לו בכל הקשור לתמהיל משכנתא אופטימלי עבורו. כך ניתן לשקול צעדים בתבונה, לבחור את המסלול המתאים ביותר, ואף לחסוך הרבה כסף.

משכנתא אופטימלית – יש בכלל דבר כזה?

מעוניינים לדעת מהו אותו תמהיל משכנתא אופטימלי עבורכם מבחינת כל המשתנים הרלוונטיים? פנו כבר עכשיו לפורטל המשכנתאות מהמובילים בישראל, הלא הוא פורטל משכנתא גורו. אתר מקצועי זה הוקם על מנת לבדוק זכאות עבור כל מבקש משכנתא, ולהפנותו למסלול המשתלם ביותר לצרכיו על מנת שיוכל לקבל את המשכנתא האופטימלית עבורו.

משכנתא גורו מכיל יועצי משכנתא מקצועיים בעלי ניסיון רב והבנה עמוקה בנושאי הלוואות. הפורטל בקשר ישיר עם הגופים המובילים במשק, לרבות הבנקים והחברות החוץ בנקאיות המפורסמות. שימוש בפורטל הינו ללא התחייבות וללא כל עלות.

תמהיל משכנתא מומלץ במיוחד בשבילכם

אז על מנת שתוכלו לדעת מהו תמהיל משכנתא המומלץ לכם ולסגנון החיים שלכם, פורטל משכנתא גורו לשירותכם. כל המשתנים נבדקים, מסלולים המוצעים מהמוסדות המלווים, ומתבצעת התאמה ישירה לדרישותיכם.