חישוב ריבית פריים באמצעות מחשבון מתקדם

אתר זה הינו אתר מאובטח ופרטיכם ישמשו אך ורק למטרת קבלת שירותי ייעוץ מהאתר

מחשבון משכנתא הוא אחד הכלים החשובים ביותר בתכנון התשלומים הצפויים של הלוואות הדיור השונות. מכיוון שמשכנתא היא התחייבות כספית משמעותית שמכבידה על התקציב במשך שנים רבות לאחר לקיחתה, ישנה חשיבות מרבית לבחור בתמהיל המתאים ביותר – כזה שיאפשר ללווים לחיות חיים נוחים ולהשאיר חלקים מספיק גדולים מההכנסות להוצאות אחרות, פרט לתשלומי משכנתא.

חישוב ריבית פריים עם מחשבון משכנתא פריים

בישראל, קיימים מסלולי משכנתא רבים, אשר רובם אינם כה שונים אחד מהשני, אך מציעים מגוון גדול של אפשרויות בפני הלווים הפוטנציאליים. אחד מן המסלולים הפופולריים ביותר הוא מסלול המשכנתא הצמוד לריבית הפריים, מה שאומר כי הריבית על המשכנתא קשורה ישירות לריבית במשק. כאשר ריבית הפריים עולה, עולה גם הריבית של המשכנתא באותו אחוז. כאשר הריבית במשק יורדת, כך יורדת הריבית של המשכנתא וגם סכום התשלום שיוחזר לבנק באותו חודש.

מחשבון משכנתא פריים מכיל בתוכו נוסחה לחישוב ריבית פריים ויכול לסייע ללווים לעשות תכנון מקדמי על ידי הכנסת מספר נתונים בסיסיים על מסלול המשכנתא המוצע להם. כמו כן, מכיוון שלא ניתן לצפות את גובה הריבית לכל אורך חיי המשכנתא, יש באפשרות הלווים לבדוק מספר תרחישים שונים, למשל ריבית גבוהה, ריבית ממוצעת וריבית נמוכה. כך, יוכלו הלווים לצפות בלוח התשלומים הצפוי להם לאחר כל תרחיש.

אנו בפורטל משכנתא גורו קוראים לך לגלוש באתר שלנו ולבצע חישוב ריבית פריים ללא כל עלות או התחייבות. בנוסף, אם אתה מעוניין בסיוע לקבלת המשכנתא המשתלמת ביותר עבורך, הדבר הראשון שאתם צריכים לעשות זה להכניס את כל הפרטים ולבדוק את ההחזר החודשי בהתאם לשינוי הריבית, תמיד אפשר להשאיר את הפרטים ונציגינו הטלפוניים ייצרו אתך קשר בהקדם האפשרי לגבי ייעוץ משכנתא.