מחיר למשתכן בראשון

משבר הדיור נחשב לאחד הנושאים המרכזיים בהם עוסקת הממשלה, שר האוצר כחלון בשיתוף משרד הבינוי והשיכון יזמו את תכנית מחיר למשתכן על מנת להקל על המצוקה בקרב חסרי דירות. במסגרת פרויקט מחיר למשתכן משווקות קרקעות לבנייה לקבלנים המשתתפים במכרז של המדינה ומציעים את המחיר הזול ביותר למ"ר בנוי של דירה, לפי מפרט אותו קובע משרד הבינוי והשיכון. בין הפרויקטים הפופולריים ביותר בתכנית ניתן למצוא את מחיר למשתכן בראשון לציון.

דגם של בית מונח לצד מטבעות

השתתפות בהגרלות מחיר למשתכן בראשון

כדי להשתתף בהגרלות הפתוחות במסגרת תכנית מחיר למשתכן בראשון לציון יש להוציא אישור זכאות, ניתן להוציא את האישור באמצעות האתר המקוון שהוקם למטרה זו או דרך אחת מחברות ההרשמה הבאות- אלונים, עמידר ועמיגור.

כדאי לדעת כי תכנית מחיר למשתכן פועלת ב-3 סדרות שונות, בסדרה א' נכללים כל הזכאים שהוציאו אישור זכאות עד לתאריך 30 באוגוסט 2016, בסדרה ב' נכללים זכאים שהוציאו אישור עד לתאריך 24 בספטמבר 2017, ובסדרה ג' נכללים בעלי זכאות שהוציאו את האישור לאחר מכן.

עד כה התקיימו מספר הגרלות במסגרת תכנית מחיר למשתכן בראשון, ביניהן גם הגרלות ענק בהן השתתפו עשרות אלפי זכאים. הזוכים בהגרלות מחיר למשתכן בעיר ראשון לציון קיבלו כבר הודעה על זכייתם, ומרביתם הגיעו לכנסים של הקבלנים כדי לקבל מידע ולבחור דירה למגורים בפרויקטים השונים ברחבי העיר.

מי שטרם השתתף בהגרלות מחיר למשתכן בראשון לציון יכול להיכנס לאתר ההגרלות כדי להשתתף בהגרלה פתוחה. כדאי לדעת כי רבים מעוניינים לגור בראשון לציון, העיר הרביעית בגודל אוכלוסייתה בישראל. ראשון לציון נחשבת לאחת הערים הפופולריות והמבוקשות ביותר בקרב זכאי מחיר למשתכן ובקרב שאר האוכלוסייה, בשל מיקומה ובגלל יתרונות רבים אחרים.

בין הפרויקטים בתכנית מחיר למשתכן בראשון ניתן למנות את יחידות הדיור העומדות לקום בשכונות חדשות כמו שכונת הרקפות, שכונת נחלת יהודה ושכונת נרקיסים. בשנים הקרובות עומדות לקום שכונות חדשות בראשון, בכולן יש פרויקטים של מחיר למשתכן. זוגות צעירים, משפרי דיור ושאר זכאי תכנית מחיר למשתכן מעוניינים לרכוש דירה במסגרת התכנית בראשון לציון בגלל איכות החיים הגבוהה בעיר, המיקום המרכזי, וכמובן בגלל המחיר האטרקטיבי.

בתכניות השונות של מחיר למשתכן בראשון לציון יכולים הזוכים לרכוש דירה במחיר נמוך ובהנחה משמעותית ממחירי השוק, לעתים עד 24%. זו הטבה משמעותית לחסרי דירה בעלי תעודת זכאות, ובפרויקטים הבאים בראשון לציון צפויים להשתתף עוד אלפי זכאים, ביניהם גם מי שטרם זכה או מימש את זכאותו.

למידע נוסף בנושא מחיר למשתכן בראשון לציון ולקבלת הצעה אטרקטיבית למשכנתא עבור הזוכים בהגרלות, השאירו פרטים באתר וצוות המומחים של משכנתא גורו יחזור אליכם בהקדם.