משכנתא לזוגות צעירים בסיוע של משרד השיכון

זוג צעיר אשר עבר את החתונה, התחייב לשנים רבות של אושר, ואולי אפילו כבר הספיק להביא ילד לעולם, מחפש למצוא דירה להתגורר בה. ישראל מאופיינת במחירי נדל"ן גבוהים, ורק האוכלוסיות האמידות מסוגלות לרכוש דירה בכוחות עצמן. הפתרון עבור רוב הזוגות, אלו שלא מעוניינים לגור בשכירויות ולמצוא עצמם כל כמה חודשים על ארגזים, הוא לצאת בחיפושים אחר משכנתאות לצעירים, לפנות לבנקים או לחברות פרטיות ולנסות לקבל מסלול נוח שיתאים לאורח החיים.

זוג צעיר קונה בית

המדינה מעודדת זוגות צעירים לרכוש דירה

מוסדות המימון לרבות הבנקים מציעים עזרה בקניית דירה לזוגות צעירים, כל אחד יכול להתאים לזוג אחר, בעל רמת הכנסה כזו או אחרת, עזרה מההורים, תוכניות חסכון עתידיות וכיוצא בזה. ההגדרה של משכנתא לזוג צעיר מתאימה לזכאות הניתנת על ידי משרד הבינוי והשיכון. המשרד מסייע בנתינת משכנתא לאוכלוסיות שונות בארץ, ומעבר לזוגות צעירים ניתן למצוא עולים חדשים, מעוטי יכולת, רווקים אשר חצו סף גיל מסוים, ועוד כל מיני חסרי אמצעים המקבלים עזרה בדיור.

במיוחד בשבילכם הזוגות הצעירים
תנאי משכנתא לזוג צעיר בתנאי אליפות!

לייעוץ ראשוני בחינם חייגו: 053-9378266

משכנתא לזוגות צעירים – מה ההטבות ומי זכאי לסיוע?

משרד השיכון קבע קריטריונים על פיהם תיקבע הזכאות לסיוע בדבר משכנתא. אלו שנבדקים ונמצאים זכאים, מחושבת עבורם צבירת נקודות הכוללת תחומים שונים בחיים, ולפי קבוצת הניקוד הסופית אליה משוייכים, נקבעת רמת המשכנתא אותה יוכלו לקבל. הניקוד כולל מצב משפחתי, מספר ילדים, אחים ואחיות, שירות בצה"ל ובמערך המילואים, ועוד רובריקות שונות, כאשר ישנו דגש על שני נושאים: סיוע בקליטת עלייה, והתיישבות באזורים בעלי עדיפות לאומית כגון הנגב.

מציאת מסלול משכנתא לזוג צעיר משתלם ונוח

נראה אם כן כי מדובר בעסק לא פשוט, כיאה לתחום של רכישת דירה. הטעות הגדולה ביותר שזוג יכול לעשות היא להיכנס להרפתקה הזו ללא הכוונה, ידע או בקיאות בתחום. הצעד הנבון ביותר יהיה לפנות לפורטל המשכנתאות המוביל בארץ הלא הוא משכנתא גורו, לקבל יעוץ מקצועי מוכוון מטרה, ולדעת למצוא את המסלול הנוח והמשתלם ביותר עבור משכנתא לידועים בציבור ולנשואים. אם לא שמעתם על פורטל משכנתא גורו חשוב מאוד שתעשו היכרות ושימוש בשירותי האתר המצוינים.

מדינת ישראל מנסה לסייע לזוגות הצעירים להגשים את חלומם לכן היא מציעה באמצעות משרד הבינוי והשיכון משכנתא לזוגות צעירים בתנאי זכאות. עם זאת, לא כל הזוגות עומדים בדרישות של תכנית הזכאות, ולעתים מתגלה כי המשכנתא אינה אטרקטיבית בהשוואה למסלולי המשכנתא שהבנקים מציעים.

פחות ופחות זוגות צעירים מצליחים לרכוש דירה

בשנים האחרונות מחירי הדירות בארץ קפצו מעלה בעוד המשכורות נותרו על כנן. לכן, החלום לרכוש דירת מגורים הולך ומתרחק מזוגות צעירים רבים. גם בנק ישראל הטיל בשנים האחרונות מגבלות המקשות על הזוגות הצעירים לרכוש נכס למגורים, בין השאר הבנק קבע כי על זוג צעיר המעוניין לרוכש דירה ראשונה לגייס לפחות 25% הון עצמי, ומגבלה זו מקשה על רבים.

זכאות משרד השיכון לזוגות צעירים בתכנית מחיר למשתכן

שרי האוצר בשנים האחרונות מנסים לסייע לזוגות הצעירים לרכוש דירה ולממש את חלומם. שר האוצר כחלון מקדם את התכנית מחיר למשתכן המאפשרת לזוגות צעירים לרכוש דירה חדשה בתנאים מועדפים. עם זאת לא כל הזוגות הצעירים עומדים בדרישות התכנית וגם המיקומים של הדירות לא עונים על הצורך של זוגות רבים. למעשה, התכנית מתאימה בעיקר לזוגות צעירים המעוניינים להעתיק את מקום מגורם לפריפריה, אך מרבית הזוגות מעוניינים לגור במרכז בגלל מקום עבודתם, אפשרויות התעסוקה ומסיבות נוספות.

למידע נוסף על מחיר למשתכן לחץ כאן

משכנתא לזוגות צעירים בתנאים מיוחדים

צוות יועצי המשכנתא של משכנתא גורו מסייע לזוגות צעירים לקבל הלוואה לרכישת דירה בתנאים נוחים ומשתלמים. ראוי לציין כי מומחי משכנתא גורו מכירים היטב את מערכת הבנקאות בארץ והם בקיאים בכל מסלולי המשכנתא ופתרונות המימון מחברות מימון חוץ בנקאיות, לכן הם מסייעים לזוגות צעירים לקבל משכנתא בתנאים מועדפים.

השאירו פרטים באתר ונשמח לסייע גם לכם לקבל הצעות אטרקטיביות למשכנתא מכל הבנקים, בהתאמה ליכולת ההחזר שלכם ושווי הנכס שברצונכם לקנות.

זוג צעיר? מה אתם מקבלים מהפורטל

משכנתא גורו כולל יועצי משכנתא מנוסים בעלי ניסיון רב והיכרות מעמיקה עם עולם המשכנתאות. אלו מומחים בהבנת הצורך וניתוח הפרופיל של כל לקוח בנפרד. על ידי כך מתאפשרת קבלה הן של יעוץ מכוון להצלחה וחיסכון בעלויות החודשיות, והן מציאת משכנתא לזוגות צעירים נוחה ביותר עבור כל לקוח. השימוש בפורטל משכנתא גורו לא כרוך בהתחייבות כלשהי, ואינו עולה כסף. רק נדרש להשאיר פרטים כולל טלפון והסכום המבוקש, ותוך זמן קצר מקבלים הצעות משתלמות ואטרקטיביות במיוחד.