יועץ משכנתאות בפתח תקווה

משכנתא זה נושא מורכב מכל בחינה אפשרית – יש הרבה מספרים, אחוזים, תהליכים בירוקרטיים ושלבים שלא כל אחד מבין בהם באופן שיעזור לו לחסוך לעצמו צרות מיותרות. בדיוק לשם כך קיים ייעוץ משכנתאות בפתח תקווה, וכאן באתר משכנתא גורו מחכים לכם יועצי משכנתאות מומלצים בעלי ניסיון של שנים בתחום

ייעוץ משכנתאות בפתח תקווה

ייעוץ משכנתא בפתח תקווה שיחסוך לכם עשרות אלפי שקלים

כבר עזרנו לעשרות אלפי ישראלים לחסוך מאות ואף אלפי שקלים בשנה בהחזרי המשכנתא, וגם אתם תוכלו לחסוך ולהימנע מכניסה לחובות בעזרת השירות האדיב והמסור שלנו.

3 שלבים של לקיחת משכנתא עם חברה לייעוץ משכנתאות בפתח תקווה

יותר מדי אנשים סומכים על הבנקים בכך שיספקו להם ייעוץ מתאים ללקיחת המשכנתא, אך מה שהם לא מבינים זה שהפקיד שבבנק לאו דווקא תמיד שם את הצרכים של הלקוחות בראש מעייניו. הבנק הוא בסופו של דבר עסק שמטרתו להרוויח, ולכן יתכן שההלוואה שתקבלו תשרת יותר את מטרתו להכניס לעצמו כסף מאשר למנוע מכם לבזבז את שלכם. לכן, כדי לקחת משכנתא בצורה חכמה, כדאי מאוד לעבוד עם יועץ משכנתאות מומלץ מגוף חיצוני שאין לו אינטרסים משותפים לאלו של הבנק. כשעובדים כך, זה מתנהל ב-3 שלבים:

שלב ראשון: פגישה עם יועץ משכנתא מומלץ בפתח תקווה

המטרה של הפגישה הזו היא בראש ובראשונה להכין אתכם לקראת ההחלטה המשפיעה ביותר בחייכם. את המשכנתא אתם תשלמו למשך כמה שנים טובות, ועל אף שמדובר בתהליך שכל אחד עושה בשלב כזה או אחר, למעט מאוד אנשים יש ידע נכון ועדכני על הריביות שישלמו. יש לוודא שתוכלו לעמוד בתשלומים לאורך הזמן ולבדוק מה המתווה המשתלם ביותר עבורכם.

הפגישה כוללת:

  • מתן מידע, ייעוץ והכוונה בהתאם למצב שוק הנדל"ן העכשווי והעתידי
  • עריכת בדיקה מקיפה ומכרז בין ריביות הבנקים בישראל, נכון ליום פגישת הייעוץ
  • הרכבת תמהיל שמחולק למסלולים בהתאם ליכולת הכלכלית שלכם בהווה ובעתיד הקרוב והרחוק.

שלב שני: לקיחת משכנתא מהבנק בליווי יועצי משכנתאות בפתח תקווה

כעת, לאחר שהבנתם מול מה אתם עומדים, הגיע הזמן לפנות לבנק ולקחת את המשכנתא באופן מעשי. התהליך הזה עלול להיות מפחיד לחלקכם, אך אל דאגה, כולו נעשה בליווי צמוד של יועץ משכנתאות מומלץ ומנוסה, והוא יעזור לכם לדעת מה עליכם לעשות בכל רגע בתהליך.

השלב הזה כולל:

  • עזרה בהכנת כל הטפסים הנדרשים לקבלת משכנתא
  • תיאום פגישה עם בנקאי
  • ליווי צמוד בעת הפגישה עם הבנקאי
  • הכנה של תיק המשכנתא וקבלת האישור מהבנק

שלב שלישי: ליווי, ייעוץ והדרכה למשך כל תקופת ההחזרים

במהלך התקופה שבה תשלמו את החזרי המשכנתא, יהיו לכם עוד שאלות רבות; יתכן שאחרי 10 שנים למשל יגיע לידכם סכום כסף גדול ומשמעותי שיוכל לעזור לכם לפרוע את אחד המסלולים – את איזה מסלול כדאי לפרוע? שאלות כאלו ואחרות יקבלו מענה מיועץ המשכנתאות שליווה אתכם עוד מתחילת התהליך. היועץ יהיה זמין עבורכם לכל שאלה ויעזור לכם לפתור כל בעיה שעולה לאורך הזמן.

הליווי לתקופת ההחזרים כולל:

  • ליווי של מנהל תיק המשכנתא שלכם וזמינות לכל אורך תקופת ההחזרים
  • יצירת שינויים בתנאי המשכנתא על פי צורך ובהתאם לתנודות במחירי שוק הנדל"ן

למה לבחור יועץ משכנתא בפתח תקווה דווקא במשכנתא גורו?

מי שמחפש המלצה על יועץ משכנתא בפתח תקווה יגיע תמיד אלינו, וסביר להניח שאם יש לכם חבר שמרוצה מההלוואה שלקח, הוא עשה זאת איתנו. מדי יום אנחנו מקבלים שיחות טלפון מלקוחות שסיימו לשלם את המשכנתא שלהם ורצו להודות לנו על הליווי והעזרה, ודיווחו שרק בזכותנו הם הצליחו לעשות זאת בלי להיכנס לחובות. תוכלו להתרשם מהשירות שלנו כבר עכשיו על ידי קביעת פגישת ייעוץ ראשונה בחינם, ותבינו בדיוק למה אנחנו מספר אחת בתחום ייעוץ המשכנתאות.