ייעוץ משכנתא ביקנעם

כמה עולה דירה חדשה ביקנעם ולמה חשוב לקבל ייעוץ משכנתא ביקנעם לפני שאפילו מתחילים לחפש דירה? את כל התשובות תמצאו כאן.

ייעוץ משכנתא ביקנעם בזול

ייעוץ משכנתא ביקנעם – לא קונים דירה בלי ליווי של מומחים

לא מעט אנשים בוחרים לרכוש דירה ביקנעם ובצדק. מדובר במועצה מקומית שנמצאת במיקום טוב ליד כביש 6, קרובה מאוד לחיפה ומתאימה למשפחות שמחפשות לגור במקום שקט ופסטורלי. כדי לרכוש שם דירה צריך קודם כל לקבל משכנתא מהבנק, וכאן בפורטל משכנתא גורו תמצאו את יועץ המשכנתאות שיעזור לכם להשיג אותה בתנאים הכי משתלמים שיש!

כמה עולות דירות חדשות ביקנעם?

העיר הכפילה את כמות התושבים שבה בין שנות ה-90 לשנות ה-2000, וגם היום קצב האוכלוסייה בה גדל באופן קבוע בשל העובדה שיותר ויותר משפחות בוחרות להעתיק לשם את חייהן. עבור כל אותן משפחות נפתחים פרויקטים רבים לדיור, כמו לב אלונים של פרץ בוני הנגב בשכונת שער הגיא. בפרויקט הזה תוכלו למצוא דירות מכל הסוגים, מדירות גן, דירות 3-5 חדרים וכמובן פנטהאוזים, במתחם מגורים שקרוב מאוד לכביש 6.

יחד איתו יש עוד פרויקטים פחות חדשים שכבר התחילו באכלוס, ביניהם גרופית ביקנעם, שם ניתן לרכוש דירות גן 4 חדרים במחיר של החל מ-1,200,000 ₪ ופנטהאוזים 5 חדרים במחיר של החל מ-1,300,000 ₪. פרויקט נוסף שקרוב לכביש 6 הוא שתית בגיא, בו יש דירות 4 חדרים 94 מ"ר במחיר של החל מ-1,300,000 ₪ ודירות 5 חדרים 110 מ"ר במחיר של החל מ-1,400,000 ₪.

הפרויקט היקר ביותר בו ניתן לרכוש דירה חדשה בעיר הוא בית בגבעה בשכונת שער הגיא, בו תוכלו לרכוש דירת 4 חדרים בגודל 108 מ"ר במחיר של החל מ-1,400,000 ₪. נשמע לכם יקר מדי לכיסכם? יועץ משכנתאות ביקנעם יוכל לעזור לכם ליצור תמהיל שאפשרי עבורכם ושלא יעמיס עליכם בתשלומי המשכנתא החודשיים, כך שתוכלו ליהנות מדירה חדשה בתנאים שיתאימו גם עבורכם.

אנחנו עושים הכל כדי להגשים לכם את החלום

אז איך בעצם יועץ משכנתא מומלץ ביקנעם עוזר לכם לרכוש דירה בעיר? דבר ראשון הוא עוזר לכם להבין מה התקציב שלכם באמת מאפשר לכם, ובודק עבורכם איזה בנק יספק את התנאים הטובים ביותר למשכנתא. לאחר מכן הוא קובע לכם פגישה עם אותו בנק, מסייע לכם להכין את הטפסים שתצטרכו להגיש ומתלווה אליכם לפגישה עצמה. היועץ מקיים עבורכם את המשא ומתן מול הבנק ומוודא שאתם תקבלו את התנאים המשתלמים ביותר להלוואה, ולאחר שידאג לכם לאישור סופי, אתם תקבלו את הכסף לרכישת הדירה.

כעת, בתקופת החזרי המשכנתא, היועץ יהיה זמין עבורכם לכל פעולה נוספת שתרצו לעשות או שאלה שיש לכם. אם תרצו לסלק את המשכנתא לאחר מספר שנים או למחזר אותה ולא תדעו איך עושים זאת, פנו ליועץ המשכנתא שלכם והוא יסייע לכם בכל.

מזמינים אתכם להתרשם מהיועצים שלנו בחינם

שוקלים לפנות לייעוץ משכנתא ולא בטוחים עדיין אם זה ישתלם לכם? אתם מוזמנים כבר עכשיו לקבוע לעצמכם פגישה עם יועצי משכנתא ביקנעם מטעמנו בחינם ולגלות מה באמת הם יכולים להציע לכם. לאחר מכן תוכלו להחליט האם להמשיך להיפגש עם היועצים ולהתחיל לתכנן את המשכנתא שלכם בצורה חכמה או לא, ועל סמך ניסיוננו נוכל לספר לכם כבר עכשיו שאתם לא תתחרטו אם תבחרו בליווי צמוד שלנו. הדרך לרכישה דירה מתחילה בקבלת כל הידע והכלים שנדרשים לכם לעשיית בחירות נכונות ונבונות מבחינה פיננסית, וזה בדיוק מה שהיועצים שלנו מספקים לכם ועוד!