מחיר למשתכן – אתר ההגרלות

תכנית המחיר למשתכן שמוביל משרד האוצר בראשות משה כחלון, היא ככל הנראה הנושא המדובר ביותר בקרב אנשים שמעוניינים לרכוש או למכור נדל״ן בתקופה הקרובה. אחד המאפיינים העיקריים של הפרויקט, הוא היותו מקוון לגמרי, כאשר ההרשמה להגרלות וקבלת התוצאות מתבצבעות באתר אינטרנט שהוקם לצורך כך.

זוג צעיר שזכה בהגרלת מחיר למשתכן

איזה מידע ניתן לקבל דרך מחיר למשתכןאתר ההגרלות?

ייעודו של אתר ההגרלות החדש של מחיר למשתכן הוא לתת מענה לכל אותם משתתפים, יזמים, קבלנים ומתעניינים בפרויקט המשמעותי ביותר של היצע נדל״ן כיום. בתוך האתר, ניתן למצוא מידע מגוון מאד על תכנית המחיר למשתכן, לקבל לוח זמנים של ההגרלות הבאות, ליצור דיאלוג מול משרד האוצר ומשרד השיכון שמובילים את התכנית ועוד.

כל אדם שנכנס לאתר יכול לקבל פירוט מלא של תקנון הפרויקט, לקרוא על הקריטריונים שבהם יש לעמוד כדי לקבל זכאות להשתתפות, לעבור על מפרט הדירות והסטנדרט שבהם מחויבים הקבלנים לעמוד וגם ליצור קשר עם שירות הלקוחות.

מטרתו של פורטל משכנתא גורו הוא להתאים את מסלול ההלוואה האופטימאלי עבור רוכשי נדל״ן מבין ההצעות למשכנתא שמציעים המוסדות הפיננסיים בישראל (בין אם מדובר על בנקים למשכנתאות או על חברות אשראי מחוץ לבנקים). לקוחות פוטנציאליים אלה, שבמקרים רבים מעוניינים לרכוש דירה באמצעות הלוואת משכנתא, אינם מכירים פעמים רבות את השוק בצורה מספקת ויכולים לבחור באפיקים יקרים.

השירות בפורטל מבטיח כי הלקוחות יקבלו ייעוץ חיוני לגבי מושגים רלוונטיים כמו אתר למשתכן, מחיר מטרה של אתר ההגרלות, מחיר למשתכן בתוך אתר חדש וכך יעשו את ההחלטה הטובה ביותר בעת ביצוע העסקה הסופית.

אתר משכנתא גורו מתייחס גם לשלבים השונים בעת לקיחת הלוואת דיור, הקשיים שעומדים בפני הלווים, הדרישות הבנקאיות השונות וגם ההליכים הבירוקרטיים שכרוכים בדבר. כמו כן, פורטל משכנתא גורו יכול ללוות את הלקוחות בכל תהליך רכישת הדירה תוך כדי התייחסות לבעיות ולסירובים שיכולים להתעורר מן הצד של המלווה.

במידה ויש לך שאלות בנוגע לנושא מחיר למשתכן, אתר הגרלות או שמא אתה רוצה לקחת הלוואה באופן מיידי, אנו במשכנתא גורו נשמח לעזור לך לחסוך זמן וכסף. לצורך כך, כל מה שעליך לעשות הוא להשאיר את פרטי ההתקשרות עמך בעמוד זה ואנו נדאג לחזור אליך בהקדם האפשרי. הייעוץ באתר הינו ללא עלות וללא התחייבות.