משכנתא לרופאים

הבנקים מציעים לרופאים יותר ממה שחשבתם

מי שהלך ללמוד רפואה מצא את עצמו כעבור מספר לא רב של שנים בתחושה שנשאר מאחור; בעוד שכל שאר החברים סיימו את לימודיהם והתחילו לעבוד, אתם עדיין באוניברסיטה קוראים ספרים ונבחנים, ועד שאתם מגיעים לסטאז' כולם סביבכם כבר נשואים ואף רוכשים דירות. הקריירה שלכם מתחילה ואתם רוצים להשתקע בעצמכם, אך האם באמת השתרכתם מאחורי כולם? אתם עומדים לגלות שלא, משום שלכם יש כמה זכויות בתחום ההלוואות ובמיוחד לקבלת משכנתא לרופאים שאחרים לא זוכים להם.

היועצים של משכנתא גורו כאן כדי לעזור לכם להבין מה הזכויות שלכם אחרי שהשקעתם זמן כה רב מחייכם במקצוע היוקרתי והנחשק הזה, ובעזרתנו לא תפספסו שום אפשרות משתלמת ללקיחת משכנתאות לרופאים. ידע זה כוח, ואנחנו מתכוונים להפוך אתכם לחזקים ביותר בתחום המשכנתאות.

משכנתא לרופאים בדקו מה מגיע לכם

למה לרופאים יש תנאים מיוחדים בלקיחת משכנתא?

לרופאים יש הרבה פחות תנאים מגבילים ללקיחת המשכנתא מאשר אנשים אחרים, משום שבאופן כללי הבנק מתייחס אליהם כאל אנשים אחראיים יותר ובעלי הכנסה מובטחת. אפילו אם לא הייתה לכם הכנסה קבועה לפני בקשת המשכנתא, אתם יכולים לפנות לקבלת ייעוץ משכנתאות לרופאים כבר אחרי שסיימתם את הלימודים ואפילו לפני (בדקו עם יועצי המשכנתא שלנו מה מגיע לכם), משום שהבנקים רואים בסטטוס שלכם כערובה לתשלום ההלוואה.

 

מסלולי משכנתא מיוחדים לרופאים

לא כל בנק מספק תנאים מיוחדים לרופאים, אך אלו שכן יכולים לעזור לכם להגשים את החלום שלכם ולרכוש בית או ולפתוח את הקליניקה הפרטית שתמיד רציתם שתהיה לכם בתנאים נוחים ומשתלמים. כדי לדעת אילו הטבות במשכנתא לרופאים ביכולתכם לקבל בכל בנק לפי המקרה האישי שלכם, יש לפנות לבנקאי, אך אלו הן ההלוואות הבסיסיות שיוכלו לספק לכם הבנקים השונים בהתאם לסטטוס שלכם:

בנקים ומסלולים סכום ההלוואה תקופת ההלוואה שיעורי ריבית
דיסקונט – הלוואת בונוס עד 16,000 ₪ עד 36 חודשים פריים מינוס 0.55% (ריבית נומינלית 1.2% וריבית מותאמת 1.21, נכון לסוף שנת 2018)
דיסקונט – ספונסר לרופאים בתקופת התמחות עד 50,000 ₪ עד 72 חודשים שנתית, בהתאם לתנאים של החשבון ולפעולות של הלקוח. ניתן לדחות את ההחזר ל-3 שנים (גרייס)
בנק יהב עד 250,000 ₪ עד 15 שנים יש לפנות לבנקאי לקבלת פרטים נוספים
הבינלאומי – הלוואה לכל מטרה עד 150,000 ₪ או 5 משכורות – הסכום הנמוך מבין השניים עד 60 חודשים החל מפריים פלוס חצי אחוז לשנה
הבינלאומי – לרופאים בהתמחות 18,000 ₪ עד 18 חודשים ללא ריבית והצמדה
הבינלאומי – לפתיחת או שיפוץ קליניקה פרטית עד 400,000 ₪ עד 60 חודשים החל מריבית פריים + 1.5% לשנה

 

עסקאות משתלמות גם בקבלת ביטוח משכנתא לרופאים

כדי לקבל את המשכנתא תצטרכו, כמו כולם, לעשות ביטוח חיים למשכנתא. הביטוח הזה עוזר לבנק לוודא שלא משנה מה יקרה לכם, הוא יקבל את כספו בחזרה, אך שלא כמו במקרים של אנשים בעלי מקצועות אחרים, אתם זוכים להנחה משמעותית של עד 25% ברכישת ביטוח החיים. שימו לב שהעסקה המשתלמת הזו תיעשה לרוב דרך חברות הביטוח הפרטיות ולא דרך הבנק, לכן מומלץ להתייעץ עם המומחים בתחום לפני שחותמים על מסמכים.

 

תנו לנו לעזור לכם לחסוך כמה שיותר

היועצים שלנו כבר עזרו למאות רופאים לקבל את המשכנתאות הבטוחות והיציבות ביותר, ואיתנו תוכלו להגיע לשיחה עם הבנקאי בעזרת ידע רלוונטי שימנע מכם טעויות שתתחרטו עליהן בעתיד. רוצים לקבל ייעוץ ראשוני ללא התחייבות ובחינם? השאירו את הפרטים שלכם כאן באתר ואנחנו נחזור אליכם עם השוואת משכנתאות ונכין אתכם לקראת הפגישה הגורלית עם הבנקאי.