מחשבון מיחזור משכנתא

מחזור משכנתאות הוא שירות שהופך להיות פופולארי יותר ויותר בגלל סביבת הריבית הנמוכה שקיימת במשק בשנים האחרונות והמשבר הכלכלי שמשפיע גם על ישראל. שירות זה בעצם מאפשר לאנשים שיש להם כבר משכנתא קיימת, לשנות את התנאים שלה בהתאם למצב הנוכחי של הסביבה הפיננסית שלהם.

אשה נשענת על מחשבון

לדוגמא, משפחה צעירה שלקחה משכנתא בריבית משתנה, יכולה פתאום לגלות שהריבית במשק עולה וכעת התשלומים החודשיים של המשכנתא מקשים מאד על התקציב. מצד שני, אם הריבית יורדת לרמה מינימאלית, כפי שהיא היום, זה משפיע על אנשים אחרים שלקחו משכנתא בסביבת ריביות גבוהה יותר. אם הם היו לוקחים הלוואה כיום, אז התנאים בשבילם יכולים היו אטרקטיביים הרבה יותר.

למרות שחישוב כדאיות מחזור משכנתא הוא אינו דבר פשוט, ישנם גופים רבים שמציעים מחשבון מחזור משכנתא בחינם. באמצעות מחשבון מחזור משכנתא, כל אדם המעוניין בכך יכול להכניס מספר נתונים בסיסיים בנוגע למשכנתא הנוכחית שלו והמשכנתא שיש באפשרותו לקבל היום ולבצע בדיקת כדאיות מחזור משכנתא.

אילו נתונים פרטים נדרשים לחישוב מחזור משכנתא?

הנתונים שעליך לדעת כדי לעשות חישוב מחזור משכנתא בעזרת המחשבונים הללו בדרך כלל כוללים פרטים על זמן לקיחת המשכנתא הנוכחית, התקופה שלה והריבית שעליך לשלם. בנוסף, יש להכניס את פרטי עמלת הפירעון המוקדם של המשכנתא הנוכחית וגם עמלות ועלויות נוספות. לאחר שמילאת את כל הנתונים הנדרשים, מחשבון מחזור המשכנתא יכול לתת ניתוח של החיסכון האפשרי שלך ולהבין האם בכלל כדאי לך לבצע את כל התהליך.

עם זאת, יש לזכור כי מחשבון מחזור משכנתא מבצע הערכות ראשוניות בלבד וקיימות עוד הוצאות נוספות שאינן נכללות בחישובים הפשוטים הללו. המחשבון קיים רק לצורך בדיקת כדאיות גסה למדי והשלב הבא מצדך יהיה לפנות לייעוץ מקצועי שיאפשר לך לקבל הערכות מדויקות יותר.

אתר משכנתא גורו עובד עם הגופים הגדולים ביותר בתחום מחזור המשכנתאות וביכולתנו להציע לך את השירות הטוב ביותר ללא צורך בשום התחייבות מצדך. אנו נברר בשבילך היכן עדיף בשבילך לקבל בדיקת כדאיות למחזור משכנתא ללא כל עלות וניצור אתך קשר. השאר את הפרטים שלך ונחזור אליך בהקדם.