משכנתא חבר

האם הבנקים מציעים הטבות לעמיתי חבר בלקיחת משכנתא, ואם כן איזה בנק הוא המומלץ ביותר ללקיחת משכנתא למשרתי הקבע? המשיכו לקרוא וגלו את כל מה שאתם צריכים לדעת על לקיחת משכנתא לעמיתי חבר.

מחיר למשתכן הכי משתלם עבורך

אילו הטבות משכנתא יש לעמיתי חבר?

משום שחיילים וקצינים שמשרתים בקבע לא יכולים להתאגד וליצור לעצמם ארגון או ועד עובדים, ישנו ארגון שממונה על הפעילויות הצרכניות שלהם, אותו כולם מכירים בשם "חבר". הארגון מספק לחבריו הטבות משמעותיות ברכישות של מוצרים כאלה ואחרים, כשביניהם נמנית גם הלוואת משכנתא. עם זאת, לא לכל עמיתי חבר ידוע כיצד ביכולתם לקבל את ההטבות האלה, ובדיוק לשם כך משכנתא גורו כאן כדי לספק ייעוץ משכנתא לעמיתי חבר באופן מקצועי ושמתאים למצבם הכלכלי של כל אחד ואחת באופן פרטני.

איך הבנקים מתייחסים לעמיתי חבר?

משום שעמיתי חבר הם לקוחות עם רמת סיכון נמוכה מבחינת הבנק, שכן הם מקבלים משכורת קבועה (ולעיתים גבוהה יחסית) ממשרד הביטחון, תנאים של משכנתא לעמיתי חבר הם לרוב מקלים יותר ולמעשה נראים יותר כמו תנאים שמגיעים לעובדי הבנק מאשר לאנשים אחרים. לא מעט בנקים מציעים מסלולים עם ריביות נמוכות, תקופות החזר גמישות, שיעורי מימון גבוהים ואפילו פטורים מעמלות מסוימות שקשורות למשכנתא.

עם זאת, שום דבר לא חקוק בסלע, והכל תלוי במשא והמתן שאתם מנהלים מול הבנק. לכן חשוב מאוד להיעזר ביועץ משכנתא מומלץ שיסייע לכם להבין מה אתם יכולים להשיג מכל בנק ואיזה בנק מציע את העסקה המשתלמת ביותר בשבילכם.

איך חבר עוזר בלקיחת משכנתא?

אם אתם מעוניינים לקבל הטבה מובטחת מתוקף היותכם עמיתי חבר, ראשית אתם צריכים לפתוח חשבון בבנק אוצר החייל. ארגון חבר מחזיק חלק נכבד ממניות בנק אוצר החייל, ולכן הוא יעדיף שתיקחו את ההלוואה שלכם ממנו. שימו לב שהמשכנתא תינתן באופן מעשי דרך דלפק הבנק הבינלאומי, אך את התהליך ללקיחתה תעשו דרך חשבון חבר בבנק אוצר החייל.

אז מה בעצם ההטבה שאתם מקבלים? משכנתא לחברי מועדון חבר בבנק אוצר החייל ניתנת לכם עם 50% הנחה בעמלת פתיחת תיק המשכנתא. זה לא נשמע כמו הטבה משמעותית, וזה נכון. זוהי סיבה נוספת לכך שלא כדאי מיד ללכת על ההצעה הזו, וכדאי לבדוק מה התנאים שתוכלו לקבל למשכנתא בבנק אוצר החייל ולהשוות אותם לתנאים שיינתנו לכם בבנקים אחרים – האם ההנחה בפתיחת תיק המשכנתא תשתלם? את זה תדעו רק לאחר התייעצות עם יועץ משכנתאות מומחה.

מעוניינים לקחת משכנתא לעמיתי חבר ורוצים לעשות את זה בצורה חכמה? השאירו את הפרטים שלכם כאן באתר ונקבע לכם פגישה ראשונית עם יועץ משכנתאות מטעמנו בחינם וללא התחייבות – לאחר מכן תוכלו לעשות בחירה מושכלת יותר ולדעת איפה באמת ישתלם לכם לקחת משכנתא.