מחשבון משכנתא קרן שווה

מחירי הדיור בארץ נמצאים בעלייה מתמדת, מה שאומר כי כל החלטה על רכישת דירה תלווה בהוצאה משמעותית מצד הקונים וגם, לרוב, בלקיחת משכנתא בסכומים גבוהים. בגלל שהלוואות הדיור הללו נלקחות בדרך כלל לתקופות ארוכות (עד שלושים שנה), חשוב מאד שהלווים יבדקו היטב ויבינו מה יהיו ההוצאות הצפויות שלהם במהלך שנות ההחזר. לצורך כך בדיוק קיים מחשבון המשכנתא.

חישוב משכנתא קרן שווה

מחשבון משכנתא קרן שווה מאפשר ללווים לצפות בלוח התשלומים והסכומים הצפויים שהם יצטרכו להחזיר לאורך כל חיי התקופה וכל זאת, ללא כל עלות או התחייבות באתר משכנתא גורו. עם זאת, כמובן, שכל החישובים מהווים רק קירוב ממוצע, כך שלצורך קבלת הערכה מדויקת יותר, ישנו צורך ליצור קשר עם יועצי משכנתא ומומחים בתחום.
מחשבון קרן שווה מתייחס לאחת משיטות ההחזר הקיימות של המשכנתא, כאשר השיטה השנייה היא שיטת שפיצר. באמצעות החזר משכנתא דרך קרן שווה, הלווה מחזיר כל חודש סכום שווה מהקרן שהוא נטל בעת חתימת הסכם המשכנתא. המאפיינים של ההחזר גורמים לכך, שהתשלומים הראשונים יהיו גבוהים יותר ויורדים לאורך זמן. עם זאת, בחישוב הכולל, סכומי המשכנתא הנגבים יהיו נמוכים יותר.
גלשו בין האפשרויות והעמודים השונים של פורטל משכנתא גורו ובצעו חישוב משכנתא קרן שווה. תוכל לעשות זאת בפשטות, על ידי הכנסת מספר נתונים בסיסיים על המשכנתא העתידית שלך. בנוסף, השאר את הפרטים האישיים שלך באתר בכדי שנוכל ליצור אתך קשר טלפוני ולסייע בצורה אישית יותר.

אתר זה הינו אתר מאובטח ופרטיכם ישמשו אך ורק למטרת קבלת שירותי ייעוץ מהאתר