גרירת משכנתא

גרירת משכנתא היא פעולה פיננסית די נפוצה בה לוקחים את יתרת המשכנתא שנשארה על הבית הנוכחי ועוד לא נפרעה, וגרירתה לנכס החדש אותו רוכשים. חובה לקבל אישור מהבנק למהלך ולדעת את כל הפרטים הרלוונטיים בנושא.

אישה יושבת לחשב גרירת משכנתא

אנשים רבים עוברים יותר מדירה אחת במהלך חייהם. רובם מממנים את רכישת הדירות בעזרת משכנתא. ואז נוצר מצב שמתרחש פעמים רבות, בו לווה משכנתא לא סיים לשלם עליה עבור הבית הנוכחי, אך הוא מעוניין לעבור לבית אחר. אין צורך שייקח משכנתא חדשה, אלא הוא יכול להשתמש בשירות הבנקאי של גרירת משכנתא. הווה אומר שתנאי ההלוואה הקודמים נגררים לנכס החדש ללא שינוי, והמרכיב המשמעותי הוא שהנכס המשועבד של הבנק מעתה הינו הבית החדש שנרכש.

גרירת משכנתא היא משהו שאפשר להקל בו ראש

ההלוואה הקיימת לא נפרעת אלא נגררת לדירה החדשה, שבאותו רגע הופכת לשיעבוד של הבנק ולביטחון שלו לגבי החזר השקעתו. מדובר אפוא על נושא רגיש הכולל פרטים רבים וכמובן המון כסף, אשר מצריך את אישורו של הבנק למהלך. לכן בטרם חיפשתם דירה חדשה ומצאתם קונה לדירה הנוכחית, פנו לבנק וודאו את תוקפם של הנהלים בדבר גרירת המשכנתא. חשוב להיערך מראש, להכיר את כל המשתנים והעלויות, ולא להיכנס להרפתקה שכזו לא מעורים בפרטים.

הבית שלכם לכל נושאי רכישת הבית שלכם

מעוניינים לדעת את כל הסודות הקיימים במשכנתאות? מאיפה הכי כדאי לקחת משכנתא ואיך מבצעים פעולות שונות כגון גרירה, מיחזור, פרעון מוקדם ועוד? כל שעליכם לעשות על מנת לקבל את הייעוץ המקצועי המשובח ביותר בתחום, הוא לפנות לפורטל המשכנתאות המהימן משכנתא גורו. הפורטל, אשר הוקם על ידי צוות מומחים בעולם ההלוואות, מציע שירות כערך עליון והענקת כל האינפורמציה הרלוונטית על מנת לעשות את הבחירה הנכונה והטובה ביותר.

תוך דקות יש לכם הצעות מפתות

פורטל משכנתא גורו מתגאה ביכולתו לאתר עבור כל לקוח בהתאם לרמת הכנסתו ואורח חייו, את מסלול המשכנתא האטרקטיבי ביותר. לכל לקוח מותאם חיפוש מדויק בין שלל האפשרויות המוצעות על ידי הבנקים המובילים והחברות הפרטיות המוכרות. כל שעליכם לעשות על מנת לקבל את ההצעות המשתלמות ביותר מהן תוכלו לבצע השוואות ולבחור את הטובה ביותר על פי ראות עיניכם, הוא להשאיר את פרטיכם באתר. בחינם, בפשטות וללא התחייבות מקבלים את השירות המושלם.