חישוב ריבית נומינלית לאפקטיבית באמצעות מחשבון

אתר זה הינו אתר מאובטח ופרטיכם ישמשו אך ורק למטרת קבלת שירותי ייעוץ מהאתר

כאשר רוכש פוטנציאלי של דירה ניגש לקחת משכנתא, פעמים רבות הוא נתקל במונחים בנקאיים שאותם הוא איננו מכיר. מכיוון שלא כל לווי המשכנתא באים מתחומים של כלכלה, מימון וחשבונאות, חשוב לקבל מושג בסיסי על המונחים הללו, שכן לחלקם יכולה להיות השפעה מכרעת על גובה ההחזר החודשי של המשכנתא העתידית.

חישוב ריבית נומינלית לאפקטיבית

ברגע שאדם לוקח הלוואה (כל סוג של הלוואה, לאו דווקא משכנתא), הבנק שנותן את האשראי לרוב יציין את סכום הריבית בצורה נומינלית שמבטאת בדרך כלל ריבית שנתית. אולם, מכיוון שהתשלומים של החזר ההלוואה בדרך כלל חודשיים, הריבית בפועל תהיה גבוהה יותר וזו בדיוק הריבית האפקטיבית.

מחשבון ריבית נומינלית לאפקטיבית

כדי לבצע המרת ריבית נומינלית לאפקטיבית בצורה פשוטה ולא להסתבך עם נוסחאות מתחום המימון, ישנה אפשרות לעשות שימוש במחשבון ספציפי שזמין בעמוד זה. לאחר הקלדת מספר נתונים על המשכנתא, אותה אתם מתכוונים ליטול אפשר לבצע בקלות חישוב ריבית נומינלית לאפקטיבית. תקבלו בעצם את הריבית בפועל שתשלמו על הלוואת הדיור שלכם. הדבר כמובן יאפשר לכם להשוות בצורה קלה יותר בין המסלולים והתמהילים השונים שמציעים לכם הבנקים למשכנתאות.

פורטל משכנתא גורו מאפשר לעשות שימוש במחשבון ריבית נומינלית לאפקטיבית ללא כל עלות או התחייבות. אתם מוזמנים לבדוק את הריבית האמתית שתיגבה מכם בפועל, תוך כדי ההחזר החודשי של המשכנתא.

הריבית גבוהה מדיי? לא בטוחים כמה אתם צריכים לשלם? השאירו את פרטי ההתקשרות עמכם באתר ואנו מבטיחים שיועצי המשכנתא המומחים שלנו ייצרו אתכם קשר במהירות האפשרית.