מחשבון משכנתא ריבית פריים

אתר זה הינו אתר מאובטח ופרטיכם ישמשו אך ורק למטרת קבלת שירותי ייעוץ מהאתר

מחשבון משכנתא הוא אחד הכלים החשובים ביותר בתכנון התשלומים הצפויים של הלוואות הדיור השונות. מכיוון שמשכנתא היא התחייבות כספית משמעותית שמכבידה על התקציב במשך שנים רבות לאחר לקיחתה, ישנה חשיבות מרבית לבחור בתמהיל המתאים ביותר – כזה שיאפשר ללווים לחיות חיים נוחים ולהשאיר חלקים מספיק גדולים מההכנסות להוצאות אחרות, פרט לתשלומי משכנתא.

מחשבון משכנתא ריבית פריים

בישראל, קיימים מסלולי משכנתא רבים, אשר רובם אינם כה שונים אחד מהשני, אך מציעים מגוון גדול של אפשרויות בפני הלווים הפוטנציאליים. אחד מן המסלולים הפופולאריים ביותר הוא מסלול המשכנתא הצמוד לריבית הפריים, מה שאומר כי הריבית על המשכנתא קשורה ישירות לריבית במשק. כאשר ריבית הפריים עולה, עולה גם הריבית של המשכנתא באותו אחוז. כאשר הריבית במשק יורדת, כך יורדת הריבית של המשכנתא וגם סכום התשלום שיוחזר לבנק באותו חודש.

מחשבון משכנתא ריבית פריים יכול לסייע ללווים לעשות תכנון מקדמי על ידי הכנסת מספר נתונים בסיסיים על מסלול המשכנתא המוצע להם. כמו כן, מכיוון שלא ניתן לצפות את גובה הריבית לכל אורך חיי המשכנתא, יש באפשרות הלווים לבדוק מספר תרחישים שונים, למשל ריבית גבוהה, ריבית ממוצעת וריבית נמוכה. כך, יוכלו הלווים לצפות בלוח התשלומים הצפוי להם לאחר כל תרחיש.

אנו בפורטל משכנתא גורו קוראים לך לגלוש באתר שלנו ולעשות שימוש במחשבון המשכנתא ללא כל עלות או התחייבות. בנוסף, אם אתה מעוניין בסיוע לקבלת המשכנתא המשתלמת ביותר עבורך באפשרותך להשאיר את פרטיך האישיים באתר ונציגינו הטלפוניים ייצרו אתך קשר בהקדם האפשרי.