תוצאות הגרלה מחיר למשתכן

תכנית המחיר למשתכן, שמטרתה להפוך את הדיור בישראל לנגיש יותר עבור שכבות רבות באוכלוסיה, תופסת תאוצה בחודשים האחרונים, כאשר יותר ויותר אנשים מחליטים להירשם להגרלות ולהשתתף.

זוג שזכה בהגרלה של מחיר למשתכן

כל הגרלת מחיר למשתכן מתבצעת במועד ובסדר שנקבע מראש. לאחר סיומה, המשתתפים הזוכים יוצאים מתוך מאגר ההגרלות שכבר הסתיימו או שמא עדיין לא בוצעו. חשוב לזכור גם, כי המערכת של ההגרלות נערכת ללא התערבות יד אדם, בפיקוח ועדה מקצועית ובאופן ממוחשב לגמרי.

תוצאות הגרלה מחיר למשתכןפרטים חשובים

 לאחר סיום הגרלה ספציפית של מחיר למשתכן, כל משתתף יקבל מכתב דואר אלקטרוני, בין אם הוא זכה בדירה המבוקשת ובין אם לאו. פרט לכך, כל אדם יוכל לצפות בתוצאות המלאות באתר האינטרנט של הפרויקט שבו הוא השתתף.

במידה והינכם מקבלים תשובה חיובית לגבי זכייה בהגרלה, הרי שאתם זכאים לקבל דירה בהנחה משמעותית באותו פרויקט. אולם, גם לאחר הזכייה ישנו צורך בתהליכים בירוקרטיים רבים מול הקבלן, הוועדה המקומית ומשרד השיכון. פורטל משכנתא גורו יכול לסייע לך ולהקל עליך את קבלת האישור הסופי של הדירה המבוקשת.

 היעד העיקרי של פורטל משכנתא גורו, הוא להציע פלטפורמה אובייקטיבית של השוואה בין הלוואות דיור ובסופו של דבר להתאים אפיקים אופטימאליים במיוחד ללקוחות. מכיוון שהציבור הרחב לעיתים קרובות פחות בקיא בניואנסים השונים של משכנתא, תהליך נטילת הלוואות, מחיר למשתכן והמושגים הרבים שעושים בהם שימוש בבנקים למשכנתאות, חשוב לפנות למומחים חסרי פניות בתחום.

יש לציין, כי אתר משכנתא גורו יכול ללוות את נוטלי המשכנתא הפוטנציאליים החל משלב בחירת הבנק ועד החתימה על העסקה. השירות שמוצע על ידי המומחים שלנו מבטיח, כי ההצעות של הלוואות הדיור יהיו אטרקטיביות יותר וגם הסיכויים לאישור העסקה על ידי הבנקים גבוהים יותר באופן משמעותי.  במידה ויש לך שאלות נוספות לגבי תכנית מחיר למשתכן, אנו מזמינים אותך להשאיר את פרטיך באתר והנציגים הטלפוניים שלנו יצרו קשר בהקדם.