עד איזה גיל אפשר לקחת משכנתא

ישנה תחושה כי לקיחת משכנתא היא פעולה שרק זוגות צעירים בתחילת חייהם נדרשים לעשות, ואין עוד אוכלוסיות שזקוקות להלוואה לצורכי דיור. אך לא כך העניין, שכן ניתן למצוא לא מעט אנשים מבוגרים המבקשים משכנתא בגיל 50 ומעלה על מנת להשתדרג בחיים, לעזור לילדים ועוד. פרופיל הלקוח של אוכלוסיה זו שונה מזה של מבקשי המשכנתאות הקלאסיים, והדבר כולל את אורח החיים, המצב הכלכלי, מקורות ההכנסה, תוחלת החיים והנכסים שכבר קיימים.

אישה מבוגרת

עד איזה גיל אפשר לקחת משכנתא – מה הקריטריונים?

כאשר אזרחים בגילאים הללו מבקשים משכנתא, הבנק לוקח בחשבון מספר משתנים. מצד אחד אוכלוסיה זו קרובה לגיל הפרישה או אחריה, משמע מקורות ההכנסה מעתה ואילך יתבססו על חסכונות, ביטוח לאומי ופנסיה. לא כל בנק יהיה מוכן לפרוס משכנתא בגיל 60 לזמן ארוך מאוד, כפי שיהיה מוכן לתת לזוג צעיר יותר. אך מצד שני סביר להניח שלאזרחים אלו יש נכס אחד או יותר, אשר מהווה בטחון שיעבוד מצד הבנק.

לרוב בנקים מציבים מכשולים וקשיים למבקשי משכנתא בעלי פרופיל כזה, ומוכנים לאשר במקרים רבים תקופות החזר יחסית קצרות ותשלומים חודשיים גבוהים. לכן אם אתם מעוניינים לקחת משכנתא לבני 70 ואפילו פחות, אתם מוכרחים לקבל ייעוץ משכנתאות והכוונה הטובה ביותר עם יועצים המגיעים אליכם עד הבית על מנת לדאוג לכם לתנאי המשכנתא הטובים ביותר. למי שלא מכיר זה הזמן האידיאלי לעשות היכרות עם אתר המשכנתאות וההלוואות האמין והיעיל ביותר שקיים.

משכנתא לגילאי 60 פלוס – קבלו ייעוץ ותרגישו בטוחים

עד איזה גיל אפשר לקבל משכנתא? בטרם צועדים לבנק כלשהו או חברה פרטית ומבקשים משכנתא לגילאי 60, פנו לפורטל משכנתא גורו, על מנת למצוא את המסלול הנוח והאטרקטיבי ביותר המותאם לצרכים ולאורח החיים שלכם. האתר המצוין נמצא בקשר ישיר עם מוסדות המימון המובילים במשק, על מנת לאתר עבורכם בכל זמן נתון את המשכנתא הנוחה ביותר על דרישותיכם.

יעוץ מקצועי הוא השם השני של הפורטל, שכל השימוש בו חינמי לחלוטין וללא כל התחייבות. השאירו כבר עכשיו את הפרטים שלכם באתר, כולל שם מלא, מספר טלפון והסכום אותו אתם מבקשים ללוות, ותוך זמן קצר תקבלו הצעות משתלמות עבור משכנתאות לבני 60, שתואמות את מבוקשכם. תוכלו לבצע השוואת משכנתאות ,להתייעץ עם הפורטל, ולהגיע בסופו של דבר להחלטה הנכונה ביותר.