ייעוץ משכנתא במרכז

אנשים רבים בונים תמהיל משכנתא על פי ההמלצות והעצות שקיבלו מקרובי משפחה או חברים שכבר עברו את תהליך נטילת ההלוואה לצורך מגורים לפני 5-10 שנים. עם זאת, ברוב המוחלט של המקרים הם לא מודעים לכך שבנק ישראל קבע מגבלות חדשות, והכללים שעל פיהם ניתן היה להשתמש בבניית התמהילים לפני כמה שנים אינם תקפים כיום. למשל, כעת על הלווים לבצע את חלוקת המשכנתא למסלולים כך ששליש מהסכום הכולל ישתייך למסלולים עם ריבית קבועה

יועץ משכנתאות במרכז

רק עם יועץ משכנתא במרכז אפשר לבנות עתיד בטוח!

יועץ משכנתא במרכז לא רק יידע אתכם לגבי כל ההוראות של הבנקים בישראל בנושא משכנתאות, אלא גם יעזור לכם להשקיע את הכסף שלכם באופן נבון שלא יגרום להפסדים בעתיד.

מדוע מומלץ לפנות לעזרה של יועץ משכנתאות במרכז?

ייתכן שאין לכם את ההון העצמי שצריך לגייס בשביל רכישת דירת החלומות שלכם, אך אין זה אומר שלא כדאי לחפש אפשרויות מתאימות לקבלת משכנתא מבנקים או מחברות חוץ בנקאיות. ישנם מצבים בהם משכון של דירת ההורים לטובת המשכנתא יכול לשמש כפתרון חכם ויעיל לקניית בית ראשון, וישנן גם אופציות לקבלת מימון גבוה יותר מאשר זה שמציעים הבנקים למשכנתאות, כמו למשל בסניף איילון של בנק הפועלים בתל אביב.

אם חיפשתם המלצה על יועץ משכנתא במרכז סביר להניח שכל התוצאות הפנו אתכם ישירות לפורטל משכנתא גורו, מכיוון שיועצי משכנתא מטעמנו יודעים איך לקחת הלוואות בדרך הבטוחה ביותר וללא הפסדים. תהליך הייעוץ מתחלק לשלבים הבאים:

מחלקים את תמהיל המשכנתא למסלולים עם יועץ משכנתא מומלץ במרכז

בפגישה זו אתם תידרשו לספר ליועץ משכנתא מומחה מה מצבכם הכלכלי, מתי אתם מתכננים לקחת את ההלוואה, איזו דירה אתם מעוניינים לרכוש ומה ההון העצמי שגייסתם. יועץ משכנתאות במרכז יענה לכם על השאלות שמעניינות אתכם, כמו למשל, מה ריבית הפריים היום, מה הוא המימון שתוכלו לקבל מהבנקים בישראל, אילו מסלולים הם המומלצים ביותר השנה ועוד…

כדי שהייעוץ ייעשה באופן היעיל ביותר, עליכם ליידע את יועץ המשכנתא על כל השינויים להם אתם מצפים בטווח הקצר והארוך, כגון הבאת ילד נוסף לעולם, הלוואות נוספות שאתם מתכננים לקחת וכדומה.

בסוף הפגישה אתם תדעו:

  1. מה ההחזר החודשי המומלץ בשבילכם עבור המשכנתא.
  2. איזה תמהיל משכנתא הוא האופטימלי במקרה הספציפי שלכם, לאילו מסלולים הוא מתחלק ואילו ריביות משכנתא יציעו לכם בבנקים שונים.
  3. אילו הטבות תקבלו מכל בנק ואילו מהן נחשבות לאטרקטיביות ביותר.

מקבלים אישורים לנטילת משכנתא בעזרת חברה לייעוץ משכנתאות במרכז

הגשת המסמכים לבנק הנבחר הוא הצעד האחרון לפני שתוכלו לחתום על המשכנתא ולהתחיל לשלם את ההחזרים החודשיים שנקבעו. בעזרת יועצי משכנתאות במרכז ניתן להתמודד עם תהליך שכזה ללא דאגה, משום שהם ילוו אתכם בכל רגע ויוודאו שכל הפעולות שתבצעו אכן תואמות להוראות והכללים של בנק ישראל.

מה כולל שלב זה:

  1. עזרה בהכנת הטפסים והמסמכים שדרושים לנטילת משכנתא.
  2. קביעת הפגישה עם הבנקאים האחראים על תיק המשכנתא שלכם.
  3. סיוע במהלך הפגישה, הסברים ותשובות על השאלות שיצוצו במהלכה.
  4. קבלת אישורים סופיים ללקיחת המשכנתא.

עורכים שינויים נדרשים עם יועץ משכנתאות במרכז במהלך תקופת ההחזרים 

לא פעם תכנונים לעתיד לא תואמים למציאות, לכן ייתכן כי תצטרכו עזרה בביצוע חישובים חדשים שקשורים לנושא משכנתאות. למשל, אם תקבלו ירושה או תצליחו בדרך אחרת לגייס סכום משמעותי שיעזור לכם להחזיר את ההלוואה מהר יותר, אתם בטח תרצו לקבל ייעוץ משכנתאות במרכז על מנת לסלק את אחד המסלולים. יועצי משכנתא מומחים תמיד יהיו זמינים עבורכם כדי להמליץ לכם על מחזור משכנתא בצורה נבונה, על סילוק חלקי או מלא של הלוואה ויענו על שאלות בכל נושא שקשור למשכנתא שלכם. כבר עכשיו ניתן לקבוע את הפגישה הראשונה דרכנו בחינם וללא התחייבות!