מחיר למשתכן בבאר שבע

פרויקט מחיר למשתכן מאפשר לזוגות צעירים ולמשפרי דיור לרכוש דירה חדשה מקבלן במחיר נמוך ממחירי השוק, ובתנאים מועדפים. הפרויקט ממשיך בכל הארץ, גם בבאר שבע- בירת הדרום. כדאי לדעת כי הפרויקט המבוקש ביותר בעיר הדרומית הוא פרויקט רייסדור באר שבע, בו מתוכננים לקום 12 בניינים בני 6 עד 9 קומות וכ-360 דירות, מתוכן 319 דירות מיועדות לזוכים במחיר למשתכן והשאר מיועדות לשיווק בשוק החופשי.

זוג צעיר בפגישה במסגרת פרויקט מחיר למשתכן באר שבע

פרויקט רייסדור מחיר למשתכן באר שבע

פרויקט רייסדור באר שבע עומד לקום בשכונת סיגליות, שכונה חדשה הממוקמת ביציאה המערבית בעיר, בסמוך לשכונת הרקפות ושכונת כלניות. כאמור, בפרויקט זה חברת רייסדור תקים 12 בנייני מגורים, תמהיל הדירות כולל כ-200 יחידות בנות 4 חדרים, בעלות ממוצעת של 1.1 מיליון ₪, וכן דירות גן ופנטהאוזים במחירים גבוהים יותר עד 1.8 מיליון ₪.

פרויקט רייסדור באר שבע זוכה לביקוש גבוה בגלל המיקום האטרקטיבי של הבניינים ובעיקר בגלל המחיר המשתלם. הדירות מוצעות בפרויקט במחיר התחלתי של 7,948 ₪ למטר דירה בנוי, וזאת לעומת תמחור של כ-8,400 ₪ למ"ר בפרויקטים אחרים בשכונת סיגליות וברקפות.

כדאי לדעת כי בפרויקט רייסדור נמכרו תוך ימים ספורים 109 דירות, ובגלל עיכוב בהיתרים ומסיבות אחרות שאר הדירות משווקות בהגרלת המשך. לפרטים נוספים על מחיר למשתכן באר שבע טלפון – *3888.

הרשמה למחיר למשתכן באר שבע

נכון להיום, יש הגרלות פתוחות למספר פרויקטים של מחיר למשתכן בבאר שבע, כדי להשתתף בהגרלות הפתוחות יש להוציא אישור זכאות באתר הייעודי של משרד הבינוי והשיכון, או דרך אחד מסניפי חברות ההרשמה. בשלב זה כדאי לבדוק האם יש לכם יכולת מימון לרכישת דירה בפרויקט מחיר למשתכן בבאר שבע, לכן כדאי לבדוק האם אתם יכולים לקבל אישור עקרוני למשכנתא בהתאם למחירי הדירות בפרויקטים הפתוחים להגרלה.

לאחר קבלת אישור זכאות ניתן להשתתף בהגרלות הפתוחות של פרויקטים שונים בבאר שבע, ביניהם הפרויקט של חברת רייסדור. לאחר פרסום תוצאות ההגרלה, יש להמתין לזימון לכנס בחירת דירות המאורגן על ידי היזם. במעמד זה הזוכים המעוניינים לרכוש דירה נדרשים לחתום על טופס בחירת דירה, בהתאם למיקומם הסידורי בתוצאות ההגרלה. כ-5 ימים לאחר בחירת דירה בפרויקט הזוכים מוזמנים שוב לחתום על חוזה מכר.

חשוב לציין כי פרויקטים של מחיר למשכנתא בבאר שבע זוכים לביקוש רב בגלל המחירים האטרקטיביים, איכות הבנייה והמיקום המנצח. חשוב לעקוב אחרי ההגרלות כדי להשתתף בהן ועל מנת לממש את הזכאות המבטיחה לכם הנחה משמעותית במחיר הדירה ופתרון לאיכות חיים גבוהה.

למידע נוסף, לשאלות ולייעוץ בנושאי מחיר למשתכן ולקיחת משכנתא לזוכים – השאירו פרטים באתר. המומחים של משכנתא גורו יחזרו אליכם עם כל התשובות הנדרשות, ויסייעו לכם לקבל משכנתא בתנאים מועדפים.

דברים נוספים שיוכלו לעניין אתכם:

ייעוץ משכנתא

מחשבון משכנתא

משכנתא מחיר למשתכן