ייעוץ משכנתאות בחולון

אי אפשר לרכוש דירה לפני שפונים לייעוץ משכנתאות – כמובן שזה אפשרי מבחינה מעשית, אך אם אתם רוצים לעשות זאת נכון ולחסוך לעצמכם צרות גדולות בהמשך העתיד הכלכלי שלכם, עליכם לעשות זאת בצורה חכמה.

ייעוץ משכנתא בחולון

ייעוץ משכנתאות בחולון לרכישת דירה

יועצי משכנתאות בחולון של משכנתא גורו יעזרו לכם לחסוך אלפי שקלים בטווח הארוך ויימנעו מכם סיכון של כניסה לחובות שלא תצליחו להחזיר, ואפילו אם האמנתם עד היום שאתם לא תצליחו לקבל משכנתא לרכישת דירה בבלינסון, המעפילים או ביאליק , נוכל לעזור לכם להגשים את החלום.

איך עובדים עם חברה לייעוץ משכתאות בחולון?

קודם כל צריך לציין פרט חשוב אחד – גם לבנקים יש יועצי משכנתא, אך מהם לא תמיד תקבלו תמהילים משתלמים שאכן מתאימים לכם. לבנק יש מטרה אחת – לעשות רווח – ואמנם חשוב לו לדעת שתוכלו להחזיר לו את ההלוואה במלואה בסופו של דבר, אך אם תיכנסו לחוב הוא יודע שיש לו כוח עליכם. יועץ חיצוני לעומת זאת פועל יחד איתכם כנגד הבנק ומוודא שלא תגיעו למצב שיקשה עליכם, ובניגוד לייעוץ בנקאי שנעשה בפגישה אחת וכאן זה נגמר, עם יועץ משכנתאות מומלץ מטעמנו תקבלו ליווי מההתחלה ועד הסוף – עד שתשלמו את השקל האחרון.

שלב ראשון – נפגשים עם יועץ משכנתא מומלץ בחולון

בפגישה הזו אתם תקבלו הכנה לקראת לקיחת המשכנתא. היועצים יספקו לכם מידע חשוב על מצב שוק הנדל"ן העכשווי והעתידי, ויוודאו יחד איתכם שאתם אכן יכולים להתמודד עם השינויים שיתרחשו בעתיד במצב הפיננסי שלכם ובמצב הכלכלה של המדינה, שישפיע על ריבית המשכנתא בהמשך.

הפגישה הזו תכלול:

  • ייעוץ והכוונה ומתן מידע בצורה פשוטה וברורה בנוגע לשוק הנדל"ן
  • בדיקה של מסלולי המשכנתא האפשריים עבורכם בכל הבנקים האפשריים ועריכת מכרז ביניהם.
  • יצירת תמהיל שמחולק ל-3 עד 4 מסלולים לפי היכולת הכלכלית שלכם כעת ובעתיד.

שלב שני – לוקחים משכנתא יחד עם היועץ

במקום שתגיעו לבנק לבד ותצטרכו להתמודד מול מושגים וטפסים שאתם לא מבינים בהם, יועץ המשכנתאות יוכל לעזור לכם בכל זה ולא ישאיר אתכם עם סימני שאלה בראש. זהו השלב המלחיץ ביותר בתהליך, אך בעזרת ליווי של יועץ מומלץ למשכנתאות הוא יהיה הרבה יותר רגוע.

בשלב זה כלולים:

  • סיוע בהפקת והכנת הטפסים שהבנק דורש לצורך קבלת המשכנתא.
  • תיאום הפגישה עם הבנקאי בבנק שנבחר בשלב הראשון
  • ליווי של יועץ משכנתאות בחולון בעת הפגישה עצמה עם הבנקאי
  • הכנה של כל תיק המשכנתא וקבלת אישור סופי מהבנק לנטילתה.

שלב שלישי – מחזירים את ההלוואה

סביר להניח שבמהלך 15-30 השנים שבהן תחזירו את המשכנתא יהיו לכם שאלות רבות. למשל, אחרי מספר שנים יכול להיות שתפקידכם בעבודה ישתנה ולפתע יגיע לידכם סכום כסף גבוה שיוכל לעזור לכם לפרוע את אחד המסלולים – איך עושים את זה והאם כדאי בכלל לעשות זאת? תוכלו ליצור קשר עם יועץ המשכנתא שלכם בכל שלב והוא יעזור לכם לבצע את התהליכים הנכונים.

הליווי בתקופה זו כולל:

  • זמינות מלאה של מנהל תיק משכנתא בטלפון אישי
  • קבלת ייעוץ משכנתאות בחולון ביצירת שינויים בתנאים של ההלוואה

למה דווקא משכנתא גורו?

אם הגעתם אלינו דרך המלצה על יועץ משכנתא בחולון אתם כנראה כבר יודעים מה אנחנו יכולים לעשות עבורכם על פי ניסיונם של חבריכם איתנו. אם אתם עוד לא מכירים את השירות המסור שאנו מספקים, אנחנו ממליצים לכם ליצור איתנו קשר כבר עכשיו ולקבל ייעוץ ראשוני בחינם כדי להבין על מה כולם מדברים כשהם ממליצים עלינו.