מחשבון רגישות משכנתא

משכנתא או הלוואת דיור נלקחת בדרך כלל על ידי הלווים בעת רכישת דירה למגורים או השקעה. שני הפרמטרים העיקריים של המשכנתא, בדומה להלוואות אחרות, מתייחסים לריבית ותקופת ההחזר שלה. כיום, הבנקים למשכנתאות מציעים מגוון גדול מאד של מסלולי משכנתאות וכמעט כל לווה יכול למצוא את המסלול המתאים ביותר לצרכים והיכולות הכספיות שלו.

מה זה רגישות משכנתא?

טרם נטילת המשכנתא הספציפית ובחירת המסלול בבנק, לווים פוטנציאליים יכולים לעשות בדיקות שונות, שמראות כיצד התשלום החודשי משתנה בהתאם למאפייני המסלול. אחת מן הבדיקות נוגעת לרגישות המשכנתא, שמנטרת עד כמה התשלומים החודשיים של הלוואת הדיור שלו משתנים, כאשר תקופת ההחזר מתקצרת/מתארכת או שמא הריבית הופכת להיות אחרת.

מחשבון רגישות משכנתא

ככלל, כאשר המשכנתא של לווה ספציפי היא רגישה יותר, הדבר מסמן על כך שישנו סיכון גבוה יותר ולכן חשוב לברר את הנושא מראש. הדרך הקלה ביותר לבדוק את רגישות המשכנתא שלך היא בעזרת מחשבון רגישות משכנתא שזמין באתר משכנתא גורו ללא כל עלות או התחייבות. לאחר התקבלות התוצאות, הלווה יכול להחליט בעצמו האם רגישות המשכנתא הספציפית מתאימה לו או שמא הוא מעדיף לבחור במסלול אחר.

אנו מזמינים אותך לגלוש באתר משכנתא גורו ולהשתמש במחשבון רגישות משכנתא כדי לקבל את ההחלטות הנכונות ביותר בנוגע להלוואת הדיור שלך. בנוסף, המומחים שלנו עומדים כאן לשירותך בכל עת. השאר את פרטי ההתקשרות עמך באתר ואנו ניצור קשר טלפוני במהירות האפשרית.

אתר זה הינו אתר מאובטח ופרטיכם ישמשו אך ורק למטרת קבלת שירותי ייעוץ מהאתר