בנק מזרחי טפחות למשכנתאות

בנק מזרחי טפחות הוא אחד הבנקים הגדולים והמוכרים ביותר בישראל. הוא עוסק במתן שירות במגוון של תחומים פיננסיים, כגון אשראי, בנקאות עסקית, בנקאות פרטית, בנקאות קמעונאית, ייעוץ פנסיוני ותחום המשכנתאות. המיזוג של בנק מזרחי ובנק טפחות למשכנתאות התבצע בשנת 2004 ולאחר המיזוג כל תחום המשכנתאות הפך להיות במסגרת בנקאית אחת. הידע הרב והניסיון שנצבר בבנק טפחות, שהתמקצע בתחום המשכנתאות, הועבר לבנק המשותף ומשכנתא טפחות ניתנת כיום במסגרת בנק מזרחי טפחות.

אנשי עסקים מראים אחד לשני נתונים לגבי משכנתא

יש לציין כי בנק מזרחי טפחות נמצא בעלייה והתפתחות מתמדת בשנים האחרונות גם ביחס לבנקים האחרים בישראל. הוא נבחר מספר פעמים לבנק המצטיין בישראל והצליח להגיע לרווחים יפים גם בזמן המשבר הכלכלי האחרון.

כיצד ניתן לברר כיום על משכנתא של בנק טפחות

בנק טפחות למשכנתאות נחשב גם לפני המיזוג עם בנק מזרחי לאחד הגדולים בתחום המשכנתאות. ניתן היה לקחת משכנתא של בנק טפחות במגוון מסלולים ייחודיים ובמחירים טובים יותר מהבנקים האחרים בגלל יתרון הגודל של הבנק. כיום, כאמור משכנתא טפחות מוצעת במסגרת הבנק הממוזג, לכן כל הבירורים והשאלות לגבי משכנתא צריכים להתבצע דרכו.

בנק טפחות למשכנתאות – שירות לקוחות

שירות לקוחות של טפחות משכנתא נעשה כיום דרך הסניפים של מזרחי טפחות ובאמצעות הטלפון. הטלפון המשותף של בנק טפחות למשכנתאות ובנק מזרחי למשכנתאות הוא *8860 והוא פעיל בימים א'-ה' החל מהשעה 07:00 ועד חצות. בימי שישי ובערבי חג ניתן להתקשר בשעות 07:00-14:00. ניתן גם ליצור קשר אמצעות הדואר האלקטרוני או אף לשלוח הודעת סמס לבנקאי, כל זאת מפורט בעמוד יצירת קשר באתר הבנק.

כדי לקבל מידע ספציפי יותר על בנק מזרחי טפחות למשכנתאות וההצעות שלו, ניתן למצוא באתר הבנק את מספרי השלוחות במגוון נושאים, כגון מחזור משכנתא, בירור או עדכון לגבי משכנתא קיימת, קבלת הצעה למשכנתא, פנייה לסוכנות ביטוח, גבייה של פיגורים בתשלומי משכנתא ועוד.

כיצד למצוא סניפים של בנק מזרחי למשכנתאות בצורה מהירה?

בנוסף לכך, לבנק טפחות למשכנתאות סניפים משותפים עם בנק מזרחי שפרוסים ברחבי הארץ ומיואשים על ידי יועצי משכנתאות מיומנים. כדי למצוא את רשימת הסניפים המשותפת של בנק מזרחי טפחות למשכנתאות ובנק טפחות משכנתאות, ניתן להיכנס לעמוד הסניפים באתר הבנק. כל מה שעליכם לעשות, הוא לסנן את החיפוש על ידי בחירת הסניפים שקיימים בהם שירותי משכנתאות ולבחור את הסניף הקרוב לביתכם.

לסיכום, ניתן לראות שבאמתחתו של בנק מזרחי למשכנתאות שנים רבות של ניסיון ויש לו יתרונות רבים שנובעים מהניסיון והגודל שלו. אנחנו במשכנתא גורו נשמח לעזור לך לקבל את המשכנתא הטובה ביותר עבורך בתנאים מיוחדים ללא עלות או התחייבות. השאר את הפרטים שלך מטה ואנו נחזור אליך בהקדם האפשרי.

בפנייה בטופס הינכם פונים לחברת ייעוץ המשכנתאות הגדולה בישראל
אשר תדאג לכם למשכנתא הזולה ביותר