משכנתא לעובדי חברת חשמל

ייעוץ משכנתא לעובדי חשמל חשמל

ייעוץ משכנתא לעובדי חברת חשמל – ככה מתחילים

אם אתם רוצים לדעת מה מגיע לכם כעובדי חברת החשמל בנושא של משכנתא, אנחנו בפורטל משכנתא גורו כאן לשירותכם. נלווה אתכם מתחילת התהליך ועד סופו, ובעזרתנו תוכלו לוודא שתקבלו את ההלוואה בתנאים המשתלמים והנוחים ביותר שיש עבורכם כעובדים של חברת החשמל.

משכנתא לטווח ארוך או קצר – מה עדיף?

הלוואת משכנתא לעובדי חברת חשמל יכולה להינתן למשך 10, 20 או 30 שנה, כשלמעשה ההחלטה תלויה כמעט אך ורק בכם, לצד מחשבה על גובה המשכורת שלכם והלוואות אחרות שאולי לקחתם בשנים האחרונות. המשכורת הממוצעת של עובד חברת חשמל עומדת על 23,200 שקלים, משמע גובה ההחזר המומלץ והאפשרי עבורכם במקרה הזה הוא כמעט 10,000 שקלים, שזה כ-40% מגובה השכר הממוצע. בחישוב מהיר ניתן להבין כי תוך שנה תחזירו לבנק 120,000 שקלים, ואם לקחתם למשל משכנתא בגובה מיליון שקלים תוכלו לסיים להחזיר לבנק את כל ההלוואה תוך פחות מ-10 שנים.

שימו לב שההמלצה הזו היא כוללנית מאוד, ואין לקחת אותה על רגל אחת – יש לבדוק באופן פרטני את גובה השכר שלכם בהווה ובעתיד, לבדוק את ההתחייבויות הנוכחיות שלכם, להוסיף לכך גם את השכר של בן או בת הזוג שלכם ולבדוק כמה כסף באמת יישאר לכם פנוי מדי חודש להחזר משכנתא לחברי חברת חשמל.

קבלו עכשיו ייעוץ ראשוני בחינם!

רוצים לדעת באיזה בנק שווה לכם לקחת הלוואה ואיך לחלק אותה נכון למסלולים משתלמים? אנחנו מזמינים אתכם להשאיר את פרטיכם כאן באתר ונחזור אליכם לקביעת פגישת ייעוץ ראשוני בחינם וללא התחייבות – אחרי שתתרשמו מהמקצועיות והשירות האדיב שלנו תדעו עד כמה יועצי משכנתאות מומלצים מטעמנו יוכלו לעזור לכם לעשות בחירות חכמות שיחסכו לכם אלפי שקלים בטווח הארוך.