כל הדרכים לקבל משכנתא במימון גבוה

לא קל לרכוש דירה בישראל ללא סיוע של הבנק. לרובינו אין את הסכומים הנדרשים לרכישת נכס באופן עצמאי. גם תהליך קבלת המשכנתא מלווה בקשיים ואתגרים לא מעטים ופעמים רבות, כשהבנק כבר מאשר את המשכנתא, הסכום המאושר אינו מספיק להגשמת החלום.

אז איך בכל זאת ניתן להשיג משכנתא גדולה יותר?

משכנתא

איך תקבלו משכנתא במימון גבוה

ישנן כמה פעולות ודרכים שיכולות לסייע בהגדלת סכום המשכנתא:

  • השוואת מחירים – בלקיחת משכנתא אין מקום לשאננות או לעצלנות, חשוב לקבל כמה שיותר הצעות מכמה שיותר בנקים ולהשוות בין התנאים. יכול להיות שבעוד ובנק אחד יאשר לכם מימון של כששים אחוזים מערך הדירה, בבנק אחר תקבלו הצעה למשכנתא בגובה של שבעים אחוזים ואפילו יותר. בדיקה מדוקדקת תחשוף אתכם למגוון האפשרויות העומדות בפניכם.
  • ניהול חשבון תקין – זכרו שהבנקים בודקים אתכם ואת יכולת ההחזר שלכם. אם יש לכם הסטוריה של עיקולים, של צ'קים שחוזרים והוראות קבע שאינן מכובדות, רוב הסיכויים שתאושר לכם משכנתא נמוכה, אם בכלל. הקפידו לנהל, במיוחד כמה חודשים לפני הגשת הבקשה, חשבון בנק מסודר ותקין. הבנקים למשכנתאות מבקשים לראות תדפיס עובר ושב של החודשים האחרונים וחשוב שהוא ראה התנהלות מסודרת ותקינה.
  • פנו ליועץ משכנתאות – מדבר במומחה בנושאי משכנתאות. נכון שבכל בנק למשכנתאות תפגשו עם יועץ מטעם הבנק אולם כאן טמונה הבעייתיות. זהו מומחה שאינו אובייקטיבי מאחר והוא מייצג את הבנק בו הוא עובד. יועץ אובייקטיבי חיצוני יוכל לתת לכם טיפים ועצות אפקטיביות להגדלת המשכנתא שלכם וגם יאמר לכם כיצד והיכן לעשות זאת.

עוד דרכים להגדלת המשכנתא

עם יעוץ מקצועי למשכנתאות, כזה שאינו קשור לשום בנק ולא מטעמם, תוכלו לקבל מגון הצעות טובות ומימון גבוה למשכנתא שלכם.

ישנן עוד כמה דרכים שיסייעו להגדיל את המשכנתא שלכם, למשל צירוף עוד לווה להלוואה, כך שמבחינת הבנק זהו עוד מקור הכנסה ועוד סיכוי טוב לעמידה בתנאי ההחזר.

את עבודת החיפושים והשוואת המחירים יעשו עבורכם במשכנתא גורו, זאת לאחר שתמלאו את פרטיכם בטופס המקוון ותגדירו את הצורך שלכם במדויק.