יועץ משכנתא מומלץ בתל אביב והסביבה

רבים עומדים – בשלב כלשהוא בימי חייהם – לפני החלטה חשובה מאין כמוה של קניית דירה. שיקולים רבים נלקחים בחשבון בעת הבחירה – סביבה נוחה להורים ולילדים, קרבה למקומות עבודה ובילוי ועוד – אך אחד החשובים שבהם הוא השיקול הכלכלי. קשה ולפעמים גם בלתי אפשרי לממן את הקנייה על ידי ההון העצמי של הרוכשים בלבד ובדרך כלל נדרשת מהם לקיחת משכנתא.

יועץ משכנתא לוחץ את ידה של לקוחה שרוצה לקנות בית

חשיבות יועץ משכנתאות בתל אביב שרשום בהתאחדות יועצי המשכנתאות

החלטות רבות מוכרעות אחרי תשאול של קרובים ומכרים וקבלת המלצות מחברים טובים. כך היה גם בעבר בנוגע לעניין לקיחת ההלוואה לרכישת דירה, אך בשנים האחרונות התפתח מאוד תחום ייעוץ המשכנתאות. ברור לכל שגם ייעוץ זה אינו בחינם ויכול לגבות מרוכשי הדירות סכום לא מבוטל, בנוסף להשקעה הכלכלית האדירה שכבר נדרשת מהם ממילא ולכן יש להתנהל בחוכמה רבה.

מהו תפקידו של יועץ משכנתאות? כמעט תמיד היועץ, עמו תיפגשו, עובד או עבד בבנק או למד קורס בנושא והחל לעבוד בחברה עצמאית. למרות שנהוג לחשוב שיועץ בנקאי גם מקבל את כספו מהבנק, אין זה נכון. הוא בוודאי מעוניין לשמור על יחסי עבודה וקשרים תקינים עם המערכת, אך הוא מחויב אך ורק למתייעצים איתו.

גר בתל אביב ומעוניין במשכנתא? יועץ משכנתא מומלץ בתל אביב יעזור לך בחשיבה כלכלית נבונה

יועץ משכנתאות בתל אביב נבחן בשני דברים עיקריים – בניית התמהיל הנכון של לקיחת המשכנתא וכן השגת הריביות הזולות ביותר מהבנקים. ניתן גם להיעזר בו מבחינה בירוקרטית – בעיקר בהשגת טפסים ובחתימות – אך יש לזכור שאי ביצוע המשימות העיקריות הינו כישלון של היועץ.

מעוניינים לרכוש דירה ומחפשים ייעוץ אמין ובטוח? פורטל משכנתא גורו מקשר בין קוני הדירה ומחפשי ההלוואה ליועצי משכנתאות בדוקים ומנוסים. השאירו את פרטיכם באתר ואנו נדאג שיחזרו אליכם עם הצעות איכותיות שימנעו מכם עוגמת נפש וטעויות.